در مورد سردار آزمون که پازل لوس بازی هایش را تکمیل کرد

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 2478 ] - شنبه, 9 تیر 1397

در مورد سردار آزمون که پازل لوس بازی هایش را تکمیل کرد

با اعلام خداحافظی از تیم ملی، به نوعی پازل «لوس بازی» های سردار آزمون کامل شد. کلکسیون حواشی او شاید فقط همین یک قلم را کم داشت. پریدن به فدراسیون سوارکاری و ... 5 out of 5 based on 17 ratings.
در مورد سردار آزمون که پازل لوس بازی هایش را تکمیل کرد

با اعلام خداحافظی از تیم ملی، به نوعی پازل «لوس بازی» های سردار آزمون کامل شد. کلکسیون حواشی او شاید فقط همین یک قلم را کم داشت. پریدن به فدراسیون سوارکاری و ...

ارتش سرخ دات كام :

با اعلام خداحافظی از تیم ملی، به نوعی پازل «لوس بازی» های سردار آزمون کامل شد. کلکسیون حواشی او شاید فقط همین یک قلم را کم داشت. پریدن به فدراسیون سوارکاری و مربیان آن، درگیری مجازی با همبازی ملی پوش بر سر مسایل ممنوعه، یورش غیرمودبانه به بزرگان فوتبال ایران که منتقد برخی رفتارهای کی روش بوده اند و حالا هم وداع با تیم ملی در 23سالگی. خودش می گوید از چهار ماه پیش داشته به خداحافظی فکر می کرده؛ یعنی از همان روزهایی که کاوه رضایی و علی علیپور و رضا قوچان نژاد همه بضاعت شان را کف دست شان گرفته بودند تا شاید فوروارد ایران در جام جهانی باشند، اما آخرش فرصت تام و تمام 270دقیقه ای رسید به مسافری که اصلا ویزای روسیه را نمی خواست. بعد ما چه ساده دلیم که انتظار داشتیم با چنین مهاجمی، تیم ملی مان رکورد کمترین گل زده و کمترین شوت داخل چارچوب و حتی بیرون از چارچوب کل جام را به نام خودش ثبت نکند!

سردار آزمون مدتهاست که نشان داده با وجود استعداد چشمگیرش، در حوزه خصایل اخلاقی و خصایص حرفه ای نباید انتظار زیادی از او داشت. این وسط فقط می ماند یک آرزو؛ اینکه کاش او با این حجم عظیم از زود اقناعی، سرخوشی کاذب، سطحی گرایی و عطش برای جلب توجه از مسیرهای کوتاه و نامناسب، تنها نماینده خودش باشد، نه نماینده یک نسل، وگرنه خیلی باید نگران نسل آینده فوتبال ایران باشیم. آزمون لباس یکی مثل علی دایی را به تن کرده که به اندازه ثانیه به ثانیه مسابقات ملی عرق ریخت و هزار بار به هزار عنوان تحقیر و تمسخر شد، اما یک قدم هم عقب نگذاشت. وقتی دست منتقدان دایی به جایی نمی رسید، او را به خاطر گلزنی به مالدیو و گوام ریشخند می کردند، اما حالا کریس رونالدو همه زورش را می زند تا با گلزنی به لوکزامبورگ و مالت و لیختن اشتاین عنوان بهترین گلزن تاریخ مسابقات ملی را از ستاره ایرانی بگیرد، هرچند کار آنقدر سخت است که شاید تصاحب این عنوان، به یکی از معدود اهداف محقق نشده زندگی رونالدو تبدیل شود. حالا پیراهن این آدم را داده اند به کسی که اگر به ابروی بالای چشمش چپ نگاه کنی، به تریج قبایش بر می خورد و ممکن است از فوتبال کنار برود، کسی که شب بازی ایران در جام جهانی از جواب دادن به شوخی پیش پا افتاده یک کمدین تلویزیونی هم غافل نمی شود و البته دو روز بعد از آنکه در اینستاگرام شفیع مهدی طارمی می شود، خودش از فوتبال ملی خداحافظی می کند! این همه اعوجاج، بی ثباتی، زودرنجی و بی همتی؛ بعد شما هنوز منتظرید سردار از روبین و روستوف دل بکند و از ور دل قربان بردیف به یک باشگاه درست و حسابی اروپایی برود؟

از همه خنده دارتر لقب او یعنی «مسی ایرانی» است. مسایل فنی به کنار، اما از مجموعه رنج هایی که مسی در لباس تیم ملی کشورش تحمل کرده هزار فیلم سینمایی می شود ساخت. مسی همین حالا با 64 گل و اختلاف قابل توجه نسبت به باتیستوتا بهترین گلزن تاریخ تیم ملی آرژانتین است، اما او در همه این سال ها متهم بوده که با تمام وجود برای تیم کشورش بازی نکرده. خدا می داند که چقدر فحش خورده و چقدر ملامت شده؛ در رستوران مرکز شهر بوینس آیرس به او حمله کرده اند و جایی دیگر مجسمه اش را شکسته اند. بین 2016 و 2017 در یک مقطع یک ساله تمام گل های رسمی تیم ملی آرژانتین را مسی زد و هیچ بازیکن دیگری موفق به گلزنی برای آلبی سلسته نشد. در مسابقات انتخابی همین جام جهانی اگر هت تریک روز آخر مسی در زمین اکوادور نبود، آرژانتین اصلا به روسیه نمی رسید. لئو ظرف سه سال تیمش را سه بار به فینال جام حهانی و کوپا آمریکا برد و هر سه بار بعد از شکست در بازی نهایی، بدترین توهین ها را به خود او کردند. همین حالا هم آرژانتین در هر مرحله ای اوت شود، فحشش را مسی باید بخورد. او اما هنوز کوتاه نیامده و در لحظات پایانی بازی با نیجریه طوری جلز و ولز می کرد که انگار پای مرگ و زندگی اش وسط است. از آن طرف هم سردار آزمون را داریم که بعد از چهار تا انتقاد معمولی که خیلی از آنها هم به حق است، بازی «من قهرم» راه می اندازد. لیونل مسی ایرانی؟ شوخی را تمام کنید لطفا!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  نمیدونم منظور شما از اینکه نوشتین سردار ازمون استعداد چشمگیر داره چی هست...این بچه فکر میکرد اگ اعلام خداحافظی بکنه مردم ازش حمایت میکنن ولی بدجوری ضایع شد..امیدوارم مرد باشه و سر حرفش بمونه..
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  نتیجه گنده کردنهای بیمورد « همین رفتارهائیست که در این دو سه ساله و به مراتب داریم میبینیم..زمانیکه یک بازیکن تازه به دوران رسیده را چنان به عرش میبرند که او دیگه حاضر نمیشه با نماینده خدا !!! هم پالوده بخوره « نتیجه اش میشه همین قرتی بازیها و لوس بازیها..
  البته در پس پرده این بچه سوسول یک رازی نهفته است که چند ساله دیگه لو میره !! ..و بهمین دلیل هم شک نکنید که کیروش نمیزاره بره !!..حتما که نباید همه جا سعید طوسیها باشن !!.

  اولین دلیل این رفتارها « حرمت نگه نداشتن هواداران تیمها و بخصوص سرخابی نسبت به همدیگه است که باعث میشه هرکدوم از طرفین برای رو کم کردن دیگری « دقیقا از کسی دفاع کنن ویا گنده اش کنن که مخالف طرف مقابله !!
  مثلا « دلال موزامبیکی در اولین مزخرف گوئیهاش « حتی به شفر هم تیکه انداخت که متاسفانه یا هوادارنش نفهمیدن و یا خودشونو زدن به کوچه علی چپ « چون بیشتر حملات علیه برانکو بود و بعد هم چون از اون دلا ن حمایت کردن « او هم دهنشو بابت انتقاد از شفر بست و حالا هواداران رقیب « خوشحال از زوزه کشی کیروش علیه برانکو شدن «« در حالیکه اگر ذره ای دلشون برای فوتبال ایران میسوخت و عرق ملی داشتن « حداقل واکنششون باید یا سکوت بود و یا اعتراض به تلخ کردن کام خودفریب و شیرین شدشون !!!
  حالا نقل امثال این بچه قرتیه که هنوز غوره نشده « مویز شدن و گنده تر از دهنش حرف میزنه ..روزیکه به برانکو و دیگر منتقدان اون دلال حمله کرد « باید میزدیم توی دهنش « منتها ....
  هرچند که از ملیجک کیروش نباید بیش از این انتظار داشت که اربابش هم نه شعور گفتاری داری ونه رفتاری و این هم زیر دست اون موزامبیکی « جون گرفته وپا گرفته..
 • bahram babaei
  bahram babaei :
  اگه کیروش ومدیران تیم ملی اینو از تیم اخراج نکنند باید جواب مردم رو بدن امثال مهدی رحمتی و هادی عقیلی رو یادتونه حتما پول کافی به کیروش نرسوندن
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  کسی که رفیق دنگش طارمی باشه همین میشه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  سردارپدری داره که حاضره درنقش سگ کیروش واردشودوپاچه برانکورابگیردتابچه ش درازای این خوش خدمتی فیکس تیم ملی باشددرآوردگاه جام جهانی.
  کیروش روی نیمکتش بهترین بازیکن لیگ سوئدراداشت .سوئدی که خوب نشان داده که چه کیفیتی داره.قوچان نزادراداشت که نشان داده گلزن ذاتی است.کاوه رااصلابه روسته نبرد.حرف ازعلی پورنزنیم که به تعصب متهم نشویم.
  آن وقت این تحفه تترنارا270 دقیقه بازی دادولحظه ای به تعویضش فکرنکرد.
  آیامشکوک نیست؟
  یاپای دلالی درمیان است .یامسئله ظریفی که آقای ایرانی مطرح کرد.البته پاجه گیری پدرسردارقطعانقش اصلی رادارد
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  سرمربی پرتغال درمصاحبه بعدازبازی همه چی راول میکندوازشماره 20 ماتعریف میکند.بودارنیست؟
  اوکه دردیداربااسپانیاچنین رفتاری نداشته است چرابایدازشماره بیتس تعریف کندکه کوچکتری آزاری به خط دفاعی شان نرساند؟ازاودرمهاربازیکنی تعریف کردکه درهیچ بازی دیگری تاثیرچشمگیری نداشته .
  آیا نمیشودکه کیروش ازدوست وهمبازی وشاگردقدیمی اش خواسته باشدکه حالاکه صعودکرده است وغمی ندارددوکلام ازملیجکش تعریف کندتاایرانی ها انتخاب ونصمصم سرمربی شان راتحسین کنند؟
  ازاین کیروش برمیاید
 • رضا هاشمی نسب
  رضا هاشمی نسب :
  برو بچه سوسول

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن