علیپور: اقای یزدی؟ سنگ تمام یا سنگی که به ما زندند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1723 ] - جمعه, 19 مرداد 1397

علیپور: اقای یزدی؟ سنگ تمام یا سنگی که به ما زندند!

مهاجم پرسپولیس نیز بابت اتفاقات استادیوم غدیر واکنش نشان داد و از مسوولان خواست قبل از اینکه بار دیگر شاهد اتفاقات تلخ باشیم ریشه آن را نابود کنند. علی علیپور... 5 out of 5 based on 3 ratings.
علیپور: اقای یزدی؟ سنگ تمام یا سنگی که به ما زندند!

مهاجم پرسپولیس نیز بابت اتفاقات استادیوم غدیر واکنش نشان داد و از مسوولان خواست قبل از اینکه بار دیگر شاهد اتفاقات تلخ باشیم ریشه آن را نابود کنند. علی علیپور...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس نیز بابت اتفاقات استادیوم غدیر واکنش نشان داد و از مسوولان خواست قبل از اینکه بار دیگر شاهد اتفاقات تلخ باشیم ریشه آن را نابود کنند.

علی علیپور در اوج بدشانسی از ثبت گل در دیدار مقابل استقلال خوزستان ناکام ماند. او در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: یکی از عجیب ترین بازی هایی بود که پشت سر گذاشتیم. البته این سومین باری بود که با این اتفاقات مواجه می شدم و قبلا هم مقابل نفت در مسجد سلیلمان و دوران آقای درخشان و دو فصل قبل هم مقابل استقلال اهواز چنین شرایطی را دیده بودم.

وی ادامه داد: اتفاقات این بازی از همان زمان ورود ما به اهواز رقم خورد و کاملا مشخص بود که برنامه ریزی شده بود. سنگی که در اتوبوس به شیشه جایی که من نشسته بودم خورد و هنوز هم صدای سنگ و شیشه در گوشم می پیچد. اگر اتفاق تلخی رخ می داد چه کسی واقعا پاسخ می داد؟ چرا جان انسان ها برای کسی مهم نیست و اگر سنگ باعث نابودی کسی می شد چطور وجدان شان آرام می شد؟

علیپور در ادامه به حکم احتمالی کمیته انضباطی هم اشاره می کند و در این زمینه گفت: کمیته انضباطی نهایتا هواداران استقلال را از بازی بعدی محروم کند اما چه اتفاقی می افتد؟ مگر چند نفر برای بازی بعدی این تیم خواهند آمد و این تعدادی که امروز آمده بودند فقط برای انتقام بازی با فولاد آمده بودند. روی حرف من با کسانی است که اتفاقات بازی هفته قبل را شکل داده بودند. برای چه وقتی 3 بر 0 جلو هستیم باید آن اتفاقات رقم بخورد و هواداران حریف را عصبانی کنند؟ لیدر باشگاه به چه اجازه ای حق توهین به خودش می دهد که این اتفاقات امروز باعث از دست رفتن دو امتیاز ارزشمند تیم شود. هواداران استقلال در بازی بعدی محروم شوند چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مهاجم پرسپولیس در خصوص فرصت هایی که در این بازی از دست رفت گفت: اصلا هافبک های ما کاری نمی توانستند در این بازی کنند. هیچ حمله ای نتوانستم از کناره ها ترتیب دهیم و بازیکن حریف هم به سادگی از این شرایط استفاده می کردند و از کناره ها به ما فشار می آوردند و توپ را به همان قسمت می انداختند. ضربه ای که به تیرک خورد هم قبل از آن به پای مدافع حریف خورده بود و باید کرنر می گرفت و خطای سیامک نعمتی هم می توانست پنالتی باشد اما داور آن را پشت محوطه جریمه گرفت. با این حال هیچ چیز نمی تواند دو امتیاز رفته ما را برگرداند و ما امروز تساوی نکردیم بلکه مجبور به این نتیجه شدیم و اگر در شرایط عادی بازی بود نتیجه غیر از این می شد.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به اظهارات سرمربی استقلال خوزستان در پایان بازی گفت: آقای یزدی گفته اند هواداران ما سنگ تمام گذاشتند. به نظرم ایشان منظورشان این سنگ هایی باشد که به سمت ما پرتاب شده وگرنه ما که در زمین بودیم چیز دیگری می دیدیم. من واقعا از طرفداران پرسپولیس تشکر می کنم که در این شرایط هم کنار ما بودند و شایسته قدردانی هستند. حساب آنها از کسانی که برای ضربه به تیم تلاش می کنند جداست و قدردان آنها هستیم. امیدوارم مسوولان باشگاه هم تصمیم قاطعی درباره کسانی که به تیم ضربه می زنند بگیرند و هواداران هم با شناخت رفتار این رفتار مانع از اتفاقات بد برای باشگاه و تیم شوند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن