پیش بینی بت 940
هر آنچه باید از لیست

هر آنچه باید از لیست "پرسپولیس لیگ هفدهم" بدانید

پرسپولیس با جذب چهار بازیکن در نقل و انتقالات ابتدای فصل به کار خود در جذب ستاره ها خاتمه داد و اکنون به دنبال مهیا کردن شرایط برای آغاز فصل جدید و برنامه آما... 5 out of 5 based on 14 ratings.

هر آنچه باید از لیست "پرسپولیس لیگ هفدهم" بدانید

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 19313 ] دوشنبه, 22 خرداد 1396
:: خبر ویژه
هر آنچه باید از لیست

پرسپولیس با جذب چهار بازیکن در نقل و انتقالات ابتدای فصل به کار خود در جذب ستاره ها خاتمه داد و اکنون به دنبال مهیا کردن شرایط برای آغاز فصل جدید و برنامه آما...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با جذب چهار بازیکن در نقل و انتقالات ابتدای فصل به کار خود در جذب ستاره ها خاتمه داد و اکنون به دنبال مهیا کردن شرایط برای آغاز فصل جدید و برنامه آماده سازی تیم است.

علیرغم شایعات چند روز اخیر در خصوص جذب بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان، سعد ناطق و ... پرسپولیس به کار خود در نقل و انتقالات ابتدای فصل هفدهم تقریبا خاتمه داده است و اکنون در فاز جدید این اتفاق به سراغ بازیکنان زیر 23 سال مدنظر خود خواهد رفت.

باشگاه پرسپولیس بعد از پایان فصل و کسب عنوان قهرمانی در لیگ شانزدهم موفق شده شجاع خلیل زاده، گادوین منشا، سیامک نعمتی و شایان مصلح را به خدمت بگیرد و اکنون در لیست فعلی خود جایی برای بازیکن بزرگسال در اختیار ندارد و این مساله به منزله پایان فعالیت آنها در جذب ستاره ها محسوب می شود.

پرسپولیس نیمه بین المللی
مشکلات شکل گرفته در فصل گذشته در جذب الکسی پل یانسکی، آنتونی گولچ و ولادیمیر پریمیوف باعث شده تا آنها با احتیاط زیادی در خصوص جذب بازیکن خارجی قدم بردارند. به این ترتیب باشگاه پرسپولیس در فصل پیش رو و بعد از جذب گادوین منشا که کارنامه مشخصی از خود در لیگ گذشته ایران به جا گذاشته، قصد جذب بازیکن خارجی دیگری را ندارد. آنها بر این اساس همچون فصل گذشته کمترین بازیکن خارجی را در رقابت ها به خود اختصاص خواهند داد و بوژیدار رادوشوویچ و گادوین منشا تنها بازیکنان سهمیه خارجی آنها محسوب خواهد شد.

تکمیل در تمام پست ها
پرسپولیس اکنون در تمام پست های خود بازیکنان شاخصی دارد که می تواند در طول فصل نیازهای این تیم را برطرف کند. حضور بیرانوند و بوژیدار درون دروازه، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، شایان مصلح، محمد انصاری و محسن ربیع خواه در خط دفاعی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، احسان علوان زاده، حمید طاهرخانی در خط میانی و در نهایت در خط حمله خود با مهدی طارمی، گادوین منشا و علی علیپور ترکیب نسبتا کاملی را به خود اختصاص داده است.

امیدواری نسبت به تمدید قرارداد ستاره ها
در جمع پرسپولیسی های کنونی در شرایط فعلی تنها کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی به عنوان ستاره‎های فصل گذشته که قراردادشان به پایان رسیده، حاضر هستند. کامیابی نیا طی چند وقت گذشته تمایل خود برای ادامه همکاری با سرخپوشان و در اختیار داشتن پیراهن شماره 11 را اعلام کرده و هر چند صحبت هایی در خصوص پیشنهاد قطری سروش رفیعی وجود دارد، بعید است او به این تیم نه چندان مطرح بپیوندد و سرخ ها امیدوار به بازگشت او هستند. با تمدید قرارداد سروش رفیعی و کمال کامیابی نیا آنها به بهترین موقعیت خود از نظر حفظ اسکلت اصلی تیم خواهند رسید.

سبد خرید بازیکنان زیر 23 سال
در ترکیب فعلی پرسپولیس حمید طاهرخانی، ابوالفضل درویش وند و صادق محرمی جزو بازیکنان زیر 23 سال این تیم محسوب می شوند. پرسپولیس اکنون در نظر دارد چند بازیکن زیر 23 سال را جذب کند که عمده آن را مطمئنا از جمع تیم جوانان ایران شکل خواهند داد و البته شاید گزینه ای خارجی نیز در این بین حاضر شود. بشار رسن، هافبک 20 ساله تیم ملی عراق جدی ترین گزینه برای این تیم محسوب می شود و مذاکرات برای جذب وی ادامه دارد.

به دنبال تقویت نیمکت
مهمترین اصل برای پرسپولیس در فصل پیش رو تقویت نیمکت این تیم خواهد بود. پرسپولیس علیرغم موفقیت در فصل گذشته بزرگترین مشکل را در نیمکت ذخیره خود احساس می کرد و در بسیاری از بازی ها باعث گره خوردن بازی این تیم می شد. با توجه به بازی فیزیکی و احتمال بالای مصدومیت و محرومیت برای بازیکنان این تیم، آنها در بسیاری از بازی ها با دردسر همراه بودند و اکنون به نظر می رسد حداقل در جدال های داخلی این ضعف بزرگ خود را با جذب بازیکنان مدنظر پوشانده اند.

آشنایی با 19 ستاره کنونی
سرمربی کروات سرخپوشان در طول فصل گذشته بیشتر از بازیکنانی سود می برد که توانسته بودند از نظر تاکتیکی او را جلب کنند. این مساله در نهایت باعث شد او از ترکیب یکسانی سود ببرد. در این رابطه 11 بازیکن اصلی سرخپوشان را علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی و سروش رفیعی تشکیل می دادند. اکنون با جذب شجاع خلیل زاده، گادوین منشا، شایان مصلح، سیامک نعمتی و بازگشت احمد نورالهی این جمع به 16 نفر می رسد.  علی علیپور، بوژیدار رادوشوویچ و محسن ربیع خواه این جمع سرشناس را در شرایط فعلی به 19 نفر رساند تا برخلاف فصل گذشته آنها از نظر در اختیار داشتن بازیکن در وضعیت فوق العاده ای به سر ببرند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • دارا توانمنددارا توانمند :
  دوشنبه, 22 خرداد 1396 - 12:53 بعد از ظهر

  تیمی فوق العاده هست اگر اتفاق عجیب غریب و غیر عادی رخ نده.
  به امید موفقیت و قهرمانی در آسیا و دفاع از قهرمانی لیگ.

 • حجت محمدی پورحجت محمدی پور :
  دوشنبه, 22 خرداد 1396 - 02:37 بعد از ظهر

  پارسال هم تیم فوق العاده ای داشتیم. با حضور ساسان انصاری امید عالیشاه احمد نورالهی رامین رضائیان یا حتی گولچ مدافع تیم قهرمان آسیا یا حتی آرام طبع که با کلی تعریف و تمجید اومد... اما آخر دست جهت تکمیل لیست باید دوتا دروازه بان تو لیست میبود. متاسفانه مدیریت در بستن قرارداد خیلی ضعیف عمل میکنه اون از داستان رفتن رضائیان به ترکیه با وجود داشتن قرارداد اون از داستان ساسان انصاری و عالیشاه و نورالهی یا بازم رضائیان امسال که مفت مفت دادنشون رفت شاید دوستان الان بیان بگن نورالهی و عالیشاه سرباز شدن ولی همین آقایی هم سرباز شد رفت تراکتور اما گسترش 1/500 ازش چک گرفت که بعد خدمت مجبور بشه برگرده تیمش اما تیمایی مثل پرسپولیس(کنعانی زادگان) یا فولاد (سروش رفیعی و بختیار رحمانی) با این که بازیکناشون قرارداد داشتن بعد خدمت بازیکن آزاد شناخته شدن اتفاقی که عمرأ برای سپاهان و ذوب آهن بیفته. سه تیم قرارداد اصولی میبندن 1.ذوب آهن (جدا از درآمد زایی تمدید ستاره هاش همیشه اتفاق میفته و وقتی بازیکنی رو میده یا پول رضایت نامه میگیره یا اگه قرارداد نداشته باشن حق رشد) 2.سپاهان(تمام بازیکنان تاپ خارجی تو این تیم بازی کردن از جانواریو و ابراهیم توره و عماد رضا گرفته تا پادوانی و سزار و... اما دریغ از یک پرونده تو فیفا) 3.گسترش فولاد
  اما پرسپولیس با تمام بازیکنان بی کیفیت قرارداد بسته در همین دوران مدیریت دکتر طاهری گولچ یه ثانیه بازی نکرد و بی خبر زد و رفت بدون دادن غرامت تازه الان 300-1200 هم باید بدن بهش بماند که بعد ها گند پریمیوف و پلی یانسکی هم در خواهد آمد. من به عنوان یک هوادار از طاهری راضیم اما به عنوان ی عضو از جامعه که تو دخل و خرج زندگیم مشکل دارم ولی برای تیمم حاضرم هر کاری بکنم و دست آخر از این طرف اون طرف آدم میشنوه مدیریتی که 33میلیارد فقط(تاکید میکنم فقط) از طریق سامانه 3090درامدزائی داشته و حالا قرارداد استیل آذین و بانک کوثر و بیمه فلان و کمک های مردمی و درامد بلیط فروشی و ... بماند با مشکلات مالی داره دست و پنجه نرم میکنه همین میشه که قرارداد 900تا 600 میلیونی تو سازمان لیگ ثبت میشه و 1900تا1600 میلیاردی پرداخت میشه آخر کارم یه شماره حساب میدن دست هوادار.... امیدوارم امثال قراردادها محکم قانونی و واقعی بسته بشه و بین فصل یکی یکی بازیکنانمون بابت نیمکت نشینی خیلی راحت نذارن برن یا قرارداد یکی مثل شایان مصلح که 450اعلام شد در بیاد 1450میلیارد و مارو مسخره عام و خاص کنن. به امید موفقیت تیم محبوبمون

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 22 خرداد 1396 - 01:15 بعد از ظهر

  برای بازیکن زیر23سال نبایدعجله کرد باید گلچین کرد

 • آرش مالزیآرش مالزی :
  دوشنبه, 22 خرداد 1396 - 02:22 بعد از ظهر

  شدیدا امیدوارم که احمد نورالهی برگده و از طرفی اگر سروش تمدید نکنه به یک هافبک بازیساز نیاز داریم. محسن هست ولی فصل قبل دیدیم که داشتن فقط یک بازیکن برای یک پست کافی نیست. البته احمد توانایی بازی در نقش هافبک بازیساز رو هم داره ولی پست تخصصیش نیست.

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  دوشنبه, 22 خرداد 1396 - 05:33 بعد از ظهر

  باید برانکو تیم رو مدیریت کنه و به همه بازیکن ها بازی بده تا روحیه شون حفظ بشه وگرنه چون فصل نقل و انتقالات تا هفته چهارم بازه ممکنه بازیکن هایی که بهشون بازی نرسه برن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب