حفظ امیری، تنها دغدغه باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1656 ] - سه شنبه, 19 تیر 1397

حفظ امیری، تنها دغدغه باشگاه

تمدید قرارداد وحید امیری برای پرسپولیس از نان شب هم واجب تر است. ستاره ای که به امید پیدا کردن مشتری اروپایی بدون امضای قرارداد به جام جهانی رفت و حالا پرسپول... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حفظ امیری، تنها دغدغه باشگاه

تمدید قرارداد وحید امیری برای پرسپولیس از نان شب هم واجب تر است. ستاره ای که به امید پیدا کردن مشتری اروپایی بدون امضای قرارداد به جام جهانی رفت و حالا پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

تمدید قرارداد وحید امیری برای پرسپولیس از نان شب هم واجب تر است. ستاره ای که به امید پیدا کردن مشتری اروپایی بدون امضای قرارداد به جام جهانی رفت و حالا پرسپولیسی ها امیدوارند که او یک بار دیگر پرسپولیس را انتخاب کند.

حفظ امیری آنقدر برای سرپرست باشگاه پرسپولیس مهم است که گفته می خواهد با انجام دادنش از هواداران نمره بیست بگیرد: «همه بازیکنانی را که کادر فنی خواسته بود، جذب کردیم و فقط مانده قرادادمان را با وحید امیری تمدید کنیم. فعلا تنها دغدغه ما همین است و آماده مذاکره با امیری هستیم. بعد از تمدید قرارداد با این بازیکن کارمان در نقل و انتقالات تمام می شود و دیگر فعالیتی نخواهیم داشت. حتی اگر خدای نکرده وحید امیری قرادادش را تمدید نکند، ما دیگر فعالیتی در نقل و انتقالات نخواهیم داشت چون او آخرین هدف مان است.»

مدیران باشگاه پرسپولیس همچنان منتظر بازگشت وحید امیری از خرم آباد به تهران هستند تا پای میز مذاکره با او بنشینند و به ماندن راضی اش کنند. حال آنکه این بازیکن سه پیشنهاد جدی از باشگاه های قطر، کویت و ترکیه دریافت کرده که هر کدام حاضرند هافبک ملی پوش پرسپولیس را با مبلغ قابل توجهی جذب کنند و به نظر می رسد پیشنهادهایشان دندان گیر بوده که امیری را به فکر کردن واداشته است.

چیزی که خودِ این بازیکن به آن اعتراف کرده و در مذاکره تلفنی پنج شنبه هفته گذشته اش با حمیدرضا گرشاسبی به سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که فعلا در حال بررسی پیشنهادهایش است. البته شاید تمام این مسائل را با توجه به محرومیت پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات برای شش ماه به تعویق بیندازد و در پرسپولیس بازی کند. امیری که احتمالا تا پایان هفته به تهران خواهد آمد به مسوولان پرسپولیس قول داده پای میز مذاکره با آنها بنشیند اما تاکید کرده که تصمیم نهایی خود را پس از بررسی تمام پیشنهادها خواهد گرفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن