حاجی بیگی: بدهی سنگین و کمرشکن نداریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 976 ] - شنبه, 20 مرداد 1397
حاجی بیگی: بدهی سنگین و کمرشکن نداریم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را شکر بدهی کمرشکن نداریم و مبلغ بدهی ها کم است. محمدرضا حاجی بیگی در گفت وگویی، در خصوص حواشی دیدار تیم های پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را شکر بدهی کمرشکن نداریم و مبلغ بدهی ها کم است.

محمدرضا حاجی بیگی در گفت وگویی، در خصوص حواشی دیدار تیم های پرسپولیس واستقلال خوزستان دراهواز اظهار داشت: واقعا شاهد اتفاقات غیر منتظره ای بودیم و فکر نمی کردیم چنین برنامه ای برای پرسپولیس پیاده شود. ما احترام زیادی برای اهوازی ها و خوزستانی های عزیز قائلیم، اما مسائلی رخ داد که اصلا فکرش را نمی کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش چه کسی مقصر این اتفاقات است، عنوان کرد: من نباید پاسخ این سوال را بدهم، اما معتقدم که این اتفاقات نباید در ورزشگاه های ما رخ بدهد. وقتی چنین شرایطی پیش می آید اثرش را روی بازی هم می گذارد. مسلما حواشی به وجود آمده در عملکرد تیم هم تاثیر منفی گذاشت. ما انتظار چنین کم لطفی را نداشتیم البته این عده کم هدفشان چیزی دگیر بود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به حواشی به وجود آمده بین حسین ماهینی و رئیس کانون هواداران این باشگاه گفت: این موضوع هم غیر منتظره بود. البته معتقدم که مشکل خاصی نیست و حل می شود. هر دو طرف دلسوز تیم هستند واگر حرفی می زنند به خاطر پرسپولیس است البته معتقدم که به این صورت نباید به این مسئله ورود می شد و دو طرف نباید مجموعه خود را زیر سوال می بردند. هم هواداران حق دارند و هم بازیکنان البته مشکلی نیست وا ین اختلاف هم حل می شود، اما درکل من حرکت دو طرف را تأیید نمی کنم واز هیچ کدام هم حمایت نمی کنم.

حاجی بیگی در خصوص ا. ینکه آیا واقعا ۹۰ درصد بدهی های پرسپولیس پرداخت شده است تاکید کرد: ۹۰ درصد بدیه های خارجی پرداخت شده، ولی فکر می کنم کلا زیر ۱۰ میلیارد بدهی داریم که آن هم سعی می کنیم تا نیم فصل و شاید حتی زودتر پرداخت کنیم یک مقدار خرده بدهی داریم که آن ها پرداخت می شود خیلی از طلبکاران هم یا طلبشان را بخشیده اند یا اگر کم بوده نقدا گرفته اند و یا در دو سه قسط به آن ها پرداخت شده است.

وی در پاسخ به این سوال که سنگین ترین و کمرشکن ترین بدهی باشگاه پرسپولیس به چه کسی است؟ گفت: خدا را شکر بدهی کمرشکن نداریم و مبلغ بدهی ها کم است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن