قنبرپور: اتفاقات اهواز برنامه ریزی شده بود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1366 ] - جمعه, 19 مرداد 1397

قنبرپور: اتفاقات اهواز برنامه ریزی شده بود

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همان زمانی که به اهواز رسیدیم یکسری تمهیداتی را اندیشیده بودند تا جو را برای ما مسموم کنند و کارشان را هم عالی انجام دا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
قنبرپور: اتفاقات اهواز برنامه ریزی شده بود

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همان زمانی که به اهواز رسیدیم یکسری تمهیداتی را اندیشیده بودند تا جو را برای ما مسموم کنند و کارشان را هم عالی انجام دا...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همان زمانی که به اهواز رسیدیم یکسری تمهیداتی را اندیشیده بودند تا جو را برای ما مسموم کنند و کارشان را هم عالی انجام دادند.

مصطفی قنبرپور در گفت وگویی در مورد اتفاقاتی که قبل از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس و در حین این بازی رخ داد، اظهار داشت: با توجه به اینکه در جریان بازی هفته گذشته ما با فولاد یکسری اتفاقات روی سکوها رخ داد، یک گروهی تمهیدات خاصی را تدارک دیده بودند تا از زمانی که ما به اهواز می رسیم فضا را بسیار مسموم کنند که در این امر بسیار موفق بودند، البته ورود ما به اهواز با تلاش یگان ویژه و نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت کامل برای تیم همراه بود  که جا دارد از آنها تشکر کنم. اتوبوس تیم تا هتل خیلی خوب اسکورت شد اما در مسیر متاسفانه سنگ یا اشیای دیگری به اتوبوس تیم پرتاب شد که خوشبختانه به فردی آسیب نرساند. قطعا چنین اتفاقی نمی تواند بی دلیل باشد اگرچه نمی خواهم قضاوت کنم.

وی افزود:واقعیت امر این است که در خود ورزشگاه و از قبل از بازی اتفاقاتی رخ داد  که باعث شد مه نتوانیم بازی عادی خودمان را انجام دهیم. سنگ هایی  به داخل زمین پرتاب می شد که من در طول 30 سال حضورم در ورزش دومین بار بود می دیدیم. اتفاقا اولین بارش هم در اهواز و جریان بازی تیم مان با استقلال اهواز شاهد بودیم. شما دیدید در بازی ما در نیمه اول دفاع راست نداشتیم و در نیمه دوم هم دفاع چپ و هافبک چپ مان مجبور بودند برای اینکه سنگی به سرشان برخورد نکند به میانه میدان بیایند. در چنین شرایطی واقعا نمی شود فوتبال بازی کرد چرا که تمرکزی برای بازیکن نمی ماند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من نه برای مردم اهواز بلکه برای جامعه ورزش متاسف هستم که چنین مسائلی را در فوتبال حرفه ای شاهد هستیم. تقریبا دو سال پیش هم مشابه این اتفاق را در اهواز شاهد بودیم و الان باز هم تکرار شد که جای بس تاسف دارد. این اتفاقات به ضرر ورزش اهواز و جامعه ورزش است و تاثیرات منفی حتی در فرهنگ جامعه مان خواهد داشت. در کل باید خدا را شکر کنیم که با شرایط موجود  سالم و سلامت به تهران بر می گردیم و کسب یک امتیاز هم در این جو ارزش داشت. بار دیگر تاکید می کنم ماموران یگان ویژه و نیروی انتظارمی نهایت تلاش خود را برای برقراری امنیت برای تیم ما در بیرون ورزشگاه انجام دادند و در حین بازی هم باز تلاش شان را کردند اما یکسرس از قبل برنامه ریزی کرده بودند که جو را به این شکل درست کنند و به هدف شان هم رسیدند. به نظر من باید این افراد را پیدا کرد و با آنها برخورد جدی کنند.

قنبرپور در پایان گفت: من همه اتفاقاتی را که در اهواز رخ داد را به مدیریت محترم باشگاه انتقال خواهم داد و تصمیمات نهایی را آقای گرشاسبی خواهد گرفت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  الحمدلله که سالم برگشتید و از دست دادن امتیاز تو این بازی فدای سرتان ،حاضر بودم هم بازنده باشیم ولی بچه ها سالم برـگردن.
  البته در این نوع قضایا قانون راه حل ندارد ومحروم کردن تماشاگران هم ازبازی خانگی بعدشون کافی عادلانه نیست ،چرا که مثلا الان پرسپولیس از این جو متضرر شد وتیم بعدی مهمان اهواز منتفع می شود و اصن راهکار بازدارنده نیست ، مسولین باشگاه باید فدراسیون رو متقاعد کنند که بازی بعدی ما با استقلال خوزستان یا بدون تماشاگر یا در شهر دیگری برگذار شود ،بعضی از قوانین عادلانه نیست ،مثلا بازیکن الف خطای شدید منجربه مصدومیت بازی ج مرتکب می شود وتیم ج از این بابت متضرر می شود ولی محرومیت بازیکن الف در بازی بعدی تیمش مقابل تیم د انجام میشه وتیم د منتفع می شود درحالیکه ضرر متوجه تیم ج بوده.
  می خوام بگم اگه قراره تماشاگران اهواز محروم بشن باید بازی بعدشون مقابل پرسپولیس محروم بشن ،زیرا انها با پرسپولیس مشکل دارن نه با تیم سایپا یا کیسه تهران.
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  یزدی سر مربی استقلال خوزستان در پایان بازی در مصاحبه کنار زمین با کمال وقاحت میگه از تماشاچیا تشکر میکنم که سنگ تمام گذاشتن!!!، واقعا سنگ باران تمام گذاشتن

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن