پیش بینی بت 940
گزارش ویژه/ رونمایی از لیست ورودی ها و خروجی های پرسپولیس مدل ۹۶-۹۷

گزارش ویژه/ رونمایی از لیست ورودی ها و خروجی های پرسپولیس مدل ۹۶-۹۷

در حالی که برانکو نام پنج بازیکن را در لیست مازاد قرارداده تلاش هایی در حال انجام است تا دو بازیکن از این لیست فصل بعد هم در تیم بمانند. محمد آرام طبع، حامد آ... 5 out of 5 based on 13 ratings.

گزارش ویژه/ رونمایی از لیست ورودی ها و خروجی های پرسپولیس مدل ۹۶-۹۷

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 32018 ] چهارشنبه, 17 خرداد 1396
:: خبر ویژه
گزارش ویژه/ رونمایی از لیست ورودی ها و خروجی های پرسپولیس مدل ۹۶-۹۷

در حالی که برانکو نام پنج بازیکن را در لیست مازاد قرارداده تلاش هایی در حال انجام است تا دو بازیکن از این لیست فصل بعد هم در تیم بمانند. محمد آرام طبع، حامد آ...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که برانکو نام پنج بازیکن را در لیست مازاد قرارداده تلاش هایی در حال انجام است تا دو بازیکن از این لیست فصل بعد هم در تیم بمانند.

محمد آرام طبع، حامد آقایی و کرملاچعب نفراتی هستند که باشگاه هم با قرار گرفتن آنها در لیست مازاد مشکلی ندارد اما تماسهایی با شهاب کرمی و نریمان جهان برقرار شده و از سوی مسئولان باشگاه به این دو بازیکن و نماینده یکی از آنها اعلام شده لیست منتشر شده در رسانه ها را جدی نگیرید چرا که برانکو در تصمیم خود تجدیدنظر کرده و شما فصل بعد هم در تیم خواهید بود.

لیست مازاد قطعی

این در حالی است که اعلام فهرست مازاد پنج نفره در رسانه ها بر مبنای مصاحبه برانکو بوده و جنبه گمانه زنی ندارد. سایت نود مدتها پیش از قرار گرفتن منشا و خلیل زاده در لیست خرید پرسپولیس و جذب یک هافبک دفاعی(نوراللهی)،یک وینگر(نعمتی) و یک مدافع چپ یا وسط بزرگسال دیگر(آقایی) به عنوان لیست خرید تابستانی برانکو خبر داد و از آرام طبع به عنوان گزینه مازاد قطعی یاد کرد و ماندن یا نماندن نریمان جهان و کرمی را منوط به تمدید یا عدم تمدید قرارداد برخی ستاره ها و جذب گزینه های مدنظر دانست.

تنها سه جای خالی بزرگسال
حالا با فرض قرار گرفتن نریمان جهان، کرمی،کرملاچعب، آقایی و آرام طبع در فهرست مازاد، فهرست هجده بازیکن بزرگسال پرسپولیس در صورت تمدید قرارداد قریب الوقوع کامیابی نیا و رفیعی با جذب سه بازیکن دیگر بسته خواهد شد. سیامک نعمتی به عنوان وینگر مذاکراتی با ترکاشوند انجام داده و وضعیت بازگشت یا عدم بازگشت نوراللهی هم بستگی به تصمیم نظام وظیفه طی هفته آینده و موافقت یا عدم موافقت با کسری خدمت او دارد.

لیستی که با یک مدافع، نوراللهی و نعمتی تکمیل می شود

برانکو که به گولچ و پلی یانسکی در قلب دفاع اعتقاد نداشت و آنها را مازاد اعلام کرد به جای آنها به رغم جذب شجاع خلیل زاده نیاز به یک بازیکن دیگر هم دارد و با توجه به مازاد اعلام شدن آقایی بعید نیست خواهان به خدمت گرفتن یک مدافع زیر بیست و سه سال دیگر نیز شود. نعمتی، نوراللهی و جذب مدافع میانی یا چپ بزرگسال سه اقدام ویژه باشگاه در ادامه فصل نقل و انتقالات خواهد بود و با احتساب تمدید قرارداد با کامیابی نیا و رفیعی لیست هجده نفره بزرگسالان سرخ ها تکمیل خواهد شد.

علیپور، بحران جدید سرخ ها در لیست بزرگسال
در این میان برخی معتقدند علی علیپور که با دو شناسنامه وارد مسابقات فوتبال شده ممکن است امسال  بزرگسال محسوب شود. در چنین وضعیتی برانکو فقط باید به فکر جذب دو بازیکن بزرگسال دیگر باشد و سایر نیازها را با جذب نفرات زیر بیست و سه سال مرتفع کند. طبق قوانین هر تیم می تواند هشت بازیکن زیر ۲۳ سال داشته باشد و پرسپولیس از این بابت به اندازه کافی جای خالی دارد اما ترافیک و بحران در فهرست بزرگسالان به دردسر بزرگی برای سرخ ها و برانکو تبدیل شده تا جایی که اگر با کسری خدمت عالیشاه به خاطر سابقه جبهه پدرش در سنندج موافقت شود، برانکو به اجبار روی نام علوان زاده هم باید قلم قرمز بکشد تا لیست بزرگسال خالی شده و امکان بازگشت عالیشاه فراهم شود.

عالیشاه نزدیک تر از نوراللهی به پرسپولیس

اخبار دریافتی حاکی از آن است که شانس عالبشاه برای دریافت کسری خدمت فعلا بیشتر از نوراللهی است چرا که برادر نوراللهی از سابقه جبهه پدرش برای کسری خدمت بهره برده و قانونا دو برادر امکان بهره مندی از کسری خدمت از این قانون را ندارند. از سوی دیگر اما هم برانکو و هم مسئولان باشگاه مشتاق بازگشت نوراللهی هستند. برانکو درباره عالیشاه این تردید را دارد که این بازیکن در صورت بازگشت همچون قبل نیمکت نشینی را برنتابد. این دغدغه برانکو در کنار روابط تیره و تار عالیشاه با مسئولان مزید برعلت شده تا در حالی که شانس عالیشاه برای کسری خدمت بیشتر از نوراللهی است خیلی ها شانس بازگشت نوراللهی به تیم پس از رفع مشکل خدمت را بیشتر از عالیشاه ارزیابی کنند.

باقی ماندن کرمی و نریمان جهان؟! لیست پر است!
در چنین وضعیتی مشخص نیست برچه اساسی برخلاف نظر برانکو به نریمان جهان و کرمی که بندرت مورد استفاده قرار گرفتند وعده ماندن در تیم داده شده است. ایا کسانی که تلاش می کنند این دو نفر در تیم باقی بمانند نگاهی به لیست نفرات بزرگسال تیم داشته و دقت کرده اند با عدم خروج این دو بازیکن و احتمال بزرگسال محسوب شدن علیپور پرسپولیس پس از تمدید با کامیابی نیا و سروش رفیعی به جز شجاع خلیل زاده و منشا نمی تواند حتی یک بازیکن آزاد بگیرد.

در انتظار پایان شطرنج جنجالی

در شرایط فعلی که نقل و انتقالات پرسپولیس همچون استقلال در سایه عدم معرفی هیات مدیره و اختلافات وزارت ورزش و مدیریت پرسپولیس بر سر انتخاب اسپانسر از یک سو و عدم معرفی هیات مدیره جدید دو باشگاه به نوعی به حالت تعلیق درآمده و شاهد تکاپوی چندانی از سوی دو باشگاه در بازار نقل و انتقالات نیستیم. البته پرسپولیس با توجه به جذب خلیل زاده و منشا و بازگشت احتمالی عالیشاه و نوراللهی شاید فقط یکی دو بازیکن جدید دیگر بگیرد اما شرایط در استقلال متفاوت است. تکلیف آبی ها پس از مشخص شدن هیات مدیره جدید و روشن شدن تکلیف ابقا یا جدایی افتخاری مشخص می شود و تکلیف پرسپولیس هم پس از پایان شطرنج جنجالی طاهری و سلطانی فر!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  چهارشنبه, 17 خرداد 1396 - 03:36 قبل از ظهر

  جای عالیشاه و نورالهی تو تیم محفوظه سامان و کرمی برگردونه منشا و خلیل زاده هم هستن نعمتی هم هست بسته زیاد نمیخوایم که نیمکت نشین بشن

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 17 خرداد 1396 - 05:07 قبل از ظهر

  ترکاشوند یک ماه پیش وقتی خلیل زاده و منشا را جذب کرد گفت کار خرید بازیکن تموم شده یعنی اینکه قرار نیست بازیکن ستاره دیگه ای جذب بشه. سیامک نعمتی هم آخرین بازیکنی است که جذب خواهد شد که یه بازیکن دو پسته برای دفاع چپ و هافبک چپ است. آمدن عالیشاه که 100% منتفی است و نوراللهی هم 80%. اگه همه بازیکنان را حفظ کنیم و این سه نفر را هم جذب کنیم تیم تکمیله. فقط تنها نگرانی بابت مصدومیت کامیابی نیا است که معلوم نیست کی به شرایط تمرین و بازی میرسه. لیست بازیکنان امید و جوان هم باید پر و پیمون و آینده دار باشند و بازیکنانی باشند که واقعاً آینده تیم را بسازند.

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 17 خرداد 1396 - 05:25 قبل از ظهر

  چرا . نورالاهی هم میتونه کسری بگیرد در صورتیکه پدر ایشون بیش از ۴۰ماه جبهه داشته باشه . من نوعی خودم چون یک فرزند ذکور داشتم فقط یکی معاف کردم اما چون بیش از ۵۷ماه داشتم میتونستم یکی دیگه هم معاف کنم ولی همکاران دوران جبهه من دوتا پسر خود معاف کردند . پدر احمد اگر زیر ۴۰ ماه داشته باشه یعنی همون یه برادر و خلاص اما اگر همین برادر معاف کاااامل نگرفته باشه و فقط کسری گرفته باشه احمد هم میتونه مابقی را کسری بگیرد . کللللا هر ۴۰ماه جبهه میشه یه معافیت کامل و کمتر از اون ب مقدار موجود کسری خدمت .

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  چهارشنبه, 17 خرداد 1396 - 06:25 قبل از ظهر

  علاوه براینها من هی دارم میگم با آمدن عالیشاه و داشتن امیری و علوان زاده و احمدزاده سمت چپ مون خیلی ترافیک میشه

 • صالح انصاریصالح انصاری :
  چهارشنبه, 17 خرداد 1396 - 01:29 بعد از ظهر

  چه ترکیبی به شه سال بعد

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب