کریم باقری به یاد هفت فصل پیش + عکس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2023 ] - سه شنبه, 19 تیر 1397

کریم باقری به یاد هفت فصل پیش + عکس

کریم باقری در اردوی کرواسی تمرینات ویژه ای را انجام می دهد و با گذشت 7 فصل از آخرین حضورش در میدان، همچنان آمادگی بالایی دارد.  آخرین بازی کریم باقری برا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کریم باقری به یاد هفت فصل پیش + عکس

کریم باقری در اردوی کرواسی تمرینات ویژه ای را انجام می دهد و با گذشت 7 فصل از آخرین حضورش در میدان، همچنان آمادگی بالایی دارد.  آخرین بازی کریم باقری برا...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری در اردوی کرواسی تمرینات ویژه ای را انجام می دهد و با گذشت 7 فصل از آخرین حضورش در میدان، همچنان آمادگی بالایی دارد.

 آخرین بازی کریم باقری برای پرسپولیس در لیگ دهم بود. جایی که سرخ ها علی دایی را روی نیمکت داشتند و او نیز به نظر می رسید به باقری 37 ساله اعتقاد زیادی نداشت. با این حال آقا کریمِ پرسپولیسی ها روی نیمکت همچنان چهره محجوب خود را حفظ کرد و به پیشنهاد تیم تراکتورسازی نیز پاسخ منفی  داد.

کریم باقری در دوران بازی همواره به آمادگی بدنی بالایش معروف بود. این خصیصه به خصوص پس از سال 81 و بازگشت از آلمان بیشتر در عملکرد او دیده و باقری در تیم پرسپولیس، الگویی برای دیگر هافبک ها شد.

هافبک دفاعی سابق تیم ملی ایران، از سه فصل پیش در پرسپولیس حضور دارد و گران قیمت ترین قرارداد را پس از برانکو ایوانکوویچ در میان مربیان دارد. او همواره در کنترل حواشی نقش بسزایی دارد اما همچنان باوجود گذشت هفت سال از دوران بازیگری، از لحاظ فیزیکی و بدنی الگوی مناسبی برای بازیکنان به شمار می رود.

کریم باقری گاهی در تمرینات هم پا به توپ می شود و این روزها هم در بعضی از تمرینات اردوی کرواسی پا به پای دیگر بازیکنان تمرین می کند. برانکو ایوانکوویچ در دوران مربیگری اش در تیم ملی ایران، باقری را در اختیار نداشت اما حالا باید خوشحال باشد که اسطوره ای نظیر او در کادرفنی اش حضور دارد.مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن