محرمی: پرسپولیس فصل آینده تیم بهتری می شود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1433 ] - سه شنبه, 19 تیر 1397
محرمی: پرسپولیس فصل آینده تیم بهتری می شود

محرمی دفاع راست فصل پیش پرسپولیس گفت: تیم های اروپایی مدرسه فوتبال نیستند که شما را با سفارش بردارند و من با توصیه و سفارش برانکو به این تیم نیامدم. صادق محرم...

ارتش سرخ دات كام :

محرمی دفاع راست فصل پیش پرسپولیس گفت: تیم های اروپایی مدرسه فوتبال نیستند که شما را با سفارش بردارند و من با توصیه و سفارش برانکو به این تیم نیامدم.
صادق محرمی در گفت وگویی، در خصوص حضورش در تیم دیناموزاگرب کرواسی، حضورش در اردوی تیم پرسپولیس و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

چند روز قبل در اردوی تیم پرسپولیس در کرواسی حاضر شدی. چه صحبت هایی بین شما ردوبدل شد؟
 به هر حال من دو سال از بهترین روزهای فوتبالی خودم را در پرسپولیس بودم و وقتی شما دو سال خوب را در کنار بهتری ها داشته باشید، قطعاً دلتان برای آنها تنگ میِ شود. من هم دلم برای هم تیمی ها و مربیانم تنگ شده بود و خوشحال شدم آنها را در کرواسی دیدم. وقتی بازیکنان و مربیان را دیدم واقعاً حس خوبی داشتم. خیلی دوست داشتم بیشتر بتوانم در اردو کنار بچه های تیم بمانم اما شرایط مهیا نبود. بعد از آن در استادیوم حاضر شدم و بازی پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردم.

چه صحبت هایی بین تو و بازیکنان و مربیان پرسپولیس انجام شد؟
بچه های تیم شرایط من را می پرسیدند و من هم از وضعیتم در کرواسی برای آنها صحبت کردم. خوشبختانه با بیشتر بازیکنان رابطه خوبی داشته و دارم و کلاً همه چیز خوب بود. خوشحالم که خاطراتم با بچه های تیم یک بار دیگر زنده شد و از دیدن بچه ها واقعاً حس خوبی داشتم. برانکو هم با من صحبت کرد و درباره وضعیت تمرینات من در کرواسی سوالاتی از من پرسید، من هم از وضعیت ام در کرواسی برای برانکو صحبت کردم و او به من گفت که هر کاری که داشتم یا کمکی لازم بود به برانکو بگویم تا او به من کمک کند. خوشبختانه اینجا همه چیز خوب است و من هم توضیحات خودم را به برانکو گفتم.

بی رودربایستی بگو که آیا دلت برای پرسپولیس و فضای حاکم بر این تیم تنگ شده؟
قطعاً دلتنگ پرسپولیس و هوادارانش هستم و از نظر احساسی واقعاً جدایی از این تیم برایم سخت بود. امیدوارم بتوانم با این فضای جدید کنار بیایم. به هر حال به خودم قبولانده ام که شرایط همیشه یکسان نیست و ما فوتبالیست ها در شرایط متفاوتی باید بازی کنیم. در این وضعیت باید با شرایط جدید کنار بیایم و تلاش می کنم تا بتوانم این شرایط سخت را بپذیرم تا وضعیت بهتر شود.

وضعیت فصل آینده پرسپولیس را چطور می بینی؛ چراکه به هر حال بعضی از این بازیکنان از این تیم جدا شده اند و پنجره نقل و انتقالات هم بسته شده است.
پرسپولیس امسال شرایط خوبی داشت و من فکر می کنم این تیم در فصل آینده وضعیتی به مراتب بهتر از فصل های قبل دارد. البته باختی که تیم پرسپولیس در بازی تدارکاتی اش به دست آورد اصلاً ملاک نیست و هواداران باید نگران باشند؛ چراکه در بازی های تدارکاتی نتایج این چنینی رقم می خورد. من می دانم بازیکنان چه شرایط سختی را از نظر بدنسازی پشت سر می گذارند و نباید این نتیجه ها را ملاک دانست. پرسپولیس فصل آینده تیم بهتری خواهد بود و بدون شک هواداران این مسئله را خواهند دید.

از وضعیت خودت در دیناموزاگرب بگو اینکه شرایط تمرینات چگونه است؟
من چند روزی است که به تمرینات دیناموزاگرب اضافه شدم، خوشبختانه اردوی خوبی در کشور اسلوونی داشتیم و از طرفی هم یک مربی اختصاصی بدنسازی داشتم که در کرواسی با او تمرین می کردم. همه چیز اینجا خوب، حرفه ای و کامل است و امیدوارم که دینامو بتواند یک سکوی پرتاب خوب برای من باشد تا در تیم های معتبرتری در فوتبال اروپا بازی کنم.

شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه برانکو تو را به دیناموزاگرب معرفی کرده و با توصیه او به این تیم رفته ای. خودت این شایعات را شنیده ای؟
 ببینید! در اروپا و تیم های اروپایی این گونه نیست که با معرفی کردن یا پارتی بازی شما را جذب کنند. اینجا مدرسه فوتبال نیست که شما را با سفارش بردارند. آنالیزورها بازی های من و چند بازیکن دیگر را از نزدیک در ایران تماشا کردند و سپس اقدام به جذب من انجام دادند. البته قطعاً از برانکو سوالاتی در خصوص من پرسیده شده اما این طور نیست که برانکو توصیه کند تا من به این تیم بپیوندم. آنها از وضعیت اخلاقی و تمرینی من سوالاتی از برانکو انجام دادم اما من به توصیه برانکو به این تیم نیامده ام.

شرایط در کرواسی برای زندگی به عنوان کشوری که ایرانیان کمی دارد، سخت نیست؟
واقعاً زندگی کردن در این شرایط سخت است و فکر می کنم در آینده سخت تر هم بشود. به هر حال زندگی ما فوتبالیست ها همین است و باید به آن عادت کنیم. در زاگرب حدود ۵-۴ ایرانی زندگی می کنند که آنها هم بیشتر مشغول تجارت و کارهای اقتصادی خود هستند اما گاهی این فرصت پیش می آید تا چند نفری دور هم جمع شویم و در یک رستوران غذایی بخوریم اما بیشتر مواقع تنها هستم و فقط به تمرینات فکر می کنم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا هاشمی نسب
    رضا هاشمی نسب :
    به تو ربطی نداره غیرت داشتی میموندی
  • omid 110
    omid 110 :
    پس نکنه فکر کردی با رفتن تو قراره ضعیف بشیم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن