مشکل بزرگ در راه انتقال سروش/ مخالفت پیکان با رقم پیشنهادی رفیعی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2650 ] - چهارشنبه, 20 تیر 1397
مشکل بزرگ در راه انتقال سروش/ مخالفت پیکان با رقم پیشنهادی رفیعی

بعد از توافقات کامل بین باشگاه پرسپولیس و سروش رفیعی، قرار شد این بازیکن به مدت نیم فصل به تیم دیگری برود و بعد از آن، به پرسپولیس برگردد. سروش ترجیح می داد د...

ارتش سرخ دات كام :

بعد از توافقات کامل بین باشگاه پرسپولیس و سروش رفیعی، قرار شد این بازیکن به مدت نیم فصل به تیم دیگری برود و بعد از آن، به پرسپولیس برگردد.

سروش ترجیح می داد در تهران بازی کند و از آنجا که چند سال قبل در فولاد خوزستان، شاگرد مجید جلالی بود، به مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: پیکان را به عنوان مقصد نیم فصل اولش انتخاب کنند. به همین علت، مذاکرات برای رزرو پیراهن پیکان آغاز شد، اما رقم پیشنهادی سروش رفیعی برای این انتقال یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام شد. در این مورد شنیدیم کادر فنی فیروزه ای پوشان، با رقم سروش کنار آمده اند به خصوص در شرایط فعلی که قیمت بازیکنان ایرانی سر به فلک کشیده، اما مدیران باشگاه پیکان کاملاً مخالف این اتفاق هستند و اعتقاد دارند نهایتاً بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون برای نیم فصل حضور سروش در پیکان هزینه می کنند.

با این اتفاق، باید منتظر باشیم تا مقصد رفیعی تغییر کرده و راهی باشگاه دیگری شود. شاید مسیر او به سمت اهواز کشیده شده و این بازیکن را تا پایان نیم فصل اول، در پیراهن فولاد ببینیم. اگر این اتفاق رخ بدهد، پرونده شکایت باشگاه فولاد از این بازیکن نیز برای همیشه بسته می شود البته برای رسیدن به این منظور، سروش باید قید ادامه سکونت در تهران را بزند و حداقل تا زمستان در اهواز فوتبال بازی کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن