پیش بینی بت 940
مشکلات مدعیان به نفع پرسپولیس است

مشکلات مدعیان به نفع پرسپولیس است

پرسپولیس قهرمان مقتدر دو فصل اخیر فوتبال ایران در روز هایی که دوباره به صدر جدول برگشت و توانست هواداران سرخ را با سکو ها آشتی دهد، با همکاری چند تن از افراد ... 4 out of 5 based on 3 ratings.

مشکلات مدعیان به نفع پرسپولیس است

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 2005 ] 9 روز پیش
:: خبر ویژه
مشکلات مدعیان به نفع پرسپولیس است

پرسپولیس قهرمان مقتدر دو فصل اخیر فوتبال ایران در روز هایی که دوباره به صدر جدول برگشت و توانست هواداران سرخ را با سکو ها آشتی دهد، با همکاری چند تن از افراد ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس قهرمان مقتدر دو فصل اخیر فوتبال ایران در روز هایی که دوباره به صدر جدول برگشت و توانست هواداران سرخ را با سکو ها آشتی دهد، با همکاری چند تن از افراد باشگاه با خیریت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مواجه شد.

آن افراد دیگر در باشگاه نیستند، ولی پرسپولیس همچنان محروم است. در این موقعیت بهترین فرصت برای باقی رقیبان بود تا با استفاده از آن رنگ سرخ جدول را تغییر دهند، اما هیچ یک از حریفان پرسپولیس به اندازه این تیم حرفه ای عمل نکردند تا با وجود محرومیت، شانس برای هت تریک قهرمانی تیم برانکو وجود داشته باشد.

پرسپولیسی ها زودتر از هر تیمی با اکثر نفرات تمرینات خود را آغاز کردند. با وجود محرومیت بهترین مهره ها را جذب کردند و هواداران به نیم فصل دومی بهتر امید دارند. استقلال در دو فصل اخیر به دلیل منظم نبودن در پیش فصل و بدنسازی نامناسب همواره ضرر کرده است. استقلال نیز نتوانست نظم مورد نظر شفر را در اردوگاه آبی جاری کند و حالا دنبال فرار از سوپرجام است. خرید های پندارتایم به مراتب ضعیف تر از رقیب سنتی بود و مصدومیت های بازیکنان در همین ابتدای فصل حسابی آبی ها را کلافه کرده است.

استقلال شاید بتواند از شرکت در سوپرجام فرار کند، ولی بدون شک تکرار نتایج ضعیف ابتدای فصل های گذشته آن ها را تهدید می کند. اوضاع برای دیگر تیم های شهرستانی هم آنچنان خوب پیش نمی رود. سپیدرودی ها با چند شعبه تمرین می کنند. تیم های جنوبی در این روز های خوزستان وضعیت قابل توجهی ندارند. سپاهان که با آمدن امیر قلعه نویی، مهره های خوبی را جذب کرده، اگر طبق روال در هفته های ابتدایی لیگ خوب ظاهر نشود، به نفع پرسپولیس است و تیم برانکو باز هم در همان هفته های ابتدایی جلو می افتد. در تبریز پرشور ها با جان توشاک دوباره امیدوار شده اند، اما نشناختن تیم و بی تابی هواداران ممکن است دوباره کار دست قرمز های تبریزی بدهد. با همه این ها هیچ تیمی نتوانست در پیش از شروع مسابقات برنده باشد جز پرسپولیس!

وقتی رقیبان نتوانند از فرصت محرومیت پرسپولیس استفاده کنند، هیچ بعید نیست تیم منظم برانکو با وجود ضعف و کمبود بازیکن باز هم قهرمان شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به هتریک قهرمانی می شود؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پدیده
پدیده
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 4 مرداد 1397 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ---
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب