ویکتوری بت
برانکو: من برای منصوریان و تیمش که بهترین تیم دوم جدول ایران بودند،بهترین آرزوها را دارم

برانکو: من برای منصوریان و تیمش که بهترین تیم دوم جدول ایران بودند،بهترین آرزوها را دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:متاسفانه بدون تماشاگر هستیم که این برای ما فقدان بزرگی است. برانکو در نشست خبری پیش از بازی با لخویا اظهار داشت: خوشحال و مفتخر... 5 out of 5 based on 19 ratings.

برانکو: من برای منصوریان و تیمش که بهترین تیم دوم جدول ایران بودند،بهترین آرزوها را دارم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 6 اظهار نظر بازدید [ 7974 ] دوشنبه, 1 خرداد 1396
:: خبر ویژه
برانکو: من برای منصوریان و تیمش که بهترین تیم دوم جدول ایران بودند،بهترین آرزوها را دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:متاسفانه بدون تماشاگر هستیم که این برای ما فقدان بزرگی است. برانکو در نشست خبری پیش از بازی با لخویا اظهار داشت: خوشحال و مفتخر...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:متاسفانه بدون تماشاگر هستیم که این برای ما فقدان بزرگی است.

برانکو در نشست خبری پیش از بازی با لخویا اظهار داشت: خوشحال و مفتخرم در این مرحله هستیم.متاسفانه بدون تماشاگر هستیم که این برای ما فقدان بزرگی است. صد هزار هوادار فرصت حضور در آزادی را ندارند.فضای بی تماشاگر ورزشی نیست و فوتبال برای تماشاگران بازی می شود.

برانکو ادامه داد: لخویا در 5 سال اخیر سه بار قهرمان قطر شده و مستمرترین کار را داشته و طبیعی است تیمی که قهرمان شده تیم بدی نیست چرا که همیشه قهرمانان تیم های خوبی هستند. ما در گروه سختی قرار داشتیم و طبیعی است که با بهترین تیم ها بازی کنیم. بازیکن کره ای این تیم 2 روز قبل بهترین بازیکن قطر شده و آنها بهترین بازیکن دفاعی را در اختیار دارند.

وی تصریح کرد: بیشتر از این از کیفیت آنها نمی گویم. آنها قهرمان قطر هستند و این موضوع کیفیت آنها را نشان می دهد. مشخص است که ما ترسی از حریف نداریم و فقط برای آنها احترام قائلیم. من با بازیکنانم به صورت ویژه صحبت نکردم که حریف خیلی سختی داریم. چون همه آنها وضعیت را می دانند. ما بازی سخت و محکمی مقابل لخویا خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: لخویا نسبت به الریان محکم تر بازی می کند و بازی سختی داریم. انتظار داریم در این بازی که نیمه اول محسوب می شود پیروز شویم و مهم است که در بازی اول مان گل نخوریم و با برد به بازی برگشت برویم. تیم ما کاملا آماده است و همه بازیکنان به جز کمال کامیابی نیا که جراحی کرده آماده اند.

برانکو در مورد توانایی لخویا گفت: لخویا تیم خوبی است و قاطعانه قهرمان قطر شده و در لیگ قهرمانان هم قاطعانه صعود کرده است. احترام زیادی برای این تیم قائل هستیم. مثل همه تیم های دیگر. باز هم در گذشته هم گفتم که لیگ قهرمانان از نظر فنی یک رده بالاتر از لیگ برتر است و بازیکنان ما از هیچی نمی ترسند و اعتماد به نفس خوبی دارند. من هم اعتماد  کاملی به بازیکنانم دارم. طبیعی است که بازی سختی داریم. مثل بازی های دیگری که داشتیم اما هیچ دلیلی برای ترس بازیکنانم و از دست دادن اعتماد به نفس شان وجود ندارد.

وی در خصوص نبود تماشاگران پرسپولیس در بازی فردا و تاثیرگذاری آن در عملکرد سرخپوشان خاطرنشان کرد: قطعا غیبت آنها تاثیر دارد چرا که در طی فصل دیدید که آنها همیشه یار دوازدهم ما بودند و حتی زمانی که خوب هم نبودیم آنها ما را دور نینداختند و در سطح بالا از ما حمایت کردند. حضور آنها کمک بزرگی برای ما بود اما غیبت آنها فقدان بزرگی است و کاری نمی شود کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات منصوریان سرمربی استقلال که گفته بود پرسپولیس تیم دوم پایتخت است، افزود: خیلی تحت تاثیر حرفهای او قرار گرفتم و او نگران این است که ما بدون تماشاگر هستیم. شاید آنقدر ناراحت است که حتی دیشب خوابش نبرده اما من برای استقلال و منصوریان که بهترین تیم دوم جدول ایران بودند بهترین آرزوها را دارم. آنها امروز و ما فردا به جز اینکه برای باشگاه خودمان بازی می کنیم معرف ایران هم هستیم و امروز من و بازیکنانم استقلال را تشویق می کنیم.

برانکو درباره اینکه شایعه شده او به سرمربی العین امارات که کروات است، مشورت داده و این موضوع شاید باعث ناراحتی منصوریان شده، تصریح کرد: آنها هموطن من هستند و یک زمان همین ها بازیکنانم بودند اما من به آنها هیچ اطلاعاتی ندادم و حتی آنها را ندیدم. حتی می توانم بگویم رابطه خوبی با مامیچ و برادرم ندارم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری، مبنی بر اینکه لخویا بهترین خط حمله لیگ قطر را دارد و پرسپولیس هم دارای بهترین خط دفاع لیگ ایران است و این موضوع تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع است و پیش بینی شما از بازی فردا چیست، تصریح کرد: یادم رفت که بگویم العربی بهترین گلزن لیگ قطر است و شنیدم که مصدوم است و به این بازی نمی رسد و شاید یک بازیکن اماراتی جایی بازی کند. اما آنها از نظر تیمی شرایط خوبی دارند و ما به این موضوع واقف هستیم. از طرفی من به تیمم اعتماد کامل دارم اما وقتی بحث دفاع کردن می شود، بهترین دفاع می شود باید بگویم اولین مدافع ما مهدی طارمی و مهاجمی است که کنارش بازی می کند. من فردا انتظار بازی زیبایی دارم و انتظار دارم که بازیکنان در حد وظایف خود عمل کنند و گل نخوریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه طارمی مقابل خط دفاع مستحکم لخویا کار سختی دارد، گفت: طارمی به این دلیل در نشست خبری حاضر شده است که آقای گلی لیگ قهرمانان آسیا است و طبیعی است انتظارم این است که در این تقابل مهدی برنده شود اما اینکه می گویید کار سخت است بله سخت است. لخویا بهترین خط دفاع و استوپرها را دارد. نمی خواهم اسم تک تک بازیکنان را بگویم و از آنها تعریف و تمجید کنم اما ما با الهلال که قهرمان عربستان بوده و الریان که پارسال قهرمان شده و الوحده که قهرمان جام حذفی شده بازی کرده ایم. ما هم کیفیت خودمان را داریم.

برانکو در پایان گفت: باز هم می گویم یک بار دیگر متاسفیم که هواداران در ورزشگاه حضور نخواهند داشت اما مطمئن هستم بازیکنانم جای یار دوازدهم را پر می کنند و هواداران از تلویزیون از دیدن این بازی لذت می برند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  دوشنبه, 1 خرداد 1396 - 12:24 بعد از ظهر

  یه سلام و سلامتی واسه عزیزان
  اگه ارتش این هم بایکوت نکنه .

 • امیر علی خانیامیر علی خانی :
  دوشنبه, 1 خرداد 1396 - 12:30 بعد از ظهر

  کچل خان معرفت وادب را از پرفسوریادبگیره برای کیسه ها فقط میشه گفت متاسفم ...

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  دوشنبه, 1 خرداد 1396 - 12:47 بعد از ظهر

  اوف
  جوابو ببییییییییین
  عشقی برانکو عشق -

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 1 خرداد 1396 - 02:58 بعد از ظهر

  جواب کیسه سوزی داد

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  دوشنبه, 1 خرداد 1396 - 05:07 بعد از ظهر

  هدف منصوریان فقط بهم زدن تمرکز پرسپولیسه! یعنی در جدال با تیم های عربی مثل بقیه هم مسلک هاش طرفدار اعراب خودشونه!

 • reza aramireza arami :
  سه شنبه, 2 خرداد 1396 - 12:12 بعد از ظهر

  کچل خان معلومه هنوز تو ریتم پاندولی گیر کردی و فرشینگ نشدی اشتباه گرفتی درسته که تیم دوم پایتخت که قهرمان جام حذفی شده رنگش قرمزه ولی هر قرمزی که سرورت نیست شما که تیم سوم پایتخت هستی سرتو بلند کن تا ببینی با 9 امتیاز اختلاف زیر تیم اول پایتخت هستین.
  حالا ستاره هاتونو نشون بدین عمو ببینه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب