پیش بینی بت 940
پیشت پرده درگیری کی روش و پیروانی: بین من و پرسپولیس، یکی را انتخاب کن!

پیشت پرده درگیری کی روش و پیروانی: بین من و پرسپولیس، یکی را انتخاب کن!

آیا تاکنون این پرسش در ذهن تان نقش بسته که افشین پیروانی چرا از تیم ملی کنار گذاشته شد؟ آیا این جدایی دلیل خاصی داشت؟ آیا پیروانی به درخواست خودش از تیم ملی ر... 5 out of 5 based on 16 ratings.

پیشت پرده درگیری کی روش و پیروانی: بین من و پرسپولیس، یکی را انتخاب کن!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 8 اظهار نظر بازدید [ 7578 ] یکشنبه, 7 خرداد 1396
:: خبر ویژه
پیشت پرده درگیری کی روش و پیروانی: بین من و پرسپولیس، یکی را انتخاب کن!

آیا تاکنون این پرسش در ذهن تان نقش بسته که افشین پیروانی چرا از تیم ملی کنار گذاشته شد؟ آیا این جدایی دلیل خاصی داشت؟ آیا پیروانی به درخواست خودش از تیم ملی ر...

ارتش سرخ دات كام :

آیا تاکنون این پرسش در ذهن تان نقش بسته که افشین پیروانی چرا از تیم ملی کنار گذاشته شد؟ آیا این جدایی دلیل خاصی داشت؟ آیا پیروانی به درخواست خودش از تیم ملی رفت یا کی روش این تصمیم را گرفت؟ اینها همه ابهام هایی است در این مورد که البته تا امروز کسی نه درباره اش نوشته و نه حرفی زده.

باز هم ماجرا به اردوی تیم ملی در دبی مربوط می شود. همان اردوی پرحاشیه که ابتدا بازیکنان پرسپولیس از آن اخراج شدند و سپس کادر فنی تیم ملی. کی روش تک و تنها ماند تا اردوی تیم ملی را برگزار کند. نه خبری از مدیر رسانه ای بود، نه سرپرست و نه دستیار.

ماجرای نکونام که مشخص است. منظور، دلیل قطع همکاری او با تیم ملی است. گویا کی روش در اردوی تیم ملی از نکونام خواست تا در بحث اختلاف با برانکو، طرف او را بگیرد و از او حمایت کند. نکونام که تجربه سال ها بازی زیر نظر برانکو در تیم ملی را داشت زیر بار نرفت و از اجرای این خواسته طفره رفت تا مقدمات اخراج او از تیم ملی فراهم شود. از آن به بعد دیگر نکونام جایی در تیم ملی نداشت و هرگز در اردوهای این تیم آفتابی نشد.

درباره پیروانی اما بحث فراتر از نکونام است. مدیر تیم ملی را به پرسپولیسی بودنش می شناسند. پیروانی سال ها در پرسپولیس بازی کرده، رکورددار تعداد بازی در این تیم است و البته مدتها بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته. در اختلاف میان کی روش و برانکو، سرمربی تیم ملی از پیروانی خواسته تا او را مورد حمایت قرار بدهد و البته سرمربی پرسپولیس را مورد انتقاد.

پیروانی اما این خواسته را نپذیرفته تا کار به جاهای باریک تر کشیده شود. گویا پس از رد درخواست کی روش، او از پیروانی خواسته دیگری داشته تا همچنان کارش را در تیم ملی ادامه بدهد. گفته می شود کی روش از پیروانی خواسته تا بین او و پرسپولیس یکی را انتخاب کند. خواسته ای که مورد موافقت پیروانی قرار نگرفته تا او قید همکاری با تیم ملی را بزند و از اردو خارج شود.

هواداران پرسپولیس، پیروانی را با لفظ «افشین باتعصب» صدا می زنند. او به پرسپولیس عرق خاصی دارد و هیچ گاه زیر بار چنین خواسته ای نمی رود. پیروانی که علاقه ای ندارد با هواداران پرسپولیس رو در رو شود، به خاطر تعصبی که به این تیم داشت این خواسته را اجرا نکرد و در نهایت از تیم ملی کنار رفت.

کی روش که در تیم ملی نتایج قابل توجهی کسب کرده، قطعا با بازگشت پیروانی و نکونام موافقت خواهد کرد. هر چند شاید این دو هرگز حاضر نشوند بار دیگر با این مربی پرتغالی همکاری کنند. این وسط مهدی تاج می ماند و کلی انتقاد. انتقاد از سکوت عجیب او و اینکه در این زمینه شفاف صحبت نمی کند. شاید اگر تاج این ماجرا را مدیریت می کرد، الان نه نکونام از تیم ملی جدا شده بود و نه مارکار آقاجانیان و افشین پیروانی. آنوقت تیم ملی هم مربی ایرانی داشت و هم مدیر. نه مثل حالا که تیم ملی به اردوی خارجی رفته، آن هم بدون مدیر و مربی. آیا این نمونه عینی سوء مدیریت نیست؟
 
نویسنده: امیر اسدی


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 12:53 بعد از ظهر

  پرسپولیس رو انتخاب کن . بخاطر اینکه پرسپولیس بزرگتر از کیروشه . اون کیروش منفعت طلب ترین مربیه . تیمش هم که کلا یک هیچ میبره . دریغ از موقعیت گل وبازی زیبا .

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 12:55 بعد از ظهر

  ان شالله که کیسه فردا سوراخ میشه جکوزیان میاد پیشت .دوتا تون شبیه هم هستید

 • امیر علی خانیامیر علی خانی :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 01:16 بعد از ظهر

  کیروش خیلی عقده ای هستش براش متاسفم بااون سن وسالش برای اینکه الگوباشه امده عقده هاشو اینجاسرمادر بیاره بعدش پیش خودش چه فکری کرده به افشین باتعصب گفته یا من یا پرسپولیس معلومه پرسپولیس را انتخاب میکنه برای اینکه تودیریازود میری واین پرسپولیس محبوبمونه که میمونه عشق است پرسپولیس واسطورههای باتعصبش.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 01:19 بعد از ظهر

  دمت گرم افشین باتعصب

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 02:00 بعد از ظهر

  این مربی مغرور هیچگاه یاد نگرفته که جواب خوبی را نباید با بدی داد . یادم نمیرود که امثال پیروانی چقدر ازش دفاع میکردند .

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 02:08 بعد از ظهر

  متاسفانه تا وقتی که همه بازیکنان لیگ ایران ولژیونرها سنگ گیروش رو به سینه می زنند ،گیروش ماندنی است ،بازیکنان ما برای حضور در تیم ملی از گیروش بت ساختن ،چه اوناهاییکه در تیم گیروش حضور دارند چه انهاییکه بعدازتمرینات خط می خورند وچه اوناییکه اصن مورد توچه مردموزامبیکی نیستن ،از وی بت می سازند.
  مطمئن هستم بلاخره روزی گیروش می رود ،اما باید نشست ومنتظرماند که بعداز رفتنش چه صحبتهایی علیه فوتبال ایران وهمین تاج خوهد زد.الان منافعش در گرو بعضیها است ولی بعد پته همه را درمی اورد.

 • reza aramireza arami :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 05:58 بعد از ظهر

  دم علی کریمی گرم که پشیزی برای این مربی بی ادب ارزش قائل نشد
  ازمربی ای که بازیکنی رو به تیم ملی دعوت میکنه که هفت ماه توی زمین نبوده چه انتظاری باید داشت آقای تاج حساب کار خودتو بکن
  آقای کیروش هنوز رکورد پنج باخت پشت سرهم توی رئال دست خودته
  فقط وقتی که رفتی دیگه اینطرف ها پیدات نشه

 • امیر احمدیانامیر احمدیان :
  یکشنبه, 7 خرداد 1396 - 11:21 بعد از ظهر

  انشاءالله تو جام جهانی نتیجه نگیرید همرو ببازین این پیرمرد خرفت دیکتاتور برکنار شه انشاءالله اون عمر عبدالرحمن 4 تا بزنه به کیسه تا منفوریان بیاد بشه دستیارت بیاد هی بماله برات گند خودشو زده بود به رئال حالا میخوان بره جام جهانی آره عزیزان حتما میره حتما شک نداشته باشید. بهترین ها خط خوردند بجاشون جوون هایی که خر رو نمیتونن از یابو تشخیص بدن اومدن. کی روش در انتخاب بدترین ها همیشه موفق عمل میکنه. میره طارمیو خط میزنه اون که با همونش قطر و چین رو تونستن که ببرن.

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب