پیش بینی بت 940
ریخت و پاش ها تمام شدنی نیست؛ اعلام ارقام کذب هم تازگی ندارد/ منصوریان باز هم سرمربی گرانترین تیم لیگ

ریخت و پاش ها تمام شدنی نیست؛ اعلام ارقام کذب هم تازگی ندارد/ منصوریان باز هم سرمربی گرانترین تیم لیگ

فصل قبل چنین روزهایی نوشتیم مبلغ قرارداد کاوه رضایی که با پرسپولیس مذاکره کرد و به ناگاه با استقلال قرارداد بست با احتساب دریافتی خارج از قرارداد و افرها دو م... 4 out of 5 based on 23 ratings.

ریخت و پاش ها تمام شدنی نیست؛ اعلام ارقام کذب هم تازگی ندارد/ منصوریان باز هم سرمربی گرانترین تیم لیگ

نويسنده : فرزان ایزدشناس 10 اظهار نظر بازدید [ 14809 ] شنبه, 27 خرداد 1396
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • ریخت و پاش ها تمام شدنی نیست؛ اعلام ارقام کذب هم تازگی ندارد/ منصوریان باز هم سرمربی گرانترین تیم لیگ

ریخت و پاش ها تمام شدنی نیست؛ اعلام ارقام کذب هم تازگی ندارد/ منصوریان باز هم سرمربی گرانترین تیم لیگ

فصل قبل چنین روزهایی نوشتیم مبلغ قرارداد کاوه رضایی که با پرسپولیس مذاکره کرد و به ناگاه با استقلال قرارداد بست با احتساب دریافتی خارج از قرارداد و افرها دو م...

ارتش سرخ دات كام :

فصل قبل چنین روزهایی نوشتیم مبلغ قرارداد کاوه رضایی که با پرسپولیس مذاکره کرد و به ناگاه با استقلال قرارداد بست با احتساب دریافتی خارج از قرارداد و افرها دو میلیارد تومان است و مبلغ پایه قرارداد فراتر از یک میلیارد و 500میلیون. همین ادعا را درباره بختیار رحمانی داشتیم که با پیش پرداخت پانصد میلیونی و سلام و صلوات امد و نیم فصل نشده رفت.

"ریخت و پاش" واژه ای بود که ما درباره نقل و انتقالات استقلال بکار بردیم و تیتر روی جلد رسانه ها شد. کلید واژه اظهارات گودرزی وزیر ورزش و جوانان و مسوولان استقلال مجبور بودند هر روز درباره ریخت و پاش پاسخگو باشند. طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس هم نزد گودرزی گلایه کرده بود که چرا ما باید به توصیه وزارت ورزش سقف 950میلیونی داشته باشیم و استقلال با کاوه رضایی و رحمانی قرارداد ابنچنینی امضا کرده و برای فرشید باقری بازیکن دویست میلیونی صبا که پرسپولیس با او پیشنهاد چهارصد میلیونی داده قرارداد 900میلیونی ببندد. نتیجه ان شد که وزیر حواهان بررسی قراردادهای استقلال شد و افشارزاده که می دانست در استانه کنار گذاشتن است پس از این ریخت و پاش ها و مثبت کردن جو هواداری به نفع خودش القا کرد که وزیر گفته استقلال بازیکن نگیرد و خروجی همه اینها شد تجمع و تحصن و شعار وزیر پرسپولیسی نمیخوایم و کمی عقب تر افتادن پروژه عبور از افشارزاده.

سه فصل قبل خاطرتان هست؟ سقف بودجه 15میلیاردی برای تیم هایی که در اسیا نیستند مثل استقلال و سقف بودجه 18میلیاردی برای تیم های اسیایی مثل پرسپولیس. سرخ ها که ان زمان رحیمی مدیرعامل بود و سیاسی رییس هیات مدیره مثل بچه حرف گوش کن نه تنها 18میلیارد هزینه نکردند که سقف 900میلیونی در قراردادها هم هزینه کرده و بدون ذره ای لاپوشانی مجموع هزینه ها و ارقامی که به سازمان لیگ اعلام کردند 17میلیارد بود اما استقلال بدون اعلام رقم قرارداد سرپرست تیم، برخی دستیاران قلعه نوعی و برخی نفرات زیر 23سه سال 14میلیارد و هشتصد میلیون هزینه کرده بود و برای انهایی که دستی در اتش فوتبال داشتند مثل روز روشن بود رقم یک میلیاردی که در ازای قرارداد قلعه نوعی، رحمتی، تیموریان، حیدری و ... اعلام شده کذب محض است.

بعدها علی فتح اله زاده اعتراف کرد با تیموریان قرارداد دو  میلیارد و 400میلیونی امضا شده که رکوردی در فوتبال ماست. در ان مقطع و در قبال کلاهی که سر پرسپولیس رفته و قانون شکنی بزرگ استقلال فقط و فقط وعده برخورد با ابی ها داده می شد و در میان رسانه ها هم تنها رسانه ای که این موضوع را با نشر تیترهایی صریح هر روز پیگیری می کرد روزنامه پیروزی بود. کار به جایی رسید که وزارت ورزش دستور داد ارقام قرارداد استقلالی ها کاهش یابد. شو و فیلمی هم با خبرپراکنی برخی استقلالی ها را برای کاهش قراردادها شاهد بودیم و نهایتا... پرسپولیس قانون مدار خیلی راحت لطمه خورد و استقلال قانون شکن که ارقام کذب اعلام کرده بود هنوز هم به این رویه اش ادامه می دهد که تازه ترین افشاگری و خودزنی شان درباره کاوه رضایی بوده.

گرانترین تیم لیگ فصل قبل چه کرد؟ ناکامی محض در سه جام و نهایتا فاجعه دریافت شش گل از العین. انها شش باریکن بالای یک میلیارد و دویست میلیونی داشته اند و امسال هم قصه همین است که می خوانید؛ پرسپولیس سقف یک میلیاردی دارد و ابی ها باز هم بدون ذره ای تردید گرانترین تیم لیگ را تحویل منصوریان می دهند و انچه پرسپولیس برداشت می کند افتخار است با برانکو و انچه استقلال با منصوریان درو می کند خروارها ناکامی دیگر است.

رحمتی و حیدری فصل قبل قرارداد یک میلیارد و دویست میلیونی داشتند که این قرارداد افرهای دیگری هم دارد و حالا به رحمتی گفته اند باید افرهای قراردادت را کم کنی. با خسرو حیدری که در اوج برای تمدید یک ساله  جان به لب شان می کرد در این سن و سال سه ساله بسته اند. علاوه بر این دو نفر بیت سعید قرارداد یک میلیارد و سیصد میلیونی بسته که  هم خبر توافق شبانه اش و هم رقم قرارداد اول بار در همین کانال رسانه ای شد. پژمان منتظری اگر با استقلال قرارداد ببندد که احتمالش زیاد است گمتر از یک میلیارد و سیصد توافق شده با بیت سعید محال ممکن است امضا کند.

انها خواب عقد قرارداد با رامین رضاییان را هم می بینند و به نوشته برخی رسانه ها تا دو میلیارد حاضرند هزینه کنند. کاوه رضایی و بختیار رحمانی بیش از یک و نیم میلیاردی رفته اند اما امید ابراهیمی همان یک و نیم میلیارد را طلب می کند تا تمدید کند. شجاعیان هم که می گویند استقلال برای رضایت نامه اش 700میلیون می پردازد و حداقل همین مبلغ را به خودش می دهد هر چند برخی خبرگزاری ها مجموع هزینه جذب این بازیکن را دو میلیارد دانسته اند و این یعنی حداقل شش بازیکن بالای یک میلیارد و دویست میلیونی در تیمی که هیچ ابایی از بریز و بپاش ندارد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 03:18 قبل از ظهر

  قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 03:43 قبل از ظهر

  آخرشم بااین همه ریخت وپاش لیست مازاد نیم فصل شون میشه همون لیست خرید اول فصل شون مثل پارسال

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 05:27 قبل از ظهر

  باید بریم پیج وزیر وپیج 3090 اعتراض کنیم!!مسئولای باشگاه که خوابن!!کیسه نجس ولجن که طرفدارنداره دارن باپول ماکه به 3090میدیم بازیکن میگیرن!ماراضی نیستیم این پول ازگوشت سگ حروم تره!!!

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 08:17 قبل از ظهر

  لعنت بر استقلال که تمام بازیکنانش و مربی و مدیر همه حرام خوارن.شکی نیست درصدی از قراردادها تو جیب کچل میره.همونجورکه تو جیب قلعه نوعی می رفت .چه کسی باید جلوی اینارو بگیره.جواب .هیچکس چون همون که باید جلوی اینا رو بگیره سخت مشغول جمع کردن پول.مملکت دست
  ادم سالم نیست .شماره ۱ تا ۲۰۰۰همشون دزدن

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 10:52 قبل از ظهر

  والا اگه اون پولو از 3090 بگیرن ما به این سقف ها هم راضی ایم ،در صورتی که پول صرف بدهی های مربیان و بازیکنان خارجی طلبکار در فیفا بشه و همینطور پول مالیاتیه برانکو و بازیکنانی که مالیاتشون به گردن باشگاهه رو بپردازن که هی حساب باشگاهو مسدود نکنن

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 11:19 قبل از ظهر

  میدونید دلیل اینکه اونا خیلی راحت این چنین قراردادهایی را میبندن چیه؟؟ اتحاد هواداراشونو اینکه خیلی سریع جمع میشن برای اعتراض کردن..ولی ما چی؟ یادتونه یکی دوباری که قرار شد جمع بشیم چند نفر اومدن؟ نهایتا 20 نفر..خوب معلومه که هر کاری دلشون بخواد میکنن ومن و شمای هوادار هم فقط شعار میدیم..فصل قبل که قرار بود همه ساعت 9 جمع بشن با یکی از دوستان 700 کیلومتر راه اومدیم..ولی دریغ از 50 تا ساکن تهران..اینه دلیلش..

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 11:33 قبل از ظهر

  انگار نه انگار که ما به عنوان نماینده ایران در جمع ۸تیم آسیا هستیم .به خاطر رعایت سقف مالی نمیتونیم بازیکن خودمون یعنی سروش رو حفظ کنیم اونوقت تیمی که بدترین شکست تاریخ ایران رو تو آسیا متحمل شده برای یک بازیکن (شجاعیان) نزدیک 2 میلیارد هزینه میکنه . نمیدونم این چه سیاستیه که استقلالیها همیشه طلبکارن و توی نقل و انتقالات هر کاری دلشون میخواد میکنن و نه تنها اعتراضی نمیشه بلکه حمایت هم میشن. اما کافیه یه بازیکن توی پرسپولیس یک میلیارد بگیره ببینید چه سرو صدایی بپا میکنه و وجدان همه بیدار میشه.

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 11:50 قبل از ظهر

  این همه ریخت وپاش میکنندخبری نیست اگه دوتابازیکن پرسپولیس خریدکردفورآنوچه هاراباکارگرانش جمع میکنه جلووزارت وتجمع میکنندنزدیک 3میلیاردبراشجاعیان چه خبره پول مفت بیت المال دربیشترشرکت هاکارگران 5ماه حقوق ندارنددست خالی توصورت بچه هاشون نگاه میکنندیاروبدون هیچ نظارتی این همه پول میگیره

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 28 خرداد 1396 - 10:07 قبل از ظهر

  1میلیارد و 500میلیون برای رضایتنامه شجاعیان پول دادن..به خودش هم یقینا کمتر از 1میلیارد نمیدن....اینجوری نمیتونن افتضاح 6تا خوردن رو از خاطره طرفدارهاشون پاک بکنن..........باید به صفحه وزیر ورزش بریم و در این مورد اعتراض بکنیم..چرا باید 1میلیارد و 500میلیون برای رضایتنامه یه بازیکن بدن اما پرسپولیس که توی 8تا تیم اسیا هست حق نداره اینجوری خرج بکنه تازه توی ثبت قرار داد منشا هم برامون مشکل درست میکنن...........

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب