امیری در یک قدمی توافق با باشگاه

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 4695 ] - پنجشنبه, 21 تیر 1397

امیری در یک قدمی توافق با باشگاه

مسوولان پرسپولیس در تدارک خواسته برانکو برای ادامه همکاری با وحید امیری هستند. سرمربی کروات سرخپوشان از مسوولان باشگاه خواسته تا تدارک تمدید قرارداد با وحید ا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
امیری در یک قدمی توافق با باشگاه

مسوولان پرسپولیس در تدارک خواسته برانکو برای ادامه همکاری با وحید امیری هستند. سرمربی کروات سرخپوشان از مسوولان باشگاه خواسته تا تدارک تمدید قرارداد با وحید ا...

ارتش سرخ دات كام :

مسوولان پرسپولیس در تدارک خواسته برانکو برای ادامه همکاری با وحید امیری هستند.

سرمربی کروات سرخپوشان از مسوولان باشگاه خواسته تا تدارک تمدید قرارداد با وحید امیری داده شود. ستاره تیم ملی در جام جهانی روسیه که در پایان فصل هفدهم لیگ برتر قراردادش با این باشگاه خاتمه یافته با توجه به شرایط سختی که پیش از حضور در پرسپولیس تجربه کرده و شرایط سنی اش به دنبال حضور در فوتبال خارج از ایران است تا از حیث مالی پشتوانه مناسبی برای خود ترتیب دهد.

مساله ای که او صادقانه با مسوولان باشگاه و برانکو ایوانکوویچ نیز در میان گذاشته بود و هرگونه مذاکره را به بعد از جام جهانی و بررسی پیشنهادات خارجی اش منوط دانسته بود.

وحید امیری که پیش از حضور دو ساله ی خود در پرسپولیس یکی از کمترین درآمدها را در بین بازیکنان ملی پوش را داشته است. قرارداد سه ساله و عجیب او با نفت تهران یکی از عواملی است که در این شرایط سنی او را عقب تر از دیگر بازیکنان همطرازش قرار داده و جالب اینکه برای دریافت آن نیز همچنان به مشکل برخورده و نفتی ها که اکنون با سقوط به دسته پایین تر از حیث مدیریت شرایط نامشخصی دارند و قادر به پرداخت این مطالبات نیستند.

در این رابطه وحید امیری پیش از حضور در اردوی تیم ملی اعلام کرده بود بعد از جام جهانی در خصوص ادامه همکاری با این باشگاه پای میز مذاکره خواهد نشست. اکنون با توجه به عملکرد ستاره شماره ۱۱ تیم ملی در روسیه پیشنهادات غیررسمی برای حضور در فوتبال اروپا دست این بازیکن رسیده است.او اما در گفتگو با مسوولان باشگاه اعلام کرده روز شنبه و در پایان تعطیلات و استراحت خود در باشگاه حاضر خواهد شد و به مذاکره خواهد پرداخت.

در این رابطه طی مذاکرات شفاهی و تلفنی که پیش از این با او صورت گرفته بود، امیری رضایت خود را برای ادامه همکاری تا نیم فصل به مسوولان باشگاه اعلام کرده بود و اکنون در این جلسه احتمالا روی رقم درخواستی و توافقی طرفین به بحث خواهند پرداخت.

با ادامه همکاری وحید امیری با پرسپولیس ولو تا نیم فصل آنها می توانند به ادامه موفقیت خود بیشتر امیدوار باشندچرا که در پایان محرومیت خود قادر خواهند بود با اضافه شدن سروش رفیعی، مهدی ترابی و مهدی شیری با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  باید هرجوری شده تا نیم فصل راضیش کنن تا بمونه..
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  چقدر گفتیم آقاجان، این علی کریمی را بگیرید. به خرج کسی نرفت. خودش زنگ زده میخوام بیام پرسپولیس قبول نکردند. باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس، مدیریت و کمیته فنی چه نقشی دارند!!؟ باید برانکو را قانع می کردند تا کریمی را جذب کنیم. الان که دیگه از دست رفت و تموم شد.
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  آقا محسن بر خلاف اغلب اوقات که با نظرات شما موافقم این بار به دلایل ذیل بر عکس سما فکر میکنم:
  ۱.باید در حد امکان بازیکنانی که این مدت به تردوهای تیم ملی دعوت شدند را جذب نکنیم، چون بی شک کیروش در طول فصل میخواهد مدام به بهانه های واهی اردو تشکیل بدهد و سمپاشی کند و این بازیکنان را علیه برانکو بشوراند
  ۲. با توجه به آماده بودن احمد و تمدید کمال(بعد از اینکه دید کسی نازش را نمیکشد و جای دیگری هم برایش فرش قرمز پهن نشده)، با توجه به قراردادهای طولانی مدت این بازیکنان با باشگاه و با توجه به رفع مصدومیت ربیع خواهبعد از نیم فصل در پیت هافبک دفاعی ترافیک خواهیم داشت و ترافیک و نیمکت نشینی هم حاشیه به دنبال خواهد داشت
  ۳. با احتمال زیاد نیم فصل با آمدن شیری، ماهینی هم دوباره هافبک دفاعی خواهد شد و این ترافیک بازیکن در هافبک دفاعی بیشتر به چشم خواهد خورد، با توجه به خرید ترابی و سروش و با توجه به آماده شدن بشار رسن، احتمال استفاده از ۴_۴_۲ لوزی زیاد خواهد شد و با این شرایط تنها یک هافبک دفاعی بازی خواهد کرد، پس اصلا دیگر کریمی به کارمان نخواهد آمد
  ۴. در طول فصل قبل عملکرد علی کریمی در سپاهان فاجعه بوده، تعداد حملات حریفان که به دروازه سپاهان رسیدند موید کیفیت پایین این بازیکن است
  ۵. تجربه نشان داده برانکو اگر بازیکنی را نخواهد، به فرض خریدن توسط باشگاه هم بدون استفاده میماند و عملا دخالت در کار برانکو توسط کمبته فنی، نتیجه ای جز ضربه زدن به تیم ندارد
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  جناب فهیم به نظر شما با بودن هافبکهای دفاعی طراز اولی مثل کامیابی نیا و خصوصا" نوراللهی چه نیازی به علی کریمی هست؟ مگه چه ویژگی برتری نسبت به کامیابی نیا و نوراللهی داره ؟ هر دو هافبک پرسپولیس چه از نظر جنگندگی و قدرت فیزیکی و چه تکنیکی برتر از علی کریمی سپاهان هستند.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن