كدام ورزش ومردم؟

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 3450 ] - شنبه, 10 دی 1390
كدام ورزش ومردم؟

سالها است كه او را مي بينيم مردي كه بي وقفه مي آيد و همواره به يك گونه است و هيچگاه حرفها را به طور دقيق گوش نمي دهد و به ميان صحبتها مي پرد و شهوت كلام دارد ...

ارتش سرخ دات كام :

سالها است كه او را مي بينيم مردي كه بي وقفه مي آيد و همواره به يك گونه است و هيچگاه حرفها را به طور دقيق گوش نمي دهد و به ميان صحبتها مي پرد و شهوت كلام دارد و به راحتي قادر بوده كه سي سال رنج را به مردم تحميل كند از بهرام شفيع و برنامه ورزش و مردم سخن مي گويم

به ياد ورزش و مردم سالهاي دور مي افتم آن روزها كه نوجواني بيش نبودم و تمامي دلخوشي ما دو برنامه ورزش ي " ورزش از شبكه 2 " با اجراي عباس جار الهي و " ورزش و مردم " به هنرمندي مجيد وارث بود. مجيد وارث كه با آن صداي گرم و دلپذيرش مي توانست ما را كه از صبح زود به مدرسه رفته و باز بايد صبح زود روز بعد به مدرسه مي رفتيم مشتاقانه جلوي تلويزيون بنشاند زيرا با اطلاع صحبت مي كند. بي هيچ غرضي سخن مي گفت و از همه مهمتر مي دانست كه چه بگويد او از جنس حرفهاي عاميانه و تعريف و تمجيد بي دليل نبود اما مجيد وارث نازنين به استراليا رفت و سالها از او خبري نداشتيم تا اين كه در بازي خاطره انگيز ايران استراليا سال 1997 و المپيك سيدني 2000 گزارشهاي زيباي او را شنيديم

وقتي مجيد وارث از ورزش و مردم رفت و گوئي هم ورزش رفت و ديگر برنامه براي مردم نبود زيرا قرار نبود در مورد درد مردم سخني گفته شود. سالها مردم گله از شفيع كردند مردي كه روزگاري عضو هييت مديره باشگاه پرسپوليس بود و بعدها هم در فدراسيون هاكي مشغول به كار شد اما گوشي نبود. شوخي هاي بي معني و عدم توجه به مشكلات واقعي و تعريف و تمجيدي به نوعي مجيز گويانه ...
و چنين بود كه محبوب ترين برنامه دهه 60 تلويزيون تبديل به اين برنامه اي شد كه در بهترين ساعات هفته پخش مي شود اما عايدي ندارد و ديروز هم چنين بود و باز همان بهرام شفيع را ديديم مهمان برنامه عباس ترابيان بود كه ادعا مي كرد نامه هائي كه از كانالهاي مختلف به فيفا مي رسد و در مذمت فدراسيون سخن گفته باعث شده كه اعتبار ايران زير سوال برود و نمي گفت فدراسيون ي كه اصولا هيچ چيز جز شكت ندارد اصولا اعتباري هم نمي تواند داشته و دخلي به نامه نگاري ندارند اين در حالي بود كه ترابيان معتقد بود دشمن فرضي و يا به قول كفاشيان منافقين در اين نامه پراكني ها نقش دارند اما در همان برنامه شاهد بوديم كه چگونه نقل قولي از نايب رئيس دوم و رئيس سازمان ليگ گفته مي شد كه بر عليه مهمان برنامه و رئيس كميته فوتسال و سرپرست سابق تيم ملي گفته شده بود كه ترابيان مسئول حذف تيم ملي اميد است. شفيع مي گفت كساني كه اين نامه ها را مي نويسند و براي فوتبالي كه ميلياردها هزينه بر دوش دولت و به نتيجه مردم مي گذارند بايد مورد پيگر قانوني قرار بگيرند اما شفيع نگفت كه آيا آنها بايد تنها مورد تعقيب قضائي قرار گيرند و يا همه كساني كه در طي سالها در برنامه ورزش و مردم حاضر شدند و مورد تمجيد او قرار گرفتند و از نمد فوتبال كلاهي براي خود دوختند بايد اين گونه شوند ؟

آقاي شفيع ! شما از معرفي عوامل خائن به ذم شما خائن به فوتبال مي گوئيد اما از آشنايان ضربه زن به فوتبال بارها دعوت كرديد از آنها تشكر كرده و مرتبا اين جمله تكراري " انصافا خيلي زحمت مي كشند " استفاده كرديد.

آقاي ورزش بي مردم ! چندين بار نگاههاي نگران مردم براي شما مهم بود ؟ چند بار به مسئولين مختلف تيمهاي مختلف ورزشي ما كه خون به دل اين مردم كردند از گل نازك تر گفتيد ؟

آقاي هميشه سخنگو! شما چند بار به خود آمديد كه سخن بي دليل نگوئيد كمي برنامه را به چالش كشانده و سعي در فراهم كرد مكاني براي دفاع ناكار آمدنها نداشته باشيد ؟

آقاي عرص قرص دار! چند بار آمديد سعي كنيد كه تكراري نباشيد در همين برنامه به چه دليل حاضر نشديد رقم قرار داد كه از جيب اين ملت به كيروش پرداخت مي شود را از ترابيان بپرسيد ؟ شما با كدام دليل اجازه داديد رئيس كميته داوري آمارفوق اشتباه تنها 6 بازي با خطاي فاحش داوري از 60 بازي را ارائه دهد؟

آقاي خنده رو و بذله گو ! تا به كي اين مجلس مهماني و خوش و بش را نام برنامه تحليلي ورزش مي گذاريد ؟
و...

براستي چرا بايد اين همه شاهد تكراري ها باشيم ؟

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس
  ناشناس :
  آقای شفیع برو یه کار دیگه دست و پا کن یه آدم بهتر بیاد این بنده خدا آقای تورج خان عاطف رو اذیت نکن عزیز من برو آقا این طور گفتم که یه وقت کمیته انظباطی از حضور در سایت هواداران محرومم نکنه خودتون بفهمید چی به آقای شفیع گفتم.
 • ناشناس
  ناشناس :
  اقای شفیع هیچگاه یه مجری خوب نبوده و هر موقع یه فوتبال هم گزارش کرده ادم خوابش میگرفت،از مسئولان تعجب میکنم وقتی یه فرد کارایی نداره برای چی نگهش میدارن،هرچند در اکثر پستهای مملکت هم همین وضع هست
 • ناشناس
  ناشناس :
  اين بهترين مقاله اي كه من تو اين سايت خونده ام!!!!!! و بشدت با اون موافقم خداييش خود شفيع و دوستاش هم به اين انتقادات البته بيشمار در خلوت خود اعتقاد دارند اما دريغ از ١٪ اراده براي اصلاح… مثلا لااقل اينقدر بلد نيست كه بين حرف مهمان برنامه نپره…فقط آدم مي مونه زرشك طلايي صدا و سيما رو به اجراي شفيع بده يا گزارش خياباني!!!!!!!!!!!!
 • ناشناس
  ناشناس :
  درود برجناب آقای عاطف که حرف دل مارارازدید.من نمیدونم این برنامه بااین مجری چه هدفی رو دنبال میکنه؟سالهاست که به همین شکل به خورد مردم داده میشه .حیف از اون وقت وهزینه ای که صرف این برنامه میشه.تاحالا ندیدم ازمهمان برنامه سوالی بشه واین مجری محترم اجازه بده مهمان حرفش رو کامل کنه ویااینکه مابتونیم نتیجه گیری کنیم.فکرنکنم برای سیمااجرای برنامه به این شکل وبا این اشکالات افتخارباشه.واقعا" این درشان مردم ورزش دوست مانیست.آخه تاکی بایدحرفهاوشوخیهای بیمزه وبی سروته این مجری رو تحمل کرد؟به نظر من تلوزیون برای اجرای برنامه های ورزشی و... بایدازاغرادعلاقه مند، متبحر ومتخصص استفاده کنه.آقایون مسئول همانطور که رویکرد کلی ورزش به سمت استفاده از افراد متخصصه،پس چرادرتلوزیون این کارصورت نمیگیره.ما که دراین چندسال فقط شاهد تغییردکوربرنامه بودیم وبس.واقعا" جای کارشناسهایی مثل مجید وارث وجهانگیرکوثری دراجرای برنامه های ورزشی خالیه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن