پیش بینی بت 940
کی روش و يك پارادوكس عجيب / شما «بارسا» باش، من هیچی!

کی روش و يك پارادوكس عجيب / شما «بارسا» باش، من هیچی!

صعود تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی و نیز راهیابی پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، دو اتفاق فوق العاده شیرین بود که دل هو... 5 out of 5 based on 12 ratings.

کی روش و يك پارادوكس عجيب / شما «بارسا» باش، من هیچی!

نويسنده : رسول بهروش 4 اظهار نظر بازدید [ 2706 ] شنبه, 27 خرداد 1396
:: مقالات
کی روش و يك پارادوكس عجيب / شما «بارسا» باش، من هیچی!

صعود تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی و نیز راهیابی پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، دو اتفاق فوق العاده شیرین بود که دل هو...

ارتش سرخ دات كام :

صعود تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی و نیز راهیابی پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، دو اتفاق فوق العاده شیرین بود که دل هواداران را خوش کرد. با این وجود به نظر می رسد تقارن این دو اتفاق با هم در کنار همه ارزش هایش، دردسرهای فراوانی را هم به دنبال خواهد داشت. سرمربی تیم ملی که نشان داده در سال های عادی هم از برنامه های آماده سازی اش کوتاه نمی آید، مسلما در سال منتهی به جام جهانی سختگیری بسیار بیشتری در این مورد به خرج خواهد داد. کی روش همین حالا برنامه ای را تدوین کرده که بر اساس آن تیم ملی تا آغاز مسابفات جام جهانی هفت اردوی تدارکاتی در مجموع به مدت 100روز پیش رو خواهد داشت؛ برنامه ای که قطعا دشواری های بسیار زیادی را برای تنها نماینده کشورمان در مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا به همراه خواهد داشت.

کی روش البته سعی کرده در این مورد توضیح بدهد. او به رسانه ها گفته سختی هایی که پرسپولیس تحمل می کند، بهایی است که این تیم باید بابت کسب افتخار بپردازد. مربی پرتغالی از باشگاه های حرفه ای مثل بارسا و رئال مادرید نام برده و گفته پرسپولیس باید شبیه آنها رفتار کند و با بازی ها و اردوهای فشرده مشکلی نداشته باشد. کی روش برای اینکه منظورش را بهتر جا بیندازد، از دوران کار خودش در منچستر هم مثال زده و گفته: «یک بار یادم هست در یونایتد، طی یک ماه 11بازی رسمی برگزار کردیم.» این وسط اما فقط یک سوال مهم وجود دارد؛ اینکه چرا تیم ملی ما نباید مثل سایر کشورهای مترقی و صاحب فوتبال جهان باشد؟ واقعا کدام تیم حاضر در جام جهانی ثلث ایام سال را صرف برگزاری اردوی تدارکاتی می کند؟ چطور تیم کی روش نمی تواند شبیه برزیل و آلمان و اسپانیا و یا حتی همین کره و ژاپن باشد و به اندازه همان ها برنامه آماده سازی بگذارد، اما کی روش پرسپولیس را مکلف می کند از بارسا و رئال و منچستر الگو بگیرد؟

اظهارات اخیر کی روش در حالی مطرح شده که ظرف این شش سال هر بار تفاوت روش های او با سبک بین المللی و حرفه ای را به رخش می کشیدند، مرد پرتغالی همه چیز را به فاصله کیفی ما و دنیای مدرن ارتباط می داد. او به دفعات گفته بود قانون ترخیص بازیکنان ملی در فاصله 72ساعت تا مسابقات رسمی فقط مربوط به کشورهای صاحب فوتبال است که ساختار استانداردی دارند و بازیکنان شان حرفه ای بار آمده اند. حالا اما مربی پرتغالی یک شبه انتظار دارد پرسپولیس مثل غول های اسپانیایی در چند جبهه جلو برود و نصف تیمش را هم 100روز در اختیار برنامه های او بگذارد. عجالتا که از حرف های کی روش بوی خودخواهی به مشام می رسد، کاش در فاز اجرا تعامل و انعطاف بیشتری از مرد پرتغالی ببینیم تا کابوس های قبلی این بار در روزهای به مراتب حساس تر تکرار نشود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 02:16 بعد از ظهر

  باشگاه و هوادار باید به فدارسیون فشار بیاره که این برنامه ها برای پرسپولیس و بازیکنانش متفاوت باشه .
  کیروش قبل عید گفت از این به بعد بازیکنان پرسپولیس فقط در فیفا دی دعوت میشن.
  سطح تمرینات برانکو از تیم هایی که بازیکنان لژیونرمون داخلش بازی میکنند الاتر نباشه کمتر هم نیست , در نتیجه بازیکنان پرسپولیس هم باید مثل لژیونرها به اردو ها دعوت بشن.

  روزی که گفت پرسپولیس مثل بارسا باشه همه به خیال اینکه داره از پرسپولیس تعریف میکنه یا کیروشی دوستان این طوری نشون دادن این موضوع رو فراموش کردند که تیم ملی ایران چرا مثل اسپانیا و انگلیس نباشه .
  یا اگر پرسپولیس مثل منچستر و ریال هست , پس بازیکنان پرسپولیس نیاز به تمرینات جنابعالی ندارند و سه روز حضور در تیم ملی براشون کافی هست.

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 03:34 بعد از ظهر

  بقول قدیمیا..قربون برم خدارا ..یک بام و دو هوا را...این بابا سرشو کرده زیر برفو فکر میکنه که مردم مثل خودشن و نمیفهمند..اولا وقتی لیگ برتر شد یعنی حرفه ای پس باید قوانینش هم رعایت بشه..مربی تیم ملی که اسکلتشو بازیکنان آنطرف آب تشکیل میدن و نمیتونه هر روزی دلش خواست آنها را در اردو جمع کنه بیجا میکنه که اردوهای بلند مدت برپا میکنه..ضمن اینکه پرسپولیس در بازیهای آسیایی که شاید از بازیهای تیمهای ملی هم مهمتره و سختتر نیاز به بازیکنان خودش داره..بارها عرض کردم..مقصر این بابا نیست..مقصر اولک فدراسیونه که معلوم نیست چه گندکاریهایی کرده و زیر یوغ ایشونه و د.م هوادارن پرسپولیسن که هر دفعه که قرار میشه حالشو جا بیارن با دوتا اطلاعیه وسیاه بازی این آقا دوباره میرن استادیومو از تیم ملی که نه بلکه از او حمایت میکنن...ما هر چه ضربه میخوریم از سادگی و ندانم کاریهای خودمونه..حالا هم که دیگه نیازی به تماشاگر نداره وکری خوندن وچوب لای چرخ گذاشتنش شروع شده....( البته اگر مثل پیامهای قبلیم حذف نشه وچاپ بشه!!!)

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  شنبه, 27 خرداد 1396 - 08:24 بعد از ظهر

  یک زمانی شاید این حرف درست نبود ولی حالا با اطمینان میگم: قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا برای تیمهای ایرانی به مراتب از رفتن به جام جهانی ارزشمندتر و سخت تره. شما نگاه کنید سطح بازیکنان پرسپولیس نسبت به تیمهای عربی و شرق آسیا. و مقایسه کنید با اختلاف سطح بازیکنان فعلی تیم ملی ایران و حریفان ملی آسیایی . خدائیش برانکو اگر با این روش و سبک بازی زیبا تا فینال بره کار بزرگی انجام داده و در صورت خدای نکرده باخت اصلا نباید با صعود به جام جهانی ( با بازی نتیجه گرا و تدافعی) مقایسه بشه.

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 28 خرداد 1396 - 10:03 قبل از ظهر

  صعود پرسپولیس تا این مرحله از لیگ اسیا کاری به مراتب سخت تر و دشوار تر از صعود تیم ملی به جام جهانی بوده..تیم ملی اسونترین گروه رو داشت...شرایط صعود تیمها از اسیا به جام جهانی هم خیلی راحت شده و مثل سابق نیست...فدراسیون بیشترین حمایت رو از تیم ملی میکرد...هر مربی دیگه ایی هم به جای کیروش بود به جام جهانی صعود میکردیم..باید نتیجه کار کیروش بعد از 6سال توی جام جهانی معلوم بشه..مخصوصا که الان این برنامه رو هم داده و تقریبا لیگ رو تعطیل کرده و فقط به تیم ملی بها داده شده..با این برنامه و با توجه به دستمزدی که کیروش میگیره حتما تیم ملی باید از گروه خودش صعود بکنه.....لطفا تایید کنید

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب