انصاری: شرایط برای بازی با الدحیل نامساعد است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2061 ] - جمعه, 19 مرداد 1397

انصاری: شرایط برای بازی با الدحیل نامساعد است

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی خواهم مشکلات تیم را باز کنم اما شرایط برای بازی مقابل تیمی که میلیاردها خرج می کند مساعد نیست و دست مان خالی است. محم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری: شرایط برای بازی با الدحیل نامساعد است

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی خواهم مشکلات تیم را باز کنم اما شرایط برای بازی مقابل تیمی که میلیاردها خرج می کند مساعد نیست و دست مان خالی است. محم...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی خواهم مشکلات تیم را باز کنم اما شرایط برای بازی مقابل تیمی که میلیاردها خرج می کند مساعد نیست و دست مان خالی است.
محمد انصاری در گفت گویی در مورد تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان و حواشی زیادی که این مسابقه در پی داشت، گفت: شرایط در این بازی غیرطبیعی بود و اشیایی  به زمین پرتاب می شد که اجازه نمی داد بازی حالت عادی به خود بگیرد. نمونه این اتفاق را پیش از این در همین اهواز و بازی با استقلال اهواز شاهد بودیم و امیدوارم در آینده دیگر تکرار نشود.

ممکن بود بازی کشته دهد
وی در ارتباط با اینکه گفته می شود اتفاقات رخ داده در اهواز به نوعی برنامه ریزی شده بود و به جریان بازی هفته قبل پرسپولیس مقابل فولاد و درگیری هواداران دو تیم در این مسابقه، ارتباط داشت. عنوان کرد: اینکه حالا چه دلایلی باعث این اتفاقات شد را من نمی دانماما اعتقاد دارم فقط چنین شرایطی در ورزشگاه ها پیش می آید اصلا شکل خوبی ندارد. فرق نمی کند کدام ورزشگاه و کدام شهر. چنین اتفاقاتی زیبنده فوتبال ما نیست و  ممکن است پرتاب سنگ به زمین به قیمت از دست دادن جان یک نفر تمام شود.

نگران کمک داور بازی بودم
مدافع پرسپولیس با بیان اینکه بیش از 20،30 تکه سنگ را در زمین بازی دیده است، یادآور شد: در شرایطی که فحاشی می شد سنگ های زیادی هم در سمتی که من در نیمه دوم بودم پرتاب شد و من واقعا نگران کمک داور بودم چرا که او نمی توانست از محدوده خود خارج شود و خدا رحم کرد برایش اتفاق ناخوشایندی رخ نداد.

اگر بازی حالت عادی داشت، نتیجه فرق می کرد
انصاری در ارتباط با اینکه برانکو گفته است در بازی با استقلال خوزستان یک نیمه دفاع راست و نیمه دیگر هم دفاع چپ، تصریح کرد: بله بازی شرایط عادی نداشت و به شدت مراقب این بودیم که سنگی به سر و صورت مان برخورد نکند. اگر خدای نکرده یکی از آن سنگ های بزرگ به سر و صورت مان برخورد می کرد چه کسی جوابگو بود؟ آیا می شد فرد خاطی را پیدا کرد؟ به هر حال شرایط در بازی اصلا عادی نبود و اگر این طور بود نتیجه به شکل دیگری و به نفع ما رقم می خورد.

برانکو نمی توانست توصیه فنی کند
وی در رابطه با اینکه آیا برانکو در جریان بازی توصیه فنی هم می توانست داشته باشد یا نه؟ گفت: بله مسلما همین طور است و بازی شرایط عادی نداشت که بخواهیم روی مسائل فنی تمرکز داشته باشیم.

امیدوارم برای بازی با الدحیل شرایط تغییر کند

انصاری راجع به بازی حساس پیش روی تیمش با الدحیل و شرایطی که سرخپوشان در آستانه این بازی دارند؟ اضافه کرد: بازی با الدحیلی بسیار سخت است و من امیدوارم برای این بازی از تیم ما حمایت شود و مشکلات مان مرتفع شود. واقعا حیف است تا این مرحله آمده ایم و کنار رویم. شرایطی که با آن روبه رو هستیم نامساعد است و امیدوارم برای بازی با الدحیل کار کنند که شرایط تغییر کند.

نمی خواهم مشکلات تیم را باز کنم
مدافع پرسپولیس در واکنش به این اظهارنظر که با شرایط موجود فقط می شود مشکلات مالی پرسپولیس را برطرف کرد و امکان تقویت تیم از نظر فنی ممکن نیست، خاطرنشان کرد: یکسری مشکلات داریم که فقط امیدوارم برطرف شود. مسائل را باز نکنیم بهتر است. باید تیم حمایت شود. با دست خالی نمی شود به مصاف تیمی رفت که میلیاردی برای جذب بازیکن خرج می کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن