استارت پرسپولیس برای چهار جام/ رویای شیرین ناپختــه

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 4620 ] - پنجشنبه, 24 خرداد 1397

استارت پرسپولیس برای چهار جام/ رویای شیرین ناپختــه

تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور در حالی از ابتدای هفته آینده کلید می خورد که رویاهایی بزرگ در سر مردان برانکو ایوانکوویچ شکل گرفته است. مع... 2 out of 5 based on 10 ratings.
استارت پرسپولیس برای چهار جام/ رویای شیرین ناپختــه

تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور در حالی از ابتدای هفته آینده کلید می خورد که رویاهایی بزرگ در سر مردان برانکو ایوانکوویچ شکل گرفته است. مع...

ارتش سرخ دات كام :

تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور در حالی از ابتدای هفته آینده کلید می خورد که رویاهایی بزرگ در سر مردان برانکو ایوانکوویچ شکل گرفته است. معلوم نیست با احتساب جدایی محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس و جذب نشدن سروش رفیعی و البته منع خرید نفرات تازه که همچنان برای سرخ ها برقرار است، آنها چقدر حق دارند به این رویاها به طور جدی فکر کنند اما این نکته مسلم است که حتی در گرماگرم جام جهانی مردان پرسپولیس رویاهای خود را تعقیب می کنند و البته حداکثر و سقفی را نیز بر آن قائل نیستند. این فصل می تواند چهار جام ناب را برای سرخ ها به ارمغان بیاورد که فتح تمامی آنها پرسپولیس را صاحب بزرگترین دستاورد در تاریخ حیاتش خواهد کرد و در میان کل باشگاه های ما نیز امری نمونه و نادیده خواهد بود و تصاحب حتی دو جام نیز برای اینکه قرمزها بسیار موفق تلقی شوند، کفایت خواهد کرد.

چالش نخست پرسپولیس با برگزاری سوپرجام کشور در روز 29 تیرماه آغاز خواهد شد که یک بار دیگر دو «بزرگ» پایتخت را در قالب یک شهرآورد تازه روبه روی یکدیگر قرار خواهد داد. رجحان استقلالی ها بر پرسپولیسی ها این است که توانسته اند به سبب آزادی عمل شان در بازار نقل و انتقال ها امثال مرتضی آقاخان و روح ا... باقری را بخرند اما برانکو با اندیشه و باوری که به نظر می رسد بیش از حد خوشبینانه باشد تصریح کرده است هر کس می خواهد، می تواند از جمع سرخ ها برود و او آنقدر توان و نفرات واجد شرایط دارد که می تواند غیبت شان را پوشش دهد. چنین مساله ای در روز دیدار سوپرجام در ورزشگاه سرشار از جمعیت آزادی مورد تست جدی قرار خواهد گرفت اما اگر هم سرخ ها از این آزمون با موفقیت عبور کنند باز به معنای رودررو شدن شان با فصلی کم دردسر نخواهد بود زیرا انواع مسابقات سنگین و پرفشار در انتظارشان خواهد بود و لحظه ای لغزش هم برای ناکامی آنها کفایت خواهد کرد.

معضل رویارویی با الدحیل
سه جام پیش روی دیگر قرمزها لیگ برتر و جام حذفی ایران و البته لیگ قهرمانان آسیا هستند که در آخری پرسپولیس به جمع 8 تیم مرحله یک چهارم نهایی رسیده و در این مرحله با الدحیل قطر که آماده ترین تیم امسال غرب قاره نشان داده است وعده ملاقات دارد. تخمین و پیش بینی اینکه در این رویارویی چه چیز روی خواهد داد نه چندان سخت و در عین حال امید پرسپولیس برای رسیدن به هدفش و فینالیست شدن در این مسابقه ها اندک نیست. اینکه پس از جدا شدن تدریجی مهره هایی تاثیرگذار مثل طارمی، مسلمان و احمدزاده در دو فصل اخیر و نامشخص بودن تکلیف وحید امیری و خریداری مهدی شیری و ارجاع او به نیم فصل دوم تا چه میزان می توان در زمینه آرزوهای آسیایی قرمزها امیدوار بود، مساله ای است که می توان به آینده سپرد اما در عزم سرخ ها برای تجدید قهرمانی شان در لیگ و جبران قصورهایشان در جام حذفی شکی وجود ندارد.

مردان مصمم
سیدجلال حسینی که امکان همراهی ملی پوشان را در جام جهانی 2018 از دست داد و حسین ماهینی که حتی به لیست اولیه 35 نفره کارلوس کی روش راه نیافت و مهره هایی مثل علی علیپور و محمد انصاری که می خواهند عضو تیم اعزامی ایران به جام ملت های آسیا 2019 باشند همگی در این راه مجبور به تلاشی بزرگ در لیگ هجدهم خواهند بود و با اینکه برانکو با برابر دانستن امثال رسن و نعمتی با مسلمان عملا یک اشتباه فنی آشکار را مرتکب می شود اما چون هنوز سایه ای از تیم پر از شوق و تحرک لیگ های شانزدهم و هفدهم نیز در نیم فصل هجدهم قرمزها رویت می شود، می توان خرده ای به آرزوپردازی قرمزها برای فتح مجدد لیگ نگرفت. در عین حال این پرسش مطرح است که اگر قرار باشد پرسپولیس همسو با آب رفتن تدریجی نفراتش بر حجم رویاهای خود بیفزاید و به این نکته بی توجه باشد که رقبایش برخلاف او هم به درجات بالاتری رسیده و هم با جذب انواع نفرات تازه بر نیروی انسانی خود افزوده اند، آیا کار عاقلانه ای کرده است یا خیر و آیا حقایق را گم نکرده و انبوه رویاهای شیرینش، ناپخته نیست؟

\*وصال روحانی

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اینکه همیشه باید امثال چنین متنهایی ضربه بخوریم ویا مسبب دلهره و نگرانی و شک و تردید را در دل هواداران بندازن « تمومی نداره!!
  جناب وصال روحانی ( والبته جناب ایزد شناس که مخاطب اصلی بنده هستند )که معمولا به تردید انداختن هواداران از صفات بارز شماست و معمولا با چنین نوشته هایی« یا باعث گنده کردن بیخود بازیکنی شدید ویا بنوعی موفق به رودر رو قرار دادن هواداران با برانکو ( که البته بعد از مدتی هم به اشتباه خودشون پی بردن ) « نمیدونم چرا انقدر اصرار دارید که :
  1- بخواهید در هر حالتی و با هر مقاله ای که حتی مربوط به قضیه مسلمان نمیشود « باز هم ایشونو مطرح کنید و بنوعی تلقین کنید که ما از نبودش حتما ضربه میخوریم!!..جالبه که در یکی دو نوشته خودتون « هم اورا نکوهش کردید وهم نبودنش را نامحسوس وهم رفتارش را غیر ورزشی >>ولی بلافاصله بعد از آن « با 180 درجه تغییر تفکر !!! خلاف آنرا بروی کاغذ ( ویا بوری لب تاپ خودتون ) آوردید !!
  2-باز هم در چندین نوشته خودتون از بکار نگرفتن رسن و نعمتی بشدت انتقاد کردید وحتی یادمه که رسن را همپای مسلمان ونعمتی را مهره بسیار گرانقدری توصیف کردن و منتقد برانکو از عدم توجه و بازی دادن به آنها !!..که البته جای پرسشه که واقعا با خودتون چند چندین؟/ و اینکه یکی به نعل میزنید و یکی به میخ « چه عواید بزرگی برای شما به ارمغان میاره ؟؟؟؟
  3-شما زمانی میتونی منتقد نحوه یارگیری باشی که باشگاه دچار محرومیت نباشه و اجازه جذب بازیکن را داشته باشه....اینکه تیمها فلان بازیکن و بهمان بازیکن را گرفتن و چرا پرسپولیس بازیکنی نگرفته ویا نتونسته جذب بکنه وضعیف عمل کرده « یک حرکت و سوال مغرضانه ای بیش نیست تا باز هم در راستای رودر رو قرار دادن هواداران با باشگاه و برانکو محسوب میشه..وگرنه امثال شما خیلی خوب میدونید که در چه وضعیتی هستیم که حتی اگر بعضی هواداران هم چنین سوالاتی داشته باشند را بخوبی میتونید قانعشون بکنید که صد البته شما عکس آنرا عمل میکنی!
  4-چرا با وجود اینهمه مشکلات و سوالات منحرف کننده وشک به دل انداختنها « باز هم از کسب جام چهارم میگید؟/ ایا جز اینه که هم پتک بر سر برانکو میزنید وهم توقعات را بشدت بالا میبیرین؟؟ چگونه است که از یکطرف از نبود بازیکن و نیمکت ضعیف در این روزگار محرومیت « داد سخن سر میدین و از سوی دیگه « فتحچهارمین جام را نوید میدید « بنظرتون کمی زیادی ناپخته نیست؟؟
  هوادار فهیم میدونه که امسال را باید با سختی تمام طی کنیم ( بدون تعارف ) حتی اگر نیم فصل هم بشه بازیکنی جذب کرد ( که معمولا بازیکن با کیفیت کمتر یافت میشه ) و اینکه دیگر تیمها هم با هماهنگی و جذب بازیکنان دیگر« بنوعی قدرتر میشن« پس تنها راه رسیدن به بهترینها و در اوج بودن «یک حمایت همه جانبه و باور داشتن برانکوست..خواهشا مته به خشخاش نزارید !!!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن