پیش بینی بت 940
سیر تا پیاز ماجرای 3090 / دریافتی تا به این لحظه 45 میلیارد تومان

سیر تا پیاز ماجرای 3090 / دریافتی تا به این لحظه 45 میلیارد تومان

هیاهوی و جنجال باشگاه پرسپولیس و سامانه هواداری 3090 هنوز تمام نشده. علی اکبر طاهری که در یکی دو سال گذشته همیشه مدافع حقوقی و معنوی سامانه هواداری تیمش بود، ... 5 out of 5 based on 15 ratings.

سیر تا پیاز ماجرای 3090 / دریافتی تا به این لحظه 45 میلیارد تومان

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 17 اظهار نظر بازدید [ 17894 ] دوشنبه, 15 خرداد 1396
:: خبر ویژه
سیر تا پیاز ماجرای 3090 / دریافتی تا به این لحظه 45 میلیارد تومان

هیاهوی و جنجال باشگاه پرسپولیس و سامانه هواداری 3090 هنوز تمام نشده. علی اکبر طاهری که در یکی دو سال گذشته همیشه مدافع حقوقی و معنوی سامانه هواداری تیمش بود، ...

ارتش سرخ دات كام :

هیاهوی و جنجال باشگاه پرسپولیس و سامانه هواداری 3090 هنوز تمام نشده. علی اکبر طاهری که در یکی دو سال گذشته همیشه مدافع حقوقی و معنوی سامانه هواداری تیمش بود، در یک ماه گذشته مشکلات زیادی با این سامانه داشته؛ مشکلاتی که حتی کار را به استعفای صوری او کشاند. مدیر پرسپولیس ادعا می کند هنوز بخشی از درآمدهای باشگاه پرسپولیس از سوی سامانه هواداری پرداخت نشده ولی هیچوقت کسی خبر نداده که کل درآمدهای باشگاه پرسپولیس از این همکاری دوطرفه چقدر بوده. براساس اسنادی که به صورت اختصاصی به تحریریه آی اسپورت ارسال شده، می توان تخمین خوبی از میزان درآمدهای باشگاه پرسپولیس داشت.

بر اساس نامه ای که در زیر می بینید و علی اکبر طاهری زیر آن را امضا کرده، باشگاه پرسپولیس در نامه ای تایید کرده که تا اسفند سال گذشته بیش از 30 میلیارد تومان را از شرکت پردیس اول دریافت کرده است؛ یعنی همان پولی که مردم از طریق پیامک در اختیار سامانه 3090 قرار داده اند.از سوی دیگر غیر از ارقامی که به عنوان درامد باشگاه از 3090 مطرح بوده، شرکت نگاه پردازان امین سیما کیش به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس قراردادی را در تاریخ سی تیرماه 1395 با شرکت استیل آذین ایرانیان به امضا رساند و این شرکت مبلغ5.6 میلیارد را به صورت مستقیم به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرد. رقمی که باشگاه پرسپولیس آن را خرج کرد. در لیست زیر می بنید که پرسپولیس این رقم را صرف چه کارهایی کرده.

شرکت استیل آذین ایرانیان 25 شهریور 1395، فهرستی از هزینه هایی را که به صورت مستقیم در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده بود، صادر کرد که به عنوان نمونه، در تاریخ 15 تیرماه 1395، این کارخانه مبلغ 30 هزار دلار بابت اردوی اوکراین به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است. این شرکت همچنین در دو نوبت اقدام به خرید 300 سکه بهار آزادی برای پرداخت پاداش پیروزی در داربی کرده است. این شرکت همچنین در 3 مورد هزینه هایی در خصوص قرارداد مهدی طارمی، سید جلال حسینی و وحید امیری در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده.

 
 
از سوی دیگر در ماه های فروردین و اردیبهشت 96 هم باشگاه پرسپولیس دریافت هایی از سامانه 3090 داشته. بر اساس انچه که در اسناد مالی زیر می بینید سرخ ها در سه نوبت مجموعا 6 میلیارد تومان از سامانه دریافتی داشتند. رقمی که در سه قسط به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده و این باشگاه هم تاییده دریافت آن را امضا کرده است.شرکت امین سیمای کیش ادعا می کند با پرداخت این مبلغ، تمدید قرارداد شرکت نگاه پردازان امین سیما کیش و باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده هم شکل گرفته
پرسپولیس چند فقره دریافتی دیگر هم از سامانه داشته که مدارکش در دست ما نیست. اما با یک محاسبه ساده می توان به این خروجی رسید که دریافتی باشگاه پرسپولیس در دو فصل گذشته از سامانه 3090 تا الان چیزی بالای 45 میلیارد تومان بوده. دقیق تر بخواهید باید بنویسیم: 45 میلیارد و هفتصد میلیون تومان. مدیران سامانه 3090 خبر می دهند که 33 میلیاردتومان از رقم پرداختی به پرسپولیس به خاطر عضویت هواداران در سامانه 3090 بوده و 12 میلیارد دیگر بابت فعالیت های تجاری مشترکی بوده که بین سامانه و باشگاه اتفاق افتاده.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 07:00 بعد از ظهر

  پس کواین 45میلیارد؟چرابازیکنااعتصاب میکنن؟چرابرانکوازبی پولی میناله؟اصلامعلومه چه خبره

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 03:07 قبل از ظهر

  سلامتی عزیزم سلامتی سلامتی .

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 07:16 بعد از ظهر

  البته من اگر بجای مدیران باشگاه هم از آی اسپورت شکایت میکردم هم از اسپانسر که اسناد مالی باشگاه را منتشر کردند اما آیا به نظرتون 45 میلیارد برای دو فصل زیاده؟ یعنی سالی 22 یا 23 میلیارد برای تیم پرسپولیس که تمام راههای ذرآمد زایی هم به روش بسته شده واقعا مبلغ چشمگیری نیست تازه اگه همه این اسناد درست باشه و همه این چک ها وصول شده باشه.امیدوارم باشگاه بتونه تا ریال آخر طلبی که از اسپانسر داره (یعنی شرکت نگاه پدرازاد امین سیمای کیش) را وصول کنه و به جایی برسیم که سالانه حداقل 40 میلیارد درآمد داشته باشیم.22 میلیارد پول قرارداد بازیکن ها و کادر فنی را هم به زحمت تامین میکنه

 • Amir FarAmir Far :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 07:18 بعد از ظهر

  هزینه های باشگاه فک نمی کنم در سال بیش از 30 میلیارد باشه...
  بهتره هر چه زودتر طلبکارای فیفا رو تسویه بشه...جریان ژوزه به کجا رسید؟!
  واقعا باید دست این هوادارا رو مسئولین وزارت ورزش ببوسن که تیمداریش به نام و کام اوناس!!!! همین الان هم باشگاه رو فقط هوادارا می چرخونن چرا تعیین مدیر عامل و هیات مدیره باید توسط وزارت ورزش اناجم بشه؟ چه خرجی برای پرسپولیس کردن که ادعای مالکیت دارن؟ جز ضرر این سال ها چیزی داشتن برای ما وزرای محترم و نامحترم؟!

 • abbas mousaviabbas mousavi :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 07:48 بعد از ظهر

  500 هزار مشترک ماهی 6000 میشه حداقل 3 میلیارد در صورتیکه دریافت 5000 ت و 2000ت هم داشتن 36 م در سال و 72 م طی دو سال دعوا سر باقیش است.

 • حسین درچه ای dorcheiحسین درچه ای dorchei :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 08:07 بعد از ظهر

  سلام
  بنظرم اگر درآمد باشگاه 45 میلیارد بوده باشه که قطعأ بیشتر از اینهاست
  باشگاه نباید مشکلی در پرداخت طلب ژوزه داشته باشه

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 08:10 بعد از ظهر

  ماشالااااااااااااااااااا...خرج بازیکنان و بدهی ها بکنن

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 09:12 بعد از ظهر

  آقای طاهری بد کار نکرده اما بی جهت کسی رو بزرگش نکنیم

  1. سال قبل تو نقل و انتقالات بسیار ضعیف عمل کردن حتی نیم فصل با اومدن بیراوند براحتی قهرمان میشدیم اما بخاطر چند صد میلیون اختلاف با مدیرای نفت و لجبازی ایشون، با آوردن لوبانف بی خاصیت مفت قهرمانی رو از دست دادیم.یا اینکه هنوزم نتونسته یه مدافع چپ بگیره سر ضرغام که یکماه طولش داد. امسالم کاری کرد به ربیع خواه راضی بشیم

  2. آوردن اوکراینی ها با هزینه تقریبا دو میلیارد از نقاط بسیار تاریک مدیریت ایشون هست که هنوز هیچ توضیحی هم واسش ندادن

  3. با وجود مخالفت برانکو، ایشون با اصرار هیئت مدیره باعث شدن تا تیم بدون هفت ملی پوش در جام حذفی شرکت کنه و براحتی هر چه تمام دومین جام ممکن رو هم از دست بدیم.

  4. از اول فصل تموم خبرگزاری ها راجب سرباز شدن نورالهی و عالیشاه مدام خبر دادند اما ایشون زمانی که کار از کار گذشته بود تازه وارد ماجرا میشن و بازیکنا رو بی غیرت خطاب می کنه و جلوی هوادار قرار میدن

  5. ساسان انصاری با دو تا نق زدن براحتی رضایت نامه اش رو صادر می کنن. حالا شما مقایسه کنید زمانی که بیرانوند یا شجاع خلیل زاده رو میخواستیم چه بلایی سرمون آوردن. خودشون رو کشتن اما مدیراشون رضایت نامه صادر نکردن

  6. در مورد رضاییان مدیریتش به بدترین شکل ممکن بود از قرارداد قبلیش که باعث شد رامین یکطرفه فسخ کنه و با بازگشت دوباره اش تیم حاشیه بره و دوباره از تیم کنار گذاشته بشه.

  این ها نمونه های کمی از ضعف های طاهری هست البته من با تغییر مدیریت موافق نیستم چون میرن امثال منتقمی رو میارن بیشتر گند میزنن اما کاملا مشخصه که موفقیت های پرسپولیس رو باید به نام برانکو بزاریم نه مدیریت که حتی یه استعلام ساده راجب نوراللهی و عالیشاه نگرفته
  طاهری فقط پول سامانه رو خرج کرده وگرنه مدیریتش هیچوقت عالی نبوده. این رو مقایسه کنید با حسن انصاری فرد که بدون هیچ درآمدی تونست نیکبخت اری هان و دنیزلی رو بیاره و با بایرن مونیخ بازی دوستانه کنه. اگه این پول رو به یه مدیر لایق میدادن براحتی تو آسیا آقایی می کردیم نه اینکه هر بازی تنمون بلرزه.

 • محمد صادق نادریانمحمد صادق نادریان :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 10:27 بعد از ظهر

  طبق ادعای شرکت پیمانکار باشگاه پرسپولیس تا برج 12 سال قبل دریافت 30 میلیارد و در برج یک و دو امسال دریافت 6 میلیارد رو تایید کرده.که جمعا میشه 36 یعنی باشگاه برای دو سال گذشته برای هر سال 18 میلیارد از طریق سامانه دریافت کرده که این مبلغ به زحمت فقط دستمزد بازیکنای باشگاه رو تامین میکنه.طبق ادعای باشگاه همراه اول 21 میلیارد هم بدهکار،جمعا سود پرسپولیس از طریق سامانه هواداری طبق شواهد موجود 57 میلیارد بوده.مشخصا پرسپولیس برای اجرایی کردن تمامی برنامه هاش نیاز به سرمایه ای بیشتر از این داره،که خیلی از این درآمد ها همی الان هم هستش ولی مسیری جز باشگاه داره،بلیط فروشی،تبلیغات دور زمین و از همه مهمتر حق پخش تاویزیونی که همه جای دنیا 50 درصد درآمد باشگاهاست.ولی بلیط فروشی و تبلیغات دور زمین به شکل خنده داری زیر انحصار فدراسیون فوتبال و حق پخش هم به شکل خنده دارتری پرداخت نمیشه.درآمد هایی که نه تنها پرسپولیس بلکه کل فوتبال ایران رو میتونه در صورتی که از این فرم دولتی و نظامی خارج بشه و بصورت واقعی خصوصی بشه و از دخالت حاکمیت جلوگیری بشه متحول کنه.

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 11:42 بعد از ظهر

  مو نفهمیدم چی شد بابا اگه پولیه بزنید طلب باشگاه رو صفر کنید تا خیال هواداران رو راحت کنید همه رو صاف کنید

 • محمد صادق نادریانمحمد صادق نادریان :
  دوشنبه, 15 خرداد 1396 - 11:57 بعد از ظهر

  آقای میثم قیصر عزیز:نوع قضاوت شما حقیقتا برای من به شدت دلسرد کننده هستش.اتفاقا چه خوب هست هر فردی در هر جایگاهی نه بی جهت خیلی بزرگ شود که موجب ایجاد کیش شخصیت در اطرافیان آن شود نه آنکه بی جهت کوچک شمرده شود که موجب زیان خود شخص شود.
  در اظهار نظر اولتون مدعی هستید باشگاه در نقل و انتقالات فصل پیش بسیار ضعیف عمل کرده.سوال اول در کدام مورد عملکرد ضعیفی داشته اومدن بازیکنایی مثل رضاییان،کامیابی نیا،مسلمان،انصاری و احمد زاده ضعیف عمل شده.حتما واقف هستید باشگاه برای جذب بازیکن با محدودیت های متعددی از جمه هزینه و تعداد آن ها روبه رو هست و مطمئنا مدیریت این دو عامل در کنار هم به شدت امری سخت هست و مطمئنا خرید بازیکن فوتبال به راحتی خرید شلوار و کفش نیست.باور کنید چنصد میلیون پول زیادی هست و خیلی وقت ها این چنصد میلیون ها میتواند مدیر ها و مجموعه ها را ویران کند.یادش بخیر آقای رویانیان اصلا سر جذب بازیکن لفت نمیداد سر ساعت نمیشد توافق میکرد مثلا ضرغام که عراق بود حداکثر سر دو یا سه روز به عقد باشگاه در می آورد اصلا قضیه را به یک ماه و لوبانوف و ربیع خواه نمیکشاند فقط یک مشکل کوچک داشت که تا ده تا مدیر بعدی هم باید پیگیر مطالبات بازیکن در این دادگاه و آن دادگاه باشند.سر قضیه خوزه هم همینقدر سریع بود سر هفته قراردادش را بست و سر ساعت اخراجش کرد سرعت عکس العمل فوقعاده ای داشت حیف که دیگر نیست که هم قرارداد های آنچنانی ببندد و سرعتش را به رخ مدیر رقیب بکشد هم بعضی از هواداران عزیز ما اینقدر علاف نشوند تا سریعتر با هوادار رقیب شروع به کل انداختن کنند.
  نمیدانم از کجا میدانید که برانکو مخالف بازی بدون ملیپوشان با قشقایی بوده و طاهری این بازی بدون ملیپوشان رو به او تحمیل کرده.در بازی با قشقایی ملی پوشان نبودند اما عالیشاه،ماهینی، نورالهی،احمدزاده،مسلمان،محرمی و غیره توانایی بازی مقابل یک تیم دست دومی بدون ملیپوشان را ندارند.گرچه فکر نمیکنم در مورد انجام این بازی فشاری از سوی سرپرست باشگاه بر روی برانکو بوده این اتهام ساخته ذهن های داستان ساز هست، در صورت بودن ملیپوشان هم استفاده از آنها در این بازی در حاله ای از ابهام بود.شرمنده که از دست دادن جام حذفی شیرینی قهرمانی لیگ و حضور در جمع هشت تیم آسیا رو نابود کرده.انگار طاهری نقشی در موفیت نداشته و فقط مشغول تصمیم گیری های اشتباه بوده.
  عالیشاه و نورالهی سرباز نشدند بلکه متاسفانه به دلیل تحرکات فریبکارانه تراکتور خود را سرباز کردند.البته این موضوع خیلی وقت هست تمام شده در این بین هم باشگاه و خود این دو بازیکن متضرر شدند.مطمئنا در این اتفاق هر کس رو بشود مقصر کرد فکر نمیکنم طاهری قصوری داشته.
  باشگاه نفت و سپاهان با بالا بردن رقم رضایت نامه بیرانوند و خلیل زاده مانع پیوستن این دو بازیکن به پرسپولیس در میانه ی فصل شدند.اما بعد این ماجرا عملکرد این دو بازیکن برای باشگاهشان رضایت بخش بود.بیرانوند در نیم فصل دوم لیگ قبل فقط یک نمایش مثبت داشت آن هم مقابل خود پرسپولیس بود که با برتری نفت تمام شد و شجاع هم عملکردی همراه با نارضایتی.مشخصا بیشتر از اینکه فولاد خواستار انصاری باشد خود این بازیکن خواهان جدایی بود.با ماندنش هم شرایطش فرق نمیکرد متاسفانه ساسان انصاری به جای رقابت با ستارگان پرسپولیس ترجیح داد با جوانان فولاد رقابت کند.نگه داشتن به زور این بازیکن به نفع هیچ کسی نبود به نظر من باشگاه تصمیم درستی در این موضوع اتخاذ کرد.
  رامیین رضاییان قراردادش را با پرسپولیس به صورت خودخوانده لغو کرد و زمانی که فهمید موضوع میتواند برایش گران تمام شود با قراردادی جدید که اتفاقا باشگاه به او تحمیل کرد به تیم برگشت.ظاهرا آقای رضاییان که به قراردادشان پایبند نبوده اند تقصیری ندارند نه؟!؟!
  سامانه ی هواداری قبل از حضور آقای طاهری و در زمان رویانیان مطرح شد اما اجرایی کردن آن مرهون مدیریت فعلی هست.واقعا متعجب هستم که قهرمانی لیگ،حضور در جمع هشت تیم آسیا،ایجاد ثبات مالی،جلوگیری از بریز و بپاش و تولید نمایشی که هر هفته 60 هزار نفر رو به ورزشگاه میکشونه و ایجاد اعتماد بین هوادار که موجب میشه سامانه ی هواداری سودآوری داشته باشه از آوردن چهار ماهه ی آری هان و بازی با بایرن مونیخ ارزش کمتری میتونه داشته باشه!!!!!!!
  آقای طاهری هم مثل هر آدم دیگه در مقام مسئولیتش میتونه اشتباه کنه و هم میتونه درست کار کنه شکی در اون نیست.اما هر قضاوتی باید منطبق با حقایق باشه نه احتمالات یا جعلیات.آقای طاهری باشگاهی رو تحویل نگرفته که همه چیزش مرتب بوده ویرانه ای از تصمیمات آنی که بیشتر از اینکه عقل بر اون حاکم باشه احساسات حاکم اون بوده بهش رسیده و با تمامی مشکلاتی که بوده و هست و با شرایط موجود بهترین تیم 15 سال اخیر پرسپولیس رو ساخته به نظر من.

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 03:06 قبل از ظهر

  ما که تائید کردم دوست عزیز . از جهاتی اون دوستمون قیصر هم زیاد بیجا نگفته و مطلق رد ندید لطفاً . ظمناً ب کللللل دلسوزان پرسپولیس احترام میگذارم هرچند دیدها و نظرات متفاوت اما قابل احترام و حرمت هواداری .

 • bahman aminibahman amini :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 01:04 قبل از ظهر

  دوستان من از سی نود انصراف دادم الان چکار کنم دوباڕە وارد بشم یا هنوز تحریمه
  چکار کنم من

 • افشین آیدینافشین آیدین :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 10:00 قبل از ظهر

  عدد 6 روبه شماره 3090 ارسال بفرمایید.
  منم انصراف داده بودم ودوباره عضوشدم.

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 02:31 قبل از ظهر

  آقای نادریان عزیز،با سپاس از شما باور کنید اگر صدهزار بار دیگه هم میشد به کامنت شما مثبت داد بنده با کمال میل این کار را می کردم.به امید روزی که سایر هواداران هم مثل شما باهوش و آگاه باشند و از اظهار نظرهای کودکانه و بدور از انصاف خود داری کنند

 • محمد افشارمحمد افشار :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 10:01 قبل از ظهر

  آقامن نگرانم امسال که خداروشکرهمه چی عالیه این اسپانسره دستمونو بزاره تو حنا

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 11:56 قبل از ظهر

  با درود خدمت همه..متاسفانه فقط از همه بوته..فقط گلش را نشونم دادن..خارها رو قایم کردن..اولا سود هنگفتی که این سامانه داره میخوره که بماند و ته مانده آنرا به باشگاه داره میده( محض اطلاع عزیزانی که به طاهری حمله میکنن) دوما اگر اندکی فکر کنیم..حتی اگر ارقام هم درست باشه در کل این درآمد شاید بشه برای مبلغ قراردادها که البته بازهم کم میاره..حداقل 21 بازیکن با میانگین 600میلیون..کادر فنی که چهار نفر خارجین..اعضای باشگاه از مدیریت تا آبدارچی..هزینه حمل و نقل و هتل و پذیرایی واردو لباس و وووو.. و مسئله اصلی پرداخت دسته گلهای مدیران نامدیر سابق...عزیزان لطفا زود جوگیر نشید..برای اداره کردن این تیم بزرگ حداقل سالی 30 تا 35 میلیارد پول لازمه.حداقل..میبینید که تا یکی نمیتونه تیم پیدا بکنه سریع خودشو به پرسپولیس میبنده تا قیمت پیدا بکنه..وای بروزیکه قرار بشه بازیکنی قرار داد ببنده..نمونش شایان مصلح..یادتونه..تا اسم پرسپولیس اومد باشگاهش فقط 500 میلیون پول خواست که اصلا فکر نکنم درکل سالشون این مبلغو دیده باشن...پس لطفا کمی بهتر و منصفتر نگاه کنیم..با سپاس..

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب