کاشانی: امیری و بیرانوند لژیونر شوند باعث افتخار است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 791 ] - چهارشنبه, 20 تیر 1397
کاشانی: امیری و بیرانوند لژیونر شوند باعث افتخار است

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به گرشاسبی نمره ۲۰ می دهم، چون واقعا مدیر کاربلدی است. جعفر کاشانی در گفت وگویی، در مورد وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به گرشاسبی نمره ۲۰ می دهم، چون واقعا مدیر کاربلدی است.

جعفر کاشانی در گفت وگویی، در مورد وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات اظهار داشت: خوشبختانه عملکرد باشگاه در این بخش با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالات عالی بود. البته در تیم ما جوانانی حضور دارند که با یکی، ۲ بازی می توانند در تیم اصلی فیکس باشند.

وی در خصوص اینکه وضعیت تمدید قرارداد وحید امیری به کجا کشیده شد، گفت: امیری بازیکن بزرگ و با اخلاقی است که ما واقعا به حضور او نیاز داریم، اما اگر موقعیتی پیش بیایید که به خارح از کشور برود باعث افتخار ما و پرسپولیس می شود. واقعا اگر امیری بخواهد به تیمی برود که باعث افتخار پرسپولیس شود من ناراحت نمی شوم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا این باشگاه با جدایی علیرضا بیرانوند موافقت می کند، گفت: بیرانوند با باشگاه قرارداد دارد. این مسئله ای طبیعی است که تیم های خارجی بازیکنان پرسپولیس را بخواهند. باعث افتخار ما است که بیرانوند در تیم های بزرگ دنیا بازی کند، چون یکی از منابع درآمد باشگاه ترانسفر بازیکنان به تیم های خارجی است. وقتی بازیکنی از پرسپولیس به تیم های خارجی برود نام پرسپولیس در فوتبال جهان زنده می شود.

کاشانی در پاسخ به این سوال که به مدیریت گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس چه نمره ای می دهد، عنوان کرد: گرشاسبی سال ها در ورزش ایران مدیریت کرده و کاربلد است. ضمن اینکه او کاملا اهل مشورت و تعامل است. من به گرشاسبی نمره ۲۰ می دهم، چون واقعا مدیر کاربلدی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن