انصاری از بلژیک پیشنهاد داشت ولی ماند/ معرفت دُرّ گرانی است..

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2245 ] - چهارشنبه, 17 مرداد 1397

انصاری از بلژیک پیشنهاد داشت ولی ماند/ معرفت دُرّ گرانی است..

مدافع باشگاه پرسپولیس با وجود داشتن پیشنهاد اروپایی ترجیح داد در جمع قرمز ها بماند. به جرأت می توان یکی از مظلوم ترین بازیکنان در فصل نقل و انتقالات را محمد ا... 5 out of 5 based on 23 ratings.
انصاری از بلژیک پیشنهاد داشت ولی ماند/ معرفت دُرّ گرانی است..

مدافع باشگاه پرسپولیس با وجود داشتن پیشنهاد اروپایی ترجیح داد در جمع قرمز ها بماند. به جرأت می توان یکی از مظلوم ترین بازیکنان در فصل نقل و انتقالات را محمد ا...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع باشگاه پرسپولیس با وجود داشتن پیشنهاد اروپایی ترجیح داد در جمع قرمز ها بماند.

به جرأت می توان یکی از مظلوم ترین بازیکنان در فصل نقل و انتقالات را محمد انصاری خواند. مدافع شایسته و خوش اخلاقی که به وعده خود عمل کرد و با توجه به بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس، بدون ادا و اطوار در تیمش ماند.

محمد انصاری قول داد و روی قولش هم ایستاد در حالی که هیچ کس هم به خود زحمت یک تشکر خشک و خالی از او را نداد، حتی برانکو ایوانکوویچ!

بگذارید راحت حرف مان را بزنیم. پنجره بسته نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس یک دردسر بزرگ برای باشگاه پرسپولیس بود که خیلی ها به ویژه برخی بازیکنانش از آن سوء استفاده کردند. فوتبالیست هایی که هزار جور ناز کردند تا حرف خود را به کرسی بنشانند و پول بیشتری بگیرند. همین بازیکنان هفته ها پرسپولیس را سر دواندند و در نهایت قرارداد بهتری بستند و بعد پست اینستاگرامی گذاشتند که به عشق هواداران چنین کرده اند!

در میان این افراد محمد انصاری یک استثنا بود؛ پسری که از همان اول اعلام کرد اگر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته بماند، جایی نمی رود، در حالی که پیشنهاد داشت.

توجه کنید! محمد انصاری پیشنهاد داشت و ادای پیشنهاد داشتن را هم درنمی آورد! یک لحظه تصورش را بکنید محمد انصاری هم در قالب برخی همبازیانش فرو می رفت. چه اتفاقی می افتاد؟

اولاً همه مسئولان باشگاه پرسپولیس بار ها و بار ها با تلفن همراهش تماس می گرفتند. نازش را می کشیدند. واسطه می فرستادند تا کوتاه بیاید و پای میز مذاکره با آنان بنشیند. هواداران پرسپولیس و مربیان هم از این بازیکن تشکر می کردند و... قس علی هذا!

اما محمد انصاری چنین نکرد. او به پیشنهادات ناب بلژیک و هلند پشت کرد تا در عمل ثابت کند به پرسپولیس تعصب دارد و نه در حرف!

اما در همین راستا شنیدیم محمد انصاری که به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس قراردادش را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد، می تواند در سال دوم و در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی به راحتی جدا شود. به عبارت ساده تر بندی در قرارداد محمد انصاری گنجانده شده که او می تواند در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی در سال دوم قراردادش بدون قید و شرط از پرسپولیس جدا و لژیونر شود.

همچنین شنیدیم یکی از تیم های لیگ ستارگان قطر هم محمد انصاری را می خواست. تصورش را بکنید این مدافع خوش اخلاق با رفتن به لیگ قطر می توانست به چند میلیارد تومان پول (با توجه به بالا رفتن قیمت ارز) برسد، اما ماند که به پرسپولیس کمک کند. ماند تا ثابت کند؛
«معرفت در گرانی است به هرکس ندهند
پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهند...»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    شک نکنید که محمد عزیز یکی از بهترینهای ایران خواهد شد..و همچون مهدوی کیای عزیز « همیشه و همه افراد جامعه فارغ از رنگها از او به نیکی یاد خواهند کرد..اینو نه بخاطر اینکه هوادار پرسپولیسم و محمد هم در این موقعیت « در تیم مونده « عرض میکنم..بلکه انصاری نشون داده که با همه شهرتی که داره « همچنان اصالت خودشو حفظ کرده..
    دقیقا یاد مهدوی کیا میافتم که گمنام اومد و ماندگار در همه اذهان شد..نه قرتی بازی ونه حاشیه سازی و نه دغلکاری و یک ایرانی دلسوز برای ملت ومردمش و حالا همه این خصلتها را در محمد انصاری ببینید و خواهید دید..
    آرزوی بهترینها را برایش دارم..امیدوارم خیلی زود در یکی از بهترین تیمهای حرفه ای اروپا ببینیمش. ( البته بعد از رفع محرومیت پرسپولیس ) )

نظرسنجی

عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن