شرط و شروط برای مشتریان بیرانوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3064 ] - سه شنبه, 19 تیر 1397

شرط و شروط برای مشتریان بیرانوند

 بعد از درخشش علیرضا بیرانوند در جام جهانی دروازه بان پرسپولیس با پیشنهادت بسیار خوبی از اروپا روبه رو شده است. علیرضا بیرانوند که 4سال دیگر از قراردادش ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شرط و شروط برای مشتریان بیرانوند

 بعد از درخشش علیرضا بیرانوند در جام جهانی دروازه بان پرسپولیس با پیشنهادت بسیار خوبی از اروپا روبه رو شده است. علیرضا بیرانوند که 4سال دیگر از قراردادش ...

ارتش سرخ دات كام :

 بعد از درخشش علیرضا بیرانوند در جام جهانی دروازه بان پرسپولیس با پیشنهادت بسیار خوبی از اروپا روبه رو شده است. علیرضا بیرانوند که 4سال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده برای رفتن از جمع سرخپوشان باید بتواند رضایت باشگاه پرسپولیس را جلب کند. این در حالی است که با توجه به محرومیت سرخپوشان از نقل و انتقالات برانکو به باشگاه اعلام کرده است که به هیچ عنوان حاضر نیست این بازیکن را از دست بدهد نکته مهم اینجاست که در قرارداد بیرانوند هیچ بندی برای جدایی وجود ندارد و دروازه بان پرسپولیس فقط برای جدایی از پرسپولیس باید بتواند رضایت نامه خود را دریافت کند.

بیرانوند: به تیمی می روم که اجازه دهد نیم فصل به پرسپولیس کمک کنم
دروازه بان پرسپولیس که فصل قبل با پیشنهاد بسیار خوبی از ترکیه روبه رو شده بود درنهایت مجبور شد تا در پرسپولیس بماند و به همین دلیل از پرسپولیس جدا نشد. اما بیرانوند بعد از جام جهانی حالا به دنبال این است که راهی اروپا شود تا بتواند ادامه فوتبال خود را در اروپا دنبال کند. دروازه بان پرسپولیس اما به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده است که به تیم های خواهان او باشگاه اعلام کند که تنها در شرایطی حاضر است قرارداد امضا کند که باشگاه خواهان او اجازه دهد در نیم فصل اول این بازیکن در پرسپولیس بماند و بعد از ان راهی اروپا شود.

خبر روزنامه ترکیه ای برای یک سال قبل بود
روز گذشته خبری در رسانه های ایران منتشر شد که یکی از رسانه های ترکیه ای مدعی شده بود که فنرباغچه پیشهاد جدی برای جذب بیرانوند به باشگاه پرسپولیس داده است. روزنامه ملیت ترکیه در خبر خود اعلام کرد: «با توجه به مصدومیت فابیانو و جدایی او از فنرباغچه، هواداران این باشگاه ترک را نگران کرده بود، حالا همه با مطرح شدن اسم علیرضا بیرانوند گلر 24ساله ی ایرانی غافلگیر شده اند. درخشش بیرانوند در جام جهانی با پیراهن ایران، مسئولان فنرباغچه که به دنبال تقویت خط دفاع و دروازه ی خود هستند را به جذب او متقاعد کرده است.»

نکته جالب توجه اما اینکه با کمی بررسی متوجه شدیم که خبر این روزنامه برای یک سال قبل بوده است و مشخص نیست که آیا بعد از گذشت یک سال باز هم باشگاه فنرباغچه همچنان به دنبال بیرانوند هنوز هست یا خیر. البته شنیده ها حاکی از این است که مسئولان این تیم ترکیه ای مجددا مذاکرات خود را با باشگاه پرسپولیس آغاز کرده اند و حتی حاضر هستند که بیرانوند نیم فصل اول در پرسپولیس بازی کند و در نیم فصل دوم راهی این تیم شود تا باشگاه پرسپولیس هم بتواند دروازه بان مورد نظر خود را جذب کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن