پرسپولیس چقدر برای حفظ وحید هزینه می کند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2072 ] - چهارشنبه, 20 تیر 1397

پرسپولیس چقدر برای حفظ وحید هزینه می کند؟

باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدیدقرارداد هافبک - مهاجم توانمند و ملی پوش خود است اما در این راه، چقدر حاضر به هزینه خواهد شد. وحید امیری می تواند به خاطر پیشنهاد... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس چقدر برای حفظ وحید هزینه می کند؟

باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدیدقرارداد هافبک - مهاجم توانمند و ملی پوش خود است اما در این راه، چقدر حاضر به هزینه خواهد شد. وحید امیری می تواند به خاطر پیشنهاد...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدیدقرارداد هافبک - مهاجم توانمند و ملی پوش خود است اما در این راه، چقدر حاضر به هزینه خواهد شد.

وحید امیری می تواند به خاطر پیشنهاداتی که به دستش رسیده، به راحتی قید پرسپولیس را زده و به تیم های دیگری برود. از سوی نزدیکان به این بازیکن شنیدیم به غیر از باشگاه های قطری و ترکیه ای، باشگاه هایی از اروپا و لیگ های معتبری چون لیگ جزیره، بوندس لیگا و لالیگا برای وحید پیشنهاد فرستاده اند و این بازیکن می تواند بدون هیچ دغدغه ای، فوتبالش را خارج از مرزهای ایران دنبال کند و به دلار پول بگیرد به خصوص حالا که مدت قراردادش با باشگاه پرسپولیس نیز به پایان رسیده است.

یکی از مشکلات اصلی پرسپولیس در راه حفظ وحید امیری، بحث مالی است. وحید بارها به این موضوع اشاره کرده بود که چون به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود، دوست دارد در این مدت باقی مانده، میزان درآمدش را افزایش بدهد که این موضوع، امری کاملا طبیعی و منطقی است. باشگاه پرسپولیس در دو فصل گذشته، سقف قراردادها یعنی ۹۵۰ میلیون تومان به علاوه پاداش و یکسری آپشن ها را برای وحید در نظر گرفته بود و حسین هدایتی نیز مدارکی رو کرد مبنی بر اینکه به این بازیکن ۷۰۰ میلیون تومان پول خارج از قرارداد داده است.

حالا هم شایعه شده که وحید قبل از شروع جام جهانی درخواست دریافت ۳ میلیارد برای یک فصل از پرسپولیس را داده بود. این در حالی است که شنیدیم او همین حالا یک پیشنهاد یک میلیون و ۴۵۰ هزار دلاری از لیگ قطر دارد که با دلار دولتی، بیش از ۶ میلیارد تومان و با دلار آزاد حدود ۱۲ میلیارد تومان برای یک فصل، برایش درآمد به دنبال خواهد داشت. به معنای دیگر، پیشنهاد قطری ها ۴ برابر بیشتر از خواسته وحید امیری از باشگاه پرسپولیس برای تمدیدقرارداد است!

حالا فکر می کنید وحید چطور با پرسپولیس کنار بیاید و چگونه به سمت تمدیدقرارداد برود؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    به نظرمن خواسته اش بایدتامین گردد
    دست مان خالیه ووحیدحقشه
    بانصف این مبلغ هم شایدبشه یه نیم فصل نگهش داشت که خیلی لازمش داریم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن