پیش بینی بت 940
انصاری: درباره شجاع و بازگشت من به چپ از برانکو بپرسید

انصاری: درباره شجاع و بازگشت من به چپ از برانکو بپرسید

مدافع بی حاشیه و باکیفیت سرخپوشان به دنبال این است تا در موفقیت تیمش در دوحه ایفای نقش کند و مانع از باز شدن دروازه پرسپولیس در این جدال شود. محمد انصاری که د... 5 out of 5 based on 5 ratings.

انصاری: درباره شجاع و بازگشت من به چپ از برانکو بپرسید

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 8675 ] جمعه, 5 خرداد 1396
:: خبر
انصاری: درباره شجاع و بازگشت من به چپ از برانکو بپرسید

مدافع بی حاشیه و باکیفیت سرخپوشان به دنبال این است تا در موفقیت تیمش در دوحه ایفای نقش کند و مانع از باز شدن دروازه پرسپولیس در این جدال شود. محمد انصاری که د...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع بی حاشیه و باکیفیت سرخپوشان به دنبال این است تا در موفقیت تیمش در دوحه ایفای نقش کند و مانع از باز شدن دروازه پرسپولیس در این جدال شود.

محمد انصاری که در دومین فصل حضورش در پرسپولیس توانسته جایگاه ثابتی برای خود ترتیب دهد، با دشوار خواندن شرایط بازی و کیفیت فنی بالاتر لیگ قهرمانان آسیا مدعی است ابتدا باید تلاش کرد تا در دوحه دروازه پرسپولیس بسته بماند و مطمئنا خط هجومی تیمش قادر خواهد بود دروازه حریف را باز کنند.

انصاری در خصوص طولانی شدن فصل برای این تیم گفت: موفقیت هایی که در این مسیر طولانی به دست آورده ایم باعث شده تا خستگی مان در برود. قهرمانی در لیگ برتر و صعود از مرحله گروهی و اکنون نیز شانس حضور در جمع هشت تیم برتر آسیا باعث می شود تا به اهداف آینده مان فکر کنیم و از راهی که رفته ایم خسته نشویم. امیدواریم با دعای هواداران و تلاش خودمان در بازی روز سه شنبه نیز دست پر از زمین خارج شویم. به هرحال شغل ما فوتبال است و نباید خسته شویم و باید مهیای چالش های بزرگ باشیم و با توجه به پیراهنی که بر تن داریم به اهداف بزرگ فکر کنیم.

مدافع میانی پرسپولیس در واکنش به این سوال که برخی نتیجه تساوی بدون گل در خانه را ناامیدکننده می دانند گفت: اصلا اینطور نیست. هدف اول ما در این جدال بسته نگه داشتن دروازه بود که به آن رسیدیم. به تیم حریف نیز موقعیتی برای به خط انداختن دروازه مان ندادیم و اکنون در دوحه هرچند کار سختی پیش رو داریم اما مطمئنا با قدرت تهاجمی بالایی که داریم قادر خواهیم بود دروازه حریف را باز کرده و به صعود امیدوار هستیم.

انصاری در خصوص قدرت تیم حریف قطری نسبت به دیگر تیم هایی که برابر آن قرار گرفته اند گفت: به هرحال لخویا قهرمان کشورش است. هرچند ما در این فصل برابر تمام تیم های قهرمان قرار گرفتیم و سیدبندی ها شرایط قرعه سختی برای ما ترتیب داد. اما وقتی با قهرمان یک کشور بازی می کنی انگیزه بالاتری داری و این تیم نیز نشان داد پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم بتوانیم به نتیجه خوبی دست یابیم.

وی در خصوص اینکه چقدر به نتیجه بازی برگشت خوش بین است گفت: فوتبال بازی غیرقابل پیش بینی است. هرچقدر برای تیم رقیب شانس قائل می شوید باید برای ما نیز شانس قائل شوید. ما این فرصت را داریم تا با گلزنی در خانه حریف موقعیت بهتری نیز فراهم کنیم. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد و نتیجه در نهایت با خداست و امیدواریم اتفاقی بیفتد که هواداران خوشنود باشند.

انصاری در واکنش به این سوال که کیفیت رقابت های داخلی و بین المللی را چطور ارزیابی می کنی گفت: بازی های لیگ قهرمانان آسیا سنگین و سخت تر است. بازیکنان و تیم ها حرفه ای تر هستند و با توجه به جدال با تیمی از کشور دیگر جنبه ملی گرایانه نیز به خود می گیرد و حساسیت بازی را بالا می برد. مقابل حریفانی قرار می گیری که گاهی قیمت یک بازیکن آن به اندازه بودجه کل فصل باشگاه ماست و البته خوشبختانه ما تا به اینجا توانستیم کیفیت برتر خودمان را به نمایش بگذاریم و امیدوارم با ادامه این روند نماینده موفقی برای کشورمان باشیم.

مدافع میانی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که کدام مهاجم در لیگ قهرمانان آسیا دردسر بزرگی برای او ترتیب داده گفت: همانطور که گفتم مقابل تیم هایی قرار گرفتیم که همگی قهرمان کشور خودشان بودند و از نظر حرفه ای نیز با تمام امکانات و برنامه ریزی در این رقابت ها حاضر شده بودند. مهاجم شماره 11 الوحده فکر کنم اسمش تاگلیابو شرایط سختی برای ما رقم زد و باکیفیت تر نشان داد.
وی ادامه داد: بازی در خط دفاعی و خصوصا مدافع میانی از حساسیت بالایی برخوردار است و باید کمترین اشتباه را داشت. من نیز تمام تلاشم را می کنم تا بهترین عملکرد را برای تیم به جا بگذاریم و امیدوارم در بازی با لخویا نیز شرایط خوبی برای موفقیت تیم در پیش داشته باشیم.

انصاری با اشاره به رقبای سرسختی که در تیم ملی نیز پیش رو دارد گفت: آقای کی روش نگاه تیزبینانه ای به عملکرد بازیکنان و لیگ ما دارد و تمام بازیکنانی که دعوت می شوند از شرایط فنی بالایی برخوردار هستند که مسلما کار را سخت می کند. بهترین ها توسط آقای کی روش دعوت می شوند و من نیز تمام تلاش و سعی ام را به کار خواهم گرفت تا در تیم ملی حضور داشته باشم و جام جهانی را نیز تجربه کنم و در نهایت این کادرفنی است که بر اساس نیاز و برنامه ی تیم تصمیم گیرنده در خصوص بازی کردن بازیکن است.

مدافع میانی پرسپولیس در واکنش به این سوال که با حضور شجاع خلیل زاده جایگاه او به خطر نخواهد افتاد با نگاهی حرفه ای به این موضوع گفت: اصلا چنین بحثی مطرح نیست و در طول این دو سال همواره موفقیت تیمی بر موفقیت شخصی ارجح بوده است. هرکسی که می تواند باید به سهم خود به تیم کمک کند و همه ما مقابل هواداران این تیم مسوول هستیم تا تمام توان را به کار گیریم. امیدوارم با حضور شجاع نیز او بتواند به این تیم در مسیری که همچنان پیش رو داریم کمک کند و این کادرفنی است که تصمیم می گیرد چه بازیکنی و در چه پستی بازی کند.

وی در خصوص اینکه آیا با حضور شجاع بار دیگر به سمت چپ دفاعی باز خواهد گشت گفت: این را باید از کادرفنی بپرسید. هیچ کس از تصمیم کادرفنی خبر ندارد و اکنون نیز تمام تمرکز ما روی دیدار با لخویا است و امیدواریم بتوانیم دست پر به تهران بازگردیم.

انصاری در واکنش به این سوال که او نیز همچون دیگر بازیکنان تیمش رویای قهرمانی آسیا را در سر دارد یا خیر گفت: قهرمانی در آسیا در این مقطع جزو هدفی است که باید بازی به بازی آن را دنبال کنیم. اکنون لخویا را پیش رو داریم و در مرحله یک هشتم حضور داریم. برابر بهترین تیم ها مثل الهلال و لخویا قرار گرفتیم و کیفیت بالای فنی و تاکتیکی خودمان را نشان دادیم اما اکنون حرف از قهرمانی زود است و باید برابر جدال مقابل لخویا تمرکز کنیم.

انصاری که رابطه نزدیکی با شایان مصلح دارد، در واکنش به این سوال که این مدافع چپ عنوان کرده برای انتخاب تیم آینده اش از انصاری مشاوره خواهد گرفت، گفت: شایان از توانایی فنی بالایی برخوردار است و نیازی نیست که من او را تایید کنم و کارشناسان روی این مساله بهتر می توانند نظر بدهند. او با توانایی فنی بالای خود و با توجه به اینکه بازیکن آزاد است می تواند هر تصمیمی که به سود آینده اش است بگیرد و من نیز به عنوان یک دوست مطمئنا سود و ضرر این تصمیم را از دیدگاه خودم به او انتقال خواهم داد و امیدوارم اتفاقات خوبی برای او رخ دهد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب