پیش بینی بت 940
علی کریمی: آدم مردمی به مصلحت توجه نمی کند

علی کریمی: آدم مردمی به مصلحت توجه نمی کند

علی کریمی ستاره فوتبال ایران که سال های آغازین بازنشستگی از فوتبال را تجربه می کند همچنان چهره ای قابل اعتنا و بزرگ در بین اهالی این رشته ورزشی است. علی کریمی... 4 out of 5 based on 8 ratings.

علی کریمی: آدم مردمی به مصلحت توجه نمی کند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 7546 ] شنبه, 30 اردیبهشت 1396
:: خبر
علی کریمی: آدم مردمی به مصلحت توجه نمی کند

علی کریمی ستاره فوتبال ایران که سال های آغازین بازنشستگی از فوتبال را تجربه می کند همچنان چهره ای قابل اعتنا و بزرگ در بین اهالی این رشته ورزشی است. علی کریمی...

ارتش سرخ دات كام :

علی کریمی ستاره فوتبال ایران که سال های آغازین بازنشستگی از فوتبال را تجربه می کند همچنان چهره ای قابل اعتنا و بزرگ در بین اهالی این رشته ورزشی است.

علی کریمی که در چند هفته گذشته به واسطه فعالیت های انتخاباتی مورد توجه مردم قرار گرفته بود دیروز پیش از ظهر آرای خود را به صندوق رای انداخت تا در این مشارکت بزرگ  عمومی شریک باشد. وقتی با او درباره نامزد مورد علاقه و رای اش صحبت می کنیم، می گوید: من رای ام را در هفته های قبل از انتخابات علنی کرده بودم و خوشحالم که رای من به رای اکثریت شرکت کنندگان نزدیک بود. ما فکر می کردیم انتخاب بهتری انجام داده ایم و البته رقابت هم بسیار سنگین بود و امیدوارم این انرژی از حالت رویارویی خارج بشود و نفعش به کل کشور برسد.

کریمی در پاسخ به سوال بعدی ما درباره اینکه چگونه خود را راضی به حضور در میدان سیاست کرده می گوید: ورزشکارها باید نسبت به مردمی که آنها را به سطح بزرگتری رسانده اند مسئول باشند. ما فوتبالیست ها اگر دلخوش هستیم به اینکه طرفداران همچنان ما را تشویق می کنند و این مساله بخش مهمی از هویت ماست، پس باید در یک چنین روزهایی مسئولانه عمل کنیم. متاسفانه بعضی از چهره هایی که ازشان انتظار بیشتری می رفت این کار را انجام ندادند. منظور من رای دادن به نامزد خاصی نیست اما وقتی می بینم بعضی ها به دنبال مصلحتی هستند که در آن فقط نفع خودشان هست، تعجب می کنم. بخصوص که گفتم فوتبال ورزش هواداری است و اگر شما نسبت به آنهایی که تشویق تان می کنند و قیمت تان را بالا می برند احساس مسئولیت نکنید یعنی نسبت به هیچ چیز دیگر مسئول نیستید.

باتوجه به قطعیت ریاست جمهوری حسن روحانی از کریمی درباره انتقادات قبلی اش از این دولت می پرسیم. کاپیتان سابق تیم ملی ایران می گوید: من یک بار زیر یک پست از کندی دولت در رسیدگی به مشکلات مردم خوزستان انتقاد کردم ولی در فضای عمومی و در شرایطی که همه ببینند. فکر هم می کنم اینجور توجه نشان دادن ها وظیفه ماست. البته خدا را شکر شنیده ام که دولت در خوزستان اقدامات خوبی کرده و همه چیزی که ما دوست داریم اتفاق بیفتد همین است. اینکه یک مملکت آبادتر داشته باشیم که جای زندگی بهتری باشد.

از  علی کریمی درباره انتظاراتش از دولت سوال می کنیم و او اینطور جواب می دهد: دولت با رای ای که از مردم گرفته باید قوی تر و محکم تر عمل کند. به اعتقاد من مسئولیت دولت در 4 سال دوم حالا بیشتر هم هست و آقای روحانی باید به وعده هایی که داده تا حد امکان عمل کند. به هرحال یادمان باشد میدان انتخابات فقط جلب نظر مردم نیست و تعهد در پی انتخابات روی دوش برنده قرار می گیرد. البته مردم هم باید به دولت کمک کنند. در عین حال آنهایی که رای شان فرد دیگری بود هم باید پشت این دولت باشند. چراکه همانطور که گفتم همه ما برای ایران به میدان آمده بودیم نه برای شخص یا فرد خاصی. این آرزوی من و همه ایرانی هاست. امیدوارم آقای روحانی هم در همین مسیر قدم بردارد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  شنبه, 30 اردیبهشت 1396 - 06:26 بعد از ظهر

  علی کریمی اگه زود عصبانی میشه و هر بدی داشته باشه خودشه

  درد و بلاش بخوره تو سر کسایی که بخاطر دوزار پول از پرسپولیس شکایت می کنند و پرسپولیس رو متهم می کنن به باندبازی و بعد با سیاست حرفشون رو پس می گیرن و ادعای تعصب دارن

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 30 اردیبهشت 1396 - 11:45 بعد از ظهر

  عشقی علی آقا

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب