پیش بینی بت 940
با شعار به تیمهایمان ضرر نزنیم

با شعار به تیمهایمان ضرر نزنیم

کارلوس کی روش برنامه آماده سازی تیم ملی را می دهد و در برنامه او 99 روز اردو وجود دارد! اردوهائی که بی شک می تواند مردان حاضر در جام جهانی را به بهترین شرایط ... 5 out of 5 based on 2 ratings.

با شعار به تیمهایمان ضرر نزنیم

نويسنده : تورج عاطف 1 اظهار نظر بازدید [ 1925 ] جمعه, 26 خرداد 1396
:: مقالات
با شعار به تیمهایمان ضرر نزنیم

کارلوس کی روش برنامه آماده سازی تیم ملی را می دهد و در برنامه او 99 روز اردو وجود دارد! اردوهائی که بی شک می تواند مردان حاضر در جام جهانی را به بهترین شرایط ...

ارتش سرخ دات كام :

کارلوس کی روش برنامه آماده سازی تیم ملی را می دهد و در برنامه او 99 روز اردو وجود دارد! اردوهائی که بی شک می تواند مردان حاضر در جام جهانی را به بهترین شرایط برساند. کی روش در دفاع از برنامه خود بخوبی و با انصاف اذعان می دارد. این برنامه برای پرسپولیس فشار مضاعفی می آورد که باید در 4 جبهه بجنگد و در ادامه می گوید لزوم بالا ماندن فشار است و پرسپولیس را با تیمهای بزرگ دنیا مقایسه میکند اما می دانیم نمی توانیم تنها با شعار مشکلات را حل کرد و به خوبی شاهد بودیم که سال گذشته این کشمکش ها باعث شد که دو مرد موفق این روزهای فوتبال ما یعنی برانکو و کی روش به گونه ای سخت بر هم بتازند، اما چاره کار چیست؟ به نظر من راه کار استفاده از دو بال اصلی مدیریت یعنی قاطعیت در عین حال همدلی است باید گفت با صرف این که تیمهای بزرگ دنیا همین برنامه را اجرا می کنند نمی توان مسئله فشار 99 روزه را بر تیمهای باشگاهی بر داشت و شاید بهتر باشد چندین راه کار را اضافه کرد.

1/ تعداد بازیکنان بزگسال تیمهای لیگ از 18 به 30 و یا حداقل 25 ارتقا پیدا کند.

2/ تعداد سهمیه های خارجی تیمهای لیگ ازسه بازیکن غیر آسیائی و یک آسیائی به تعداد 5 بازیکن غیر آسیائی و 2 آسیائی افزایش پیدا کند.

3/ تعداد بازیکنان اضافه شده در نیم فصل افزایش پیدا کند.

4/ جلسه ای با حضور مستقیم سر مربیان تیمهای برتر و کی روش برگزار شود و اختلافات با حضور همگان بر طرف شود.

5/ جام حذفی با حداقل تیمها برگزار شودو می توان یک سهمیه قهرمان جام حذفی برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را به لیگ داد و 4  تیم اول به  لیگ قهرمانان آسیا بروند و تیمها با تیمهای امید برای کشف استعداد های جدید فوتبال شرکت کنند.

6/ تفکری جدی برای تیم تراکتور سازی و ملی پوشان این تیم صورت گیرد که در نقل و انتقالات امسال شرکت ندارند.

7/ اگر قرار است که در سهیمه بندی  جذب بازیکن تغییری صورت نگیرد ملی پوشان  داخلی و خارجی از بعد حضور در اردوها تفاوتی با هم نداشته باشند و چون لژیونرها در اردوهای  فیفا دی و آخرین اردوهای  قبل از جام جهانی حضور داشته باشند.

8/ بخشی از هزینه اضافه کردن  بازیکن به تیمها از بودجه صعود تیم ملی به جامجهانی به تیمها تامین شود.

جام جهانی بسیار مهم است اما به یاد داشته باشیم میلیاردها از سرمایه های این مملکت برای ساختن تیمهائی چون پرسپولیس و استقلال و سپاهان و ذوب آهن و فولاد اهواز و سایپا و ... خرج شده تا لیگ پویائی داشته باشیم. اگر قرار است این اتفاق نیافتد   در اقدامی خلاف هر جای دنیای لیگ و جام حذفی را بخاطر تیم ملی تعطیل کنیم. اگر قرار است مدیریت صحیح در واقع بین المللی جام جهانی داشته باشیم نیاز مند نه تنها قاطعیت که همدلی هستیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 06:49 بعد از ظهر

  روزی که که اعلام شد تیم ها فقط 18بزرگسال یا بالای 23سال داشته باشند همه به به و چه چه کردند که مثل آلمان شدیم و فلان و فهمان اما به این توجه نشد که این قانون در کوتاه مدت جواب میده .
  بعد از 4 سال با شرایطی روبرو هستیم که با این قانون ستاره های زیادی پرورش یافتن اما برای بازی کردن مجبور هستند به تیم های دیکه کوچ کنند .
  دلیل این کوچ چیست ??
  هر تیمی فقط 18بزرگسال میتونه داشته باشه و برای ر تیمی در سال 2-3 بازیکن به لیست ببزرگسال اضافه میشه و از طرفی خروجی خیلی کمتر از این هست و باشگاه مجبورا باید روی بازیکن جوانی که با خون دل پرورش داده خط قرمز بکشه.
  تیم ها و مربیان کمی در لیگ هست که جرات این را داشته باشن بین بازیکن جوان م بازیکن با تجربه به بازیکن جوان اعتماد کنند چون توی فوتبال نتیجه گرا ما سریعا محو میشد.

  اگر به این قانون تبصره جدیدی اضافه نشه دوسال دیگه با پدیده روبرو هستیم که ستاره برای بازی مجبورا به لیگ یک برن.
  شما فرض کن دوسال دیگه صادق محرمی و کاملا چپ و دو الی سه بازیکن پرسپولیس بالای 23 سال سن دارند و از طرفی لیست 18 نفره باشگاه پر از ستاره هست
  و این بازیکنان جوان همهگی ستاره هستند در این وضعیت آیا به جوانگرایی کمک کردیم ??باشگاه برای ادامه راه کدوم بازیکن باید قربانی کنه.
  در صورتی که امسال نریمان جهان و کرمی و در صورت جذب بازیکن جدیدی الوان زاده قربانی میشن .
  سال دیگه ربیخواه و ......

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب