برانکو: تیمی می سازم بهتر از سه فصل قبل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2565 ] - چهارشنبه, 20 تیر 1397

برانکو: تیمی می سازم بهتر از سه فصل قبل

پرسپولیسی ها خود را برای حضور در لیگ هجدهم در کشور کرواسی آماده می کنند. اردوی پرسپولیس در کرواسی، جذب بازیکنان مدنظر برانکو از سوی گرشاسبی و حضور کرواسی در ج... 5 out of 5 based on 6 ratings.
برانکو: تیمی می سازم بهتر از سه فصل قبل

پرسپولیسی ها خود را برای حضور در لیگ هجدهم در کشور کرواسی آماده می کنند. اردوی پرسپولیس در کرواسی، جذب بازیکنان مدنظر برانکو از سوی گرشاسبی و حضور کرواسی در ج...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها خود را برای حضور در لیگ هجدهم در کشور کرواسی آماده می کنند. 

اردوی پرسپولیس در کرواسی، جذب بازیکنان مدنظر برانکو از سوی گرشاسبی و حضور کرواسی در جمع ۴ تیم نهایی جام جهانی روسیه بهانه خوبی شد تا برانکو در این گفت و گو شرکت کند. مربی که این روز ها به گفته خودش به عنوان یک هوادار فوتبال از نتایج تیم ملی کشورش لذت برده و همراه مردم کرواسی خوشحالی می کند.

اردوی تیم تان در کرواسی چطور گذشت؟
یک اردوی عالی در فاز دوم تمرینات مان در کرواسی داشتیم. شرایط آب و هوایی و امکانات همه آن چیزی بود که می خواستیم و فکر کنم همه اعضای تیم از اینکه در چنین مکان خوبی اردو زدیم، رضایت کامل دارند. در این اردو ۳ بازی دوستانه تا اینجای کار داشته ایم که از هر نظر برای تیم مفید بود.

شکست سنگینی را در سومین بازی دوستانه تان داشتید!
ما تمرینات سخت و پرفشاری را در اردو پشت سر می گذاریم و سعی کردیم در این فشار بازی هایی را هم ترتیب دهیم. در ۲ روز ۲ بازی و دو جلسه تمرین داشتیم و به خاطر همین، در بازی آخر بازیکنان با خستگی شدید مواجه شده بودند. ما در این بازی دنبال نتیجه نبودیم، بلکه می خواستیم بازیکنان بازی در شرایط سخت را تجربه کنند. با توجه به اینکه در فصل جاری لیگ قهرمانان و اردوهای تیم ملی را پیش رو داریم، قاعدتاً بازی ها بسیار پرفشار برگزار می شود و بازیکنان از حالا باید خود را با این شرایط وفق دهند. ما برای تفریح به کرواسی نیامده ایم و می خواهیم بهترین دوره آماده سازی را پشت سر بگذاریم.

در این اردو به آنچه می خواستید، رسیدید؟
بله صد درصد. باید از بازیکنانم تشکر کنم که نهایت همکاری را با کادر فنی داشتند. آنها با انگیزه بالا در تمرینات شرکت کردند و با وجود اینکه تمرینات در مواقعی بسیار سخت می شد، کوتاهی نمی کردند. رفتار بازیکنان بسیار حرفه ای بود و حتماً نتیجه این تمرینات خوب را در آینده خواهند دید.

از خرید های باشگاه در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید؟
پنجره نقل و انتقالات از سوی فیفا به روی ما بسته بود و در این شرایط، باید برای نیم فصل بازیکن می گرفتیم. کار باشگاه در این مورد بسیار سخت بود اما من به کار آنها ایمان داشتم و مطمئن بودم که خواسته های مرا برآورده خواهند کرد. الان هم از باشگاه به خاطر تلاش هایی که داشتند، تشکر می کنم. مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شریفی و مهدی شیری می توانند کمک کنند تا ما یک تیم عالی را در نیم فصل دوم داشته باشیم.

آیا قصد دارید بازیکن خارجی هم به خدمت بگیرید؟
من با همین نفراتی که در لیگ ایران هستند، یک تیم عالی خواهم ساخت و نیازی نمی بینیم بازیکن خارجی جدیدی بگیریم.

نگران جدایی احمدزاده، مسلمان و محرمی نیستید؟
این نفرات برای آینده خود حق انتخاب داشتند و من برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. ما آماده هستیم تا یک حضور عالی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان داشته باشیم. آنچه مشخص است، این است که ما تا نیم فصل نمی توانیم از خرید هایمان استفاده کنیم اما به بقیه نفرات تیمم ایمان دارم و مطمئن باشید این فصل به مراتب قدرتمندتر از ۳ فصل قبل، وارد مسابقات خواهیم شد.

ممکن است این فصل اردو های تیم ملی در برنامه های شما تداخل ایجاد کند، به این موضوع فکر کرده اید؟
در این مورد باید برنامه های تیم ملی را ببینم و بعد اظهار نظر کنم. ما همیشه و در هر شرایطی همکاری خوبی با تیم ملی داشته آیم و این مورد را ثابت کرده ایم.

گویا استقلال برای سوپرجام آماده نیست، پرسپولیس چطور؟
من فکر می کنم هر دو تیم در شرایط خیلی خوبی در سوپرجام حاضر شوند. حداقل در مورد تیم خودم به این مسأله اطمینان دارم. ما روی این بازی به عنوان یکی از بازی های مهم مان برای آماده سازی قبل از لیگ و بازی با الدحیل حساب ویژه باز کرده ایم.

پس حتماً برنده دربی خواهید بود؟
خیلی خوب است که هواداران دو تیم قبل از آغاز لیگ، یک دربی هیجان انگیز را تماشا خواهند کرد و این مسأله کمک می کند بازی های لیگ از همان ابتدا جذاب شود. این فصل، یک لیگ خیلی خوب را خواهیم داشت. تیم هایی مثل تراکتورسازی، سپاهان، ذوب آهن، سایپا، فولاد، پیکان و استقلال می توانند در کنار ما مدعی قهرمانی باشند. پرسپولیس نیز برای تکرار قهرمانی دیگر آماده است.

فکر می کردید کرواسی در جام جهانی تا این حد موفق باشد؟
وقتی شما در کشوری باشید که سرشار از استعداد در فوتبال است، نباید از این نتایج تعجب کنید. بارها گفته ام که فوتبالیست های زیادی در کرواسی هستند و در کنار آن مربیان موفق که در هر جای دنیا کار کرده اند، بهترین کارنامه را از خود برجای گذاشته اند. در حال حاضر بیشترین مسأ له ای که در تیم ملی کرواسی به چشم می خورد، وحدت و یکدلی بازیکنان است. ما یک تیم هستیم و هیچ وابستگی به ستاره خاصی نداریم. هر چند بازیکنان تیم ملی کرواسی، هر یک جداگانه می توانند در تیم های باشگاهی خود ستاره باشند. همان طور که مودریچ و راکیتیچ بهترین های خود در دو باشگاه بزرگ رئال و بارسا هستند. ما به این تیم افتخار می کنیم و می خواهیم با قهرمانی در روسیه نشان دهیم که در فوتبال حرف های زیادی برای گفتن داریم.

وقتی بازی های کرواسی مقابل تیم های دیگر به پنالتی کشید، چه احساسی داشتید؟
احساسی که یک هوادار عاشق فوتبال داشت. وقتی هیجان و استرس هواداران را در کرواسی دیدم، بیشتر از قبل به خودم افتخار کردم که سال ۹۸ به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی کشورم نشستم. وقتی مودریچ در بازی با دانمارک آن پنالتی را از دست داد، واقعاً استرس تمام وجودم را گرفت اما خوشبختانه سوباسیچ با مهار ضربات پنالتی، نشان داد که یک دروازه بان بزرگ است.

فکر می کنید کرواسی قهرمان جام جهانی بشود؟
شما قبل از جام هم همین سؤال را از من پرسیدید و آن موقع گفتم در جام جهانی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ما یک تیم فوق العاده با انگیزه بسیار بالا هستیم اما یک مشکل بزرگ داریم و آن هم خستگی است. در دو بازی قبل مجبور شدیم ۱۲۰ دقیقه بازی کنیم، در حالی که انگلیس این شرایط را ندارد و بازی با سوئد دقیقاً همان طور که آنها انتظار داشتند، پیش رفت. من به تلاش بازیکنان و اتحاد آنها ایمان دارم و امیدوارم یک نتیجه تاریخی دیگر را برای کرواسی رقم بزنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن