پیش بینی بت 940
بیماری همسر سرپرست باشگاه/ غیبت های ادامه دار طاهری

بیماری همسر سرپرست باشگاه/ غیبت های ادامه دار طاهری

 سرپرست باشگاه پرسپولیس نامنظم و چند روز درمیان در محل کارش حاضر می شود. غیبت های علی اکبر طاهری در باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد و این در حالی است ک... 2 out of 5 based on 4 ratings.

بیماری همسر سرپرست باشگاه/ غیبت های ادامه دار طاهری

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 4981 ] یکشنبه, 7 خرداد 1396
:: خبر
بیماری همسر سرپرست باشگاه/ غیبت های ادامه دار طاهری

 سرپرست باشگاه پرسپولیس نامنظم و چند روز درمیان در محل کارش حاضر می شود. غیبت های علی اکبر طاهری در باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد و این در حالی است ک...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست باشگاه پرسپولیس نامنظم و چند روز درمیان در محل کارش حاضر می شود.

غیبت های علی اکبر طاهری در باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد و این در حالی است که وزیر ورزش اخیرا از ادامه حضور او در این باشگاه حمایت کرده بود.

غیبت های مکرر طاهری در محل کارش نگرانی را در بین کارمندان باشگاه پرسپولیس ایجاد کرده و اکثرا آنها که در زمان مدیریت او در این باشگاه مشغول به کار شدند نگران از دست دادن شغل خود هستند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اخیرا با مشکلاتی که در این باشگاه گریبانگیر آن شده بود استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کرد اما به خاطر شرایط حساس پرسپولیس در بازی های لیگ و همچنین لیگ قهرمانان آسیا در آن مقطع وزیر با این استعفا مخالفت کرد. در حال حاضر که فقط یک بازی مانده تا فصل به طور کامل برای پرسپولیس به اتمام برسد صحبت از تغییرات تحولات در هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است اما حضور طاهری حداقل در هیئت مدیره جدی باشگاه پرسپولیس قطعی است.

دلیل غیبت های طاهری اما به بیماری همسر وی ارتباط دارد. سرپرست باشگاه پرسپولیس چند روزی است که درگیر این ماجراست و نمی توان گفت این موضوع ارتباطی به حضور نامنظم وی در باشگاه پرسپولیس ندارد.

فعلا باشگاه پرسپولیس فعالیت های نقل وانتقالاتی خود را متوقف کرده و مسئولان این باشگاه به صورت شفاهی با بازیکنان مدنظر توافق می کنند. آنها منتظرند وزارت ورزش اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه را تعیین  کند و متعاقب آن مدیرعامل باشگاه از سوی اعضای جدید هیئت مدیره مشخص شود. اگر چه طاهری درگیر بیماری همسرش است اما در عین حال در چنین شرایطی طبیعی است که حضور منظمی در محل کارش نداشته باشد و منتظر اقدام وزارت ورزش بماند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب