خبیری: کمیته انضباطی در خواب خرگوشی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 918 ] - شنبه, 20 مرداد 1397

خبیری: کمیته انضباطی در خواب خرگوشی است

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز در جریان بازی تیم های استقلال خوزستان ـ پرسپولیس واکنش نشان داد. حسین خبیری در گفت وگویی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خبیری: کمیته انضباطی در خواب خرگوشی است

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز در جریان بازی تیم های استقلال خوزستان ـ پرسپولیس واکنش نشان داد. حسین خبیری در گفت وگویی...

ارتش سرخ دات كام :

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز در جریان بازی تیم های استقلال خوزستان ـ پرسپولیس واکنش نشان داد.

حسین خبیری در گفت وگویی، در خصوص اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز در جریان دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت:  قبل از هر چیز باید درباره موضوع شجاع خلیل زاده صحبت کنم. گفته شده که او درگیر شده اما من به عنوان کسی که در اواخر بازی کنار زمین حضور داشتم باید بگویم اصلاً و ابداً او درگیر نشد و نمی دانم چرا برخی ها چنین شایعاتی را درست می کنند. تیم ما در اهواز بیش از ۹۰ دقیقه فحش شنید و سنگ خورد اما به دروغ می گویند که بازیکن تیم ما فحاشی کرده است. این حرف ها و این شایعات برای بهم ریختن تیم ماست و دشمنان بدانند که با این کارها موفق نمی شوند.

وی درباره اتفاقات رخ داده در ورزشگاه اهواز افزود: بارها به اتفاقات اعتراض کردیم اما اتفاقی رخ نداد. بازیکنان ما در کنار زمین اصلاً نمی توانستند بازی کنند و در آن شرایط حتی نمی شد کرنر زد. تصمیم گیرنده درباره انجام بازی ناظر بازی و داور بودند و آنها تشخیص دادند این بازی در این شرایط برگزار شود هرچند که نیروهای امنیتی و انتظامی زحمات زیادی کشیدند و در آن شرایط حتی زخمی هم شدند اما در تلاش بودند تا وضعیت خوبی در ورزشگاه به وجود بیاید. باید بگویم که معضل فوتبال ما در این شرایط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است. وقتی این همه در ورزشگاه فحاشی می شود اما کمیته انضباطی به صورت جدی به این مسائل ورود نمی کند، باید هم شاهد چنین مسائلی باشیم. آقای حسن زاده در این شرایط کجاست؟ به بازیکنان ما ۹۰ دقیقه بدترین فحش ها داده شد اما کمیته انضباطی در خواب خرگوشی به سر می برد و در این شرایط باید انگار شاهد اتفاقات بدتر باشیم. شاید باید اتفاقات بدتری رخ بدهد تا کمیته انضباطی که در خواب خرگوشی است و آقای حسن زاده به خودش بیاید چون در این شرایط باید شاهد اتفاقات بدتر از این هم باشیم.

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: هنوز لیگ شروع نشده این همه جنجال و درگیری در ورزشگاه به وجود می آید. متأسفانه شاهد هستیم که حتی به وزیر ورزش هم فحاشی شد، اما هیچ برخوردی با مسببان این مسئله انجام نشد و شاید اگر کمیته انضباطی مقتدرتر عمل می کرد، دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نبودیم که به همه فحش بدهند.

وی خاطرنشان کرد: با رأی کمیته انضباطی ما قهرمان سوپرجام شدیم اما کمیته استیناف به ما می گوید پرونده ای به آنها ارجاع نشده است! این چه فدراسیونی است که بعد از سه هفته پرونده این بازی را هنوز نتوانسته از کمیت انضباطی به کمیته استیناف برساند؟ متأسفانه شاهد هستیم به تنها چیزی که بها داده نمی شود قانون است و با بی درایتی قانون اجرا نمی شود. ما حکم کمیته انضباطی را برای بازی سوپرجام گرفته ایم اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و کارها همین گونه پیش می رود و در این شرایط بعید نیست که این همه مشکلات به وجود بیاید.

خبیری در خصوص گزارش بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس و مواردی که او مطرح می کرد افزود: بعد از بازی در جریان گزارش گزارشگر قرار گرفتیم و واقعاً عجیب است که او در صداوسیما چگونه می تواند کار کند؟! او تنها چیزی که بلد نیست اصول گزارشگری است؛ چراکه یک گزارشگر قبل از هر چیز باید انصاف و عدالت داشته باشد، اما شاهد بودیم که گزارشگر اهواز برای خوشامد عده ای، پا روی انصاف گذاشت و ناعادلانه قضاوت کرد. گزارشگر بازی در جریان بازی گفته که هیچ مشکلی روی سکوها نیست اما جالب است که همان زمان تلویزیون نشان داد که روی سکوها چه فجایعی رخ می دهد. بیش از ۱۰۰ سنگ در جریان بازی به سمت بازیکنان ما پرتاب شد و قطعاً اگر این سنگ ها به کسی برخورد می کرد، اتفاق بسیار تلخی رخ می داد اما گزارشگر بازی نه تنها حقایق را نمی گوید، بلکه بر طبل تفرقه می کوبید.

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد: خدا را شکر می کنم که با همه این شرایط و سختی ها ما صدرنشین هستیم و این در حالی است که ما لیگ برتر را با محرومیت آغاز کردیم و دو پنجره نقل و انتقالاتی است که نتوانستیم بازیکن بگیریم. خیلی ها در خارج از فوتبال نقشه می کشند تا پرسپولیس را زمین بزنند اما با درایت مدیریت و آقای برانکو این توطئه ها راه به جایی نمی برد. امسال با همدلی مجموعه پرسپولیس و حمایت هواداران مطمئن باشید بازهم با قدرت قهرمان لیگ خواهیم شد اما متأسف هستم برای برخی افراد رسانه ای که درحالی که خداوند به قلم قسم خورده اما آنها به دلیل مشاوره هایی که به برخی باشگاه ها می دهند قلم خود را به ناحق می چرخانند و موارد غیرواقعی می نویسند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن