ربیع خواه: عجله ای برای بازگشت نیست، کم کم خودم را آماده می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 637 ] - چهارشنبه, 20 تیر 1397

ربیع خواه: عجله ای برای بازگشت نیست، کم کم خودم را آماده می کنم

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ اصرار و تعجیلی برای بازگشت ندارم و مرحله به مرحله خودم را آماده خواهم کرد. محسن ربیع خواه در گفتگویی درباره آخرین وضع... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ربیع خواه: عجله ای برای بازگشت نیست، کم کم خودم را آماده می کنم

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ اصرار و تعجیلی برای بازگشت ندارم و مرحله به مرحله خودم را آماده خواهم کرد. محسن ربیع خواه در گفتگویی درباره آخرین وضع...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ اصرار و تعجیلی برای بازگشت ندارم و مرحله به مرحله خودم را آماده خواهم کرد.

محسن ربیع خواه در گفتگویی درباره آخرین وضعیت خود، اظهار داشت: مراحل درمان و تمرینات را مرحله به مرحله زیر نظر کادر پزشکی و کادر فنی پشت سر می گذارم. برای بازگشت عجله ای ندارم. البته سعی می کنم با اجرای دقیق برنامه ها و تلاشی که انجام می دهم هر چه زودتر خودم را به فرم مطلوب برسانم ولی برای هر مرحله باید زمان لازم بگذرد.

وی ادامه می دهد: وقتی این اتفاق افتاد، ته دلم می دانستم چه شد، ولی مرتب به خودم دلداری می دادم که شاید هم رباط صلیبی پاره نشده باشد. در مرحله انکار اتفاقی بودم که برایم روی داده بود تا اینکه جواب M.R.I آمد. مخصوصا آن روزهای اول خیلی سخت بود ولی همراهی دوستان و همبازیانم و قوت قلب هواداران باعث شد خودم را سریع جمع و جور کنم و با امید و انرژی زیادی کارم را شروع کردم که برگردم.

ربیع خواه اضافه کرد: بارها گفته ام ولی باز هم دلم می خواهد از هواداران به خاطر دلداری هایشان تشکر کنم. آن ها باعث شدند تا راهم را محکم تر ادامه بدهم. در آن شرایط سخت به کمک من آمدند و حالا هم در شرایط سخت تیم به کمک تیم می آیند. البته با تلاشی که در این روزها از بچه ها دیده ام و با نفراتی که داریم، شخصا فکر می کنم تیم ما از همین شروع کار با هدف قهرمانی در مسابقات حاضر می شود. من که تمرینات اختصاصی خودم را دنبال می کنم ولی باید نزدیک بود تا دید که بچه ها با چه فشار و جدیتی تمرین می کنند. چنین تمرینی برای تیمی است که می خواهد قهرمان شود و در این میان، حمایت هواداران مثل همیشه یکی از مهمترین داشته های ما است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن