خبر خوش برای هواداران: هم شجاع به سوپرجام می رسد و هم سیدجلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 908 ] - سه شنبه, 19 تیر 1397

خبر خوش برای هواداران: هم شجاع به سوپرجام می رسد و هم سیدجلال

سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده برای بازی در سوپرجام مشکلی ندارند. هر چند شکست تلخ ۵ بر یک پرسپولیس در دیدار دوستانه برابر آلومینیج اسلوونی باعث نگرانی هوادارا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خبر خوش برای هواداران: هم شجاع به سوپرجام می رسد و هم سیدجلال

سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده برای بازی در سوپرجام مشکلی ندارند. هر چند شکست تلخ ۵ بر یک پرسپولیس در دیدار دوستانه برابر آلومینیج اسلوونی باعث نگرانی هوادارا...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده برای بازی در سوپرجام مشکلی ندارند.

هر چند شکست تلخ ۵ بر یک پرسپولیس در دیدار دوستانه برابر آلومینیج اسلوونی باعث نگرانی هواداران این تیم شده، اما به همان نسبت بازگشت دو بازیکن این تیم باعث امیدواری گشت.

سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده دو مدافع میانی پرسپولیس که مصدومیت آن ها باعث نگرانی هایی شده بود، پس از حضور در دیدار دوستانه برابر حریف اسلوونی، صبح یکشنبه هم به طور کامل در تمرین سرخ پوشان حضور پیدا کردند. سیدجلال حسینی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده بود و به توصیه پزشکان چند روزی به استراحت پرداخت. این در حالی بود که گفته می شد کاپیتان باید یک هفته تا ۱۰ روز از تمرینات گروهی پرهیز کند و به احتمال فراوان به دیدار سوپرجام برابر استقلال تهران در روز ۲۹ تیرماه هم نخواهد رسید.

همچنین شجاع خلیل زاده نیز با آسیب دیدگی از ناحیه گردن و کمر مواجه بود و ۱۵ جلسه تمرین پرسپولیس را از دست داد. گفته می شد شجاع هم به دیدار سوپرجام برابر استقلال تهران نخواهد رسید، اما او هم دقایقی برابر آلومینیج اسلوونی به میدان رفت تا نشان دهد مشکلی برای همراهی پرسپولیس در روز ۲۹ تیرماه نخواهد داشت. حالا باید گفت خیال برانکو تا حدود زیادی از بابت مصدومیت دو مدافع کلیدی خود راحت شده است چرا که در غیاب سیدجلال و شجاع، فقط محمد انصاری را برای دفاع میانی در اختیار داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن