حسینی: خیال پرسپولیسی ها راحت، متحدتر، مصمم تر و قوی تر شدیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2143 ] - جمعه, 19 مرداد 1397

حسینی: خیال پرسپولیسی ها راحت، متحدتر، مصمم تر و قوی تر شدیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران انتقام را فراموش کنند، فقط تشویق و حمایت آنها را می خواهیم. سید جلال حسینی اظهار داشت:  اتفاقات این بازی ما را م... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حسینی: خیال پرسپولیسی ها راحت، متحدتر، مصمم تر و قوی تر شدیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران انتقام را فراموش کنند، فقط تشویق و حمایت آنها را می خواهیم. سید جلال حسینی اظهار داشت:  اتفاقات این بازی ما را م...

ارتش سرخ دات كام : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران انتقام را فراموش کنند، فقط تشویق و حمایت آنها را می خواهیم.

سید جلال حسینی اظهار داشت:  اتفاقات این بازی ما را متحدتر از گذشته کرد و باعث قوی تر شدن ما می شود. این مساله از همان پنجشنبه شب شروع شد. با این اتحاد و درایت مدیریت باشگاه که تاکنون شاهد بوده ایم از این مرحله می گذریم و از هواداران هم می خواهیم ذهن خود را از مسائلی مانند تلافی و انتقام آزاد کنند. ما با تشویق های آنها تیم قدرتمندتر از گذشته خواهیم شد و این بهترین تلافی است.

وی افزود: آنچه در اهواز روی داد، کل مجموعه پرسپولیس را برای رسیدن به اهدافش مصمم تر کرده است و ما از هواداران می خواهیم در این مسیر ما را همراهی کنند. از آنها می خواهیم تمرکز خود را از روی همه مسائل برداشته و فقط روی یک صدا شدن برای تشویق تیم متمرکز شوند.

وی ادامه داد: همچنین قصد دارم با توجه به مسائلی که پیش آمد با حسین ماهینی صحبت کنم و با درایتی که از آقای گرشاسبی سراغ دارم و قبل از این نیز باشگاه و تیم را از مراحل سخت عبور داده اند از این مشکل نیز گذر کنیم و خود را قدرتمندتر از گذشته سازیم.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس با سابقه و جایگاهی که دارد هیچ گاه در مقابل چنین مشکلاتی در جا نمی زند. به هواداران می گویم؛ این اتفاقات ما را قوی تر خواهد کرد. حالا اراده ما بیشتر از گذشته نیز شده است. ما می دانستیم کار سختی پیش رو داریم و حالا با تمام وجود احساس کردیم که رقبای ما با تمام ابزارهای متعارف و غیرمتعارف به مصاف ما می آیند تا سد راه پرسپولیس قهرمان شوند. ما همان طور که بزرگان می گویند از تهدید فرصت خواهیم ساخت.

حسینی در ادامه گفت: من از قبل هم گفته ام، ما در این فصل کار خیلی سختی پیش رو داریم. این سخن را فقط به این دلیل که از حضور نفرات جدید محروم هستیم بیان نکرده ام. مسئله این است که ما دو سال قهرمان شده ایم آن هم بدون رقیب. حالا همه می آیند که ما را متوقف کنند، در این شرایط آن چه نتیجه را مشخص می کند باز خود ما هستیم. هواداران برای ما خیلی مهم هستند چون فقط همدیگر را داریم.

سید جلال حسینی خاطرنشان کرد: من از طرف تیم سخنی با هوادارانی دارم که می گویند تلافی خواهند کرد یا انتقام می گیرند. می دانیم احساسات آنها جریحه دار شده است. سال ها با آنها زندگی کرده ایم و می دانیم از توهین ها افسرده و ناراحت هستند. می دانیم از دروغ ها و نسبت های ناروا آزرده شده اند ولی می خواهیم این مسائل را از افکار خود دور کنند چون انرژی آنها و ما را می گیرد. نباید اجازه بدهیم این طور شود. این مسایل دشمنان ما را شاد می کند.  همانطور که این روزها می بینیم آنها که ذهنشان درگیر این گونه تفکرات منفی است، چه شرایطی دارند. پرسپولیس نیازی به این کارها ندارد. ما فقط به انرژی مثبت، آرامش، حمایت و تشویق هواداران خودمان نیاز داریم. بعضی می خواهند در وهله اول پرسپولیس و در مرحله بعدی فوتبال ایران را درگیر مسائلی از این دست کنند. می خواهند مردم در ورزشگاه ها با یکدیگر درگیر باشند. از این برخوردها سود می برند. آنها به ویژه به دنبال ناآرام کردن شرایط پرسپولیس و سکوها هستند. بهترین تلافی این است که هواداران پرسپولیس ورزشگاه را پر کنند و طوری پرسپولیس را تشویق کنند که همه انگشت به دهان بمانند.

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: هواداران، مسائلی از این دست که باید  انتقام گرفت را از ذهن بیرون کنند. پرسپولیس همیشه در فوتبال ایران پیشتاز و پیش قراول بوده است. این حوادث تلخ جایی در حافظه پرسپولیس نخواهد داشت. ما هم با تمام وجودمان در میدان حاضر خواهیم شد. برای این امر هم قسم شده ایم و این قول را به هواداران می دهیم.

ما متحد بودیم ولی الان متحدتر و مصمم تر گشته ایم. تماشاگران ما هم باید متحد تر از قبل باشند. چه در ورزشگاه ها و چه در شبکه های اجتماعی باید در این مسیر گام برداریم. باید از تفرقه و چنددستگی در میان تماشاگران، جلوگیری کنیم که خواسته دیگران است.

سیدجلال حسینی افزود: قطعاً بعضی به دنبال آن هستند که هم برای پرسپولیس دشمن درست کنند و هم در پرسپولیس اختلاف بیندازند. در جلسه ای که ظرف یکی، دو روز آینده با آقای گرشاسبی خواهیم داشت، درباره این مسائل صحبت خواهیم کرد و با درایتی که وجود دارد، به یاری خدا از این مرحله با سربلندی می گذریم.  فقط باز از هواداران می خواهیم به مقابله و مسائلی از این دست فکر نکنند. همه ما باید برای یک اسم بجنگیم و آن اسم، پرسپولیس است. تشویق و حمایت آنها از تیم بهترین پاسخ به همه این مسائل است. نباید اجازه بدهیم دیگران ما را در مسیری که می خواهند، قرار بدهند چون مسیری که باعث قهرمانی و موفقیت های پرسپولیس شد، مشخص است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  سیدجان
  تاوقتی بازوبندبربازو داخل میدان هستی
  حتی وقتی روی نیمکتی
  انگارین عالمه بازیکن داریم
  همانجوری که من پیرمردازارومیه تامشهدآمدم تاحامی تیمم باشم همگی پشت تیم هستیم تاکمبودبازیکم باحضورماوشماجبران شود

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن