پیش بینی بت 940
پرسپولیس بدون بازی خانگی فینالیست می شود؟

پرسپولیس بدون بازی خانگی فینالیست می شود؟

پرسپولیسی ها که پس از گذر از سد تیم لخویا موفق شدند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند، ممکن است بدون برگزار کردن دیداری خانگی خود را به بازی نه... 5 out of 5 based on 3 ratings.

پرسپولیس بدون بازی خانگی فینالیست می شود؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 12456 ] دوشنبه, 15 خرداد 1396
:: خبر
پرسپولیس بدون بازی خانگی فینالیست می شود؟

پرسپولیسی ها که پس از گذر از سد تیم لخویا موفق شدند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند، ممکن است بدون برگزار کردن دیداری خانگی خود را به بازی نه...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها که پس از گذر از سد تیم لخویا موفق شدند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند، ممکن است بدون برگزار کردن دیداری خانگی خود را به بازی نهایی برسانند.

پرسپولیسی ها یکی از بدشانس ترین تیم های حاضر در لیگ قهرمانان 2017 لقب دارند، آنها که چندی پیش موفق شدند پس از گذر از نماینده قطری خود را به جمع هشت تیم برتر آسیا برسانند تاکنون موفق نشدند به طور کامل در بازی های خانگی حضور پیدا کنند و نکته جالب اینکه این روند ممکن است در ادامه بازی ها نیز گریبان آنها را بگیرد.

شاگردان برانکو که پس از بالا آمدن از گروه خود موفق شدند در بازی های یک هشتم نهایی با موفقیت عبور کنند امید فراوانی دارند تا بتوانند برای اولین بار خود را به مرحله نهایی بازی های لیگ قهرمانان آسیا برسانند و در دیدار فینال حضور پیدا کنند، اما این اتفاق مممن است با اشد مجازات برای آنها همراه باشد، در حال حاضر و در جمع چهار تیم غرب آسیایی حاضر در مرحله یک چهارم نهایی نام دو تیم عربستانی به چشم می خورد، تیم های الهلال و الاهلی عربستان به همراه العین امارات و پرسپولیس ایران چهار تیم غرب آسیا را در این مرحله تشکیل می دهند، این اتفاق در حالی می افتد که بازی های تیم های ایرانی با نماینده های عربستانی در مرحله گروهی در زمین بی طرف برگزار شد و همین موضوع تیم های ایرانی را از بازی در زمین خودی محروم کرد.

با توجه به اینکه در بازی های لیگ قهرمانان آسیا در دو مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیم های حاضر با قرعه کشی رقبای خود را خواهند شناخت این احتمال می رود که پرسپولیسی ها در مرحله بعدی با یکی از دو تیم عربستانی به رقابت بپردازند، البته اتفاق بدتر از این نیز خواهد شد و آن هم اینکه در صورت رسیدن سرخ پوشان به مرحله نیمه نهایی، در صورت ادامه دار بودن بدشانسی آنها در مرحله نیمه نهایی نیز این احتمال را به همراه خود می بینند که با دیگر نماینده عربستانی روبرو شوند، بدین ترتیب ممکن است آنها بدون حضور در دیداری خانگی خود را به فینال رقابت ها برسانند.  

همه بدشانسی ها در صورتی برای پرسپولیسی ها به وجود می آید که آنها در مرحله مقدماتی و یک هشتم نهایی نیز خیری از میزبانی ها خود نبردند، سرخ پوشان از سه میزبانی خود در مرحله گروهی تنها در دو بازی حضور در ورزشگاه آزادی را تجربه کردند، دیدار این تیم برابر الهلال در مسقط برگزار شد و در بازی یک هشتم نهایی برابر لخویا نیز پرسپولیسی ها مجبور شدند در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به میدان بروند.

در پایان ذکر این نکته نیز ضروریست که حضور در زمین بی طرف، آنقدری که برای تیم های ایرانی گران تمام شد، برای عربستانی ها ضرری در پی نداشت چرا که بازی در کشورهایی مانند عمان و قطر هواداران زیاد عربستانی را به دنبال داشت و آنها حتی برای بازی در زمین بی طرف تماشاگران فراوانی را نیز به دنبال خود می کشاندند و به نوعی دو برابر تیم های ایرانی از حق میزبانی (یا به نوعی بازی در مقابل هواداران خودی) بهره بردند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب