گرشاسبی: وحید امیری را می خواهیم و پیگیر او هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1348 ] - چهارشنبه, 20 تیر 1397
گرشاسبی: وحید امیری را می خواهیم و پیگیر او هستیم

 سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: درباره وضعیت وحید امیری و تا قبل از مذاکره و گفت وگوی مستقیم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نمی توان انجام داد. حمیدرضا گرشاسبی ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: درباره وضعیت وحید امیری و تا قبل از مذاکره و گفت وگوی مستقیم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نمی توان انجام داد.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی در ارتباط با انتشار بعضی اظهارنظرها از قول وی اظهار داشت: هواداران در ارتباط با مسائل مهمی چون موضوع نقل و انتقالات، به اخبار غیر رسمی و نقل قول های مبهم توجه نکنند.

وی ادامه داد: تا چندی پیش با توجه به مشکل محرومیت، نگرانی های زیادی برای پرسپولیس مطرح بود، اما خدا را شکر با تلاش هایی که انجام شده است، در حال حاضر پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و تیم با روحیه و امید فصل جدید را آغاز خواهد کرد. اقدامات لازم در نقل و انتقالات انجام شده است و در حال حاضر آماده گام آخر می شویم.

گرشاسبی در این باره با توجه به اخبار مختلفی که درباره علیرضا بیرانوند و وحید امیری مطرح می شود، خاطرنشان کرد: درباره وحید امیری تا زمانی که پای میز مذاکره نیامده و حرف هایمان را نزده ایم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نداریم، حرف ها که زده شد آن وقت می توان اظهار نظر کرد. آنچه در حال حاضر می توان با قطعیت از آن سخن گفت این است که ما وحید امیری را می خواهیم و پیگیری ها برای تمدید قرارداد انجام می شود.

 سرپرست سرخپوشان در مورد دروازه بان ملی پوش تیمش نیز گفت: درباره بیرانوند نیز باید بگویم که او قرارداد دارد. نکته ای که خود او هم مطرح کرده است فکر نمی کنم در این باره جای بحث خاصی باشد. وی بعد از دوره استراحت می آید و به جمع ما اضافه می شود. در این باره بعضی اظهارنظرها غیر رسمی هم مطرح شده است که اصلا صحت ندارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن