پیش بینی بت 940
ستاره بود، ستاره شد، ستاره می شود؟

ستاره بود، ستاره شد، ستاره می شود؟

پرسپوليس جدا از اينكه يك باشگاه بزرگ با تاريخي قابل احترام است، يك جايگاه عالي براي رشد و پيشرفت شخصيتي و اجتماعي به شمار مي رود. بازيكنان زيادي به اين تيم آم... 5 out of 5 based on 14 ratings.

ستاره بود، ستاره شد، ستاره می شود؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 22165 ] سه شنبه, 30 خرداد 1396
:: خبر ویژه
ستاره بود، ستاره شد، ستاره می شود؟

پرسپوليس جدا از اينكه يك باشگاه بزرگ با تاريخي قابل احترام است، يك جايگاه عالي براي رشد و پيشرفت شخصيتي و اجتماعي به شمار مي رود. بازيكنان زيادي به اين تيم آم...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپوليس جدا از اينكه يك باشگاه بزرگ با تاريخي قابل احترام است، يك جايگاه عالي براي رشد و پيشرفت شخصيتي و اجتماعي به شمار مي رود.

 بازيكنان زيادي به اين تيم آمدند و رفتند اما اين باشگاه با اينكه بي معرفتي ها، حواشي، افتخارات، اتفاقات و مسائل زيادي را شاهد بود، پابرجا ايستاد. چه ستاره هايي به اين تيم آمدند و با چه وضعيتي از پرسپوليس رفتند و چه بازيكنان معمولي و درجه چندمي وارد تيم شدند و سپس مثل يك اسطوره، پرسپوليس را ترك كردند.

قدر پيراهن سرخ را بدانيد

پرسپوليسي ها امروز كه براي اين تيم بازي مي كنند، شايد قدر پيراهن شان را نمي دانند. شايد فكر مي كنند هميشه اوضاع به همين شكل است و هميشه آنها مثل يك ستاره ملي پوش، مثل يك فوتباليست «خاص» مورد تقدير همگان هستند اما در اين گزارش سعي در بررسي سرنوشت برخي از آنها داريم كه چه اتفاقاتي را از سر گذراندند و چه مسائلي براي شان بعد از جدايي از جمع سرخپوشان رقم خورد. از همين فصل شروع كنيم ؛ از رامين رضاييان و سروش رفيعي...

سروش رفيعي؛ تصميم گرفته از پرسپوليس برود. مي گويند باشگاه مد نظرش، الخور، باشگاه يازدهم از جدول 14 تيمي امارات است. آيا او موفق خواهد بود؟

رامين رضاييان؛ از پرسپوليس با حكم برانكو اخراج شد و از اسفندماه تا به حال پيراهن هيچ باشگاهي را به تن نكرده و تنها يكبار براي تيم ملي در يك بازي رسمي مقابل ازبكستان به ميدان رفته است. معلوم نيست به بلژيك برود يا نه.

محسن بنگر؛ به تراكتورسازي رفت اما يك نيم فصل بد را پشت سر گذاشت و در نيم فصل دوم از اين تيم بابت اختلاف نظر با سرمربي اخراج شد.

عليرضا نورمحمدي؛ قراردادش با تيم پديده مشهد را بي خيال شد تا نيم فصل اول استراحت كند. در نيم فصل دوم براي صنعت نفت آبادان بازي كرد و آنقدرها هم درخشان نبود. شايد اين فصل خداحافظي كند.

سوشا مكاني؛ آنقدر حاشيه داشت كه ديگر نمي توانست بماند. او را كنار زدند تا به اروپا برود ؛ ليگ نه چندان قدرتمند نروژ. حالا برگشته و به صورت پياپي، عكس هايش با پيراهن فولاد را منتشر مي كند، شايد راهي به اين تيم پيدا كند.

مايكل اومانا؛ به تيم «مانيسيپال» كاستاريكا پيوست، يك تيم كاملاً معمولي. ديگر حتي به تيم ملي كشورش هم دعوت نمي شود. او از پرسپوليس شكايت كرده است.

محمدرضا خانزاده؛ با آن همه حاشيه از تيم كنار گذاشته شد. به سياه جامگان رفت اما كمتر اثري از او در بين بهترين مدافعان ليگ مي بينيم.

مهرداد كفشگري؛ شما مي دانيد اين بازيكن در فصل قبل كجا رفت؟ چه كار كرد؟ امروز كجاست؟ مهرداد مقابل سپاهان در فصل پانزدهم، كاپيتان پرسپوليس بود!

حميدرضا علي عسگري؛ به صورت پياپي تيم عوض كرد اما بيشتر از نيم فصل، در هيچ باشگاهي دوام نياورد. هرگز در حد يك بازيكن متوسط هم ظاهر نشد.

فرناندو گابريل؛ در عرض يك سال و نيم پس از جدايي از پرسپوليس، 5 باشگاه عوض كرد ؛ الفيصلي عربستان، فريويرا، سانتاكروز، گرميو نووريز و پايساندو. در هيچ كدام از اين تيم ها نيز موفق نبود.

رضا نوروزي؛ به خاطر پارگي رباط صليبي در ليست خروجي تيم قرار گرفت. به سايپا، پيكان و صنعت نفت آبادان رفت ولي ديگر نتوانست به دوران خوبش برگردد.

پيام صادقيان؛ هميشه شكارِ كمندِ حواشي بود. بعد از رفتن از پرسپوليس، كسي نتوانست به او كمك كند، نه علي دايي، نه عليرضا منصوريان، نه رسول خطيبي و نه هيچ كس ديگر!

تادئو؛ برانكو به او گفت اصلاً فوتباليست نيست و بهتر است به دنبال بوكس برود. او به بوآ اسپورت برزيل در ليگ محلي رفت و نيم فصل هم براي باشگاه پنانگ مالزي بازي كرد و اصلاً هم موفق نبود.

نيلسون؛ عقاب سياه پرسپوليس، به موريرينسه پرتغال رفت و يك فصل كامل نيمكت نشين بود. سپس به اونيا مديرا رفت و 28 بازي انجام داد اما در دسته دوم ليگ پرتغال.

مهرداد پولادي؛ بازيكن سرباز بود و مي توانست يك فصل و نيم به يك باشگاه نظامي برود و دوباره به پرسپوليس برگردد اما بدترين راه ممكن را انتخاب كرد و به گفته نزديكانش مهاجر شد!

قاسم دهنوي؛ وقتي از پرسپوليس رفت، هرگز نتوانست در حد متوسط فوتبال بازي كند. يا با مربيانش به دعوا پرداخت و يا مجبور به شكايت از آن باشگاه ها شد.

محمد نوري؛ به باشگاه مسيمير قطر پيوست و با اين تيم به ليگ دو سقوط كرد. فصل قبل نيز در تراكتور چندان سال رؤيايي را پشت سر نگذاشت.

مهدي سيدصالحي؛ طي سه سال به سه باشگاه سايپا، استقلال خوزستان و گسترش پيوست كه مجموعاً 37 بازي انجام داد و 8 گل به ثمر رساند!

محمدرضا خلعتبري؛ به سپاهان رفت ولي بازيكني معمولي شد، آنقدر معمولي كه او را با اين همه افتخار از ليست كنار گذاشتند. فصل قبل در گسترش فولاد و سايپا نيز كاملاً ناكام بود و فصل آينده او را در پيراهن پديده مشهد مي بينيم.

غلامرضا رضايي؛ بازي در فولاد، نفت تهران و سايپا را به كارنامه اش اضافه كرد. در سه سال گذشته 13 گل با پيراهن اين سه باشگاه زد و فصل بعد در سپيدرود بازي مي كند. او سال هاي آخر فوتبالش را سپري مي كند.

مهرزاد معدنچي؛ از پرسپوليس به فجر سپاسي رفت، 14 بازي انجام داد و سپس بي سر و صدا از فوتبال خداحافظي كرد.

اميرحسين فشنگچي؛ به ملوان، پيكان و فولاد در ليگ برتر رفت اما هيچ وقت موفق نبود. فصل قبل تنها 7 بازي در ليگ يك براي خونه به خونه انجام داد و در باقي بازي ها، نيمكت نشين شد.

عادل كلاه كج؛ بعد از پرسپوليس، استقلال خوزستان، راه آهن و استقلال اهواز مقصدهاي بعدي اش بود. چندان موفق عمل نكرد.

ميثاق معمارزاده؛ سه سال فوتبال را كنار گذاشت و سپس به پارسه پيوست. او فقط 7 بازي براي پارسه انجام داد و ديگر فوتبال بازي نكرد!

مجتبي شيري؛ يكي از كاپيتان هاي پرسپوليس بود اما بعد از جدايي از اين تيم، به ليگ يك و باشگاه هاي پاس همدان و صنعت نفت رفت و خيلي زود، فوتبال را كنار گذاشت.

مامادوتال؛ از پرسپوليس كه رفت، به كشورش بوركينافاسو بازگشت و فوتبال را كنار گذاشت تا به شكايت از باشگاه پرسپوليس مشغول شود!

مازيار زارع؛ 4 سال براي ملوان بازي كرد و سپس با اين تيم به ليگ يك رفت. فصل قبل به خونه به خونه پيوست و از اين تيم نيز اخراج شد.

ايمون زايد؛ بازي در آلومينيوم هرمزگان، انتخاب او بعد از پرسپوليس بود. در شامروك روورز، سيلگو روورز، صباح ليبي و اندي الوين گلزني مي كرد اما نه با وسعت رسانه اي مثل گلزني براي پرسپوليس.

آنها خوشبخت شدند!
در اين بين بازيكناني نيز بودند كه راه خوشبختي را در پيش گرفتند از جمله كريم انصاري فرد كه پس از آقاي گلي در تراكتورسازي، به اوساسوناي اسپانيا و سپس ليگ يونان رفت و حالا يكي از ستاره هاي اين ليگ است. محمد عباس زاده نيز رشد جالبي داشت. او به ليگ يك رفت اما به قدري توانمند بود كه در يك فصل 24 گل به ثمر رساند و خودش را ثابت كرد. عليرضا حقيقي نيز تا حدودي به خاطر بازي در ليگ پرتغال، موفق بود.

مراقب انتخاب هاي تان باشيد
خيلي از بازيكناني كه از پرسپوليس جدا شدند، دست به هر حربه اي براي بازگشت به اين تيم زدند. بسياري از آنها، امروز از اينكه ديگر در جمع سرخپوشان نيستند، غبطه مي خورند يا بعد از جدايي از پرسپوليس، بدترين انتخاب ها را داشتند. لژيونري نااميد، فوتباليستي بدون آينده يا يك خانه نشين شدند و حالا هم از يادها رفته اند.مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 12:26 بعد از ظهر

  خیلی ازنامبردگان به خواست خودازتیم نرفتند
  این مطلب جفا به آن هاست
  غلامرضارضایی بنگر،نورمحمدی ،مایکل و...
  میثاق که باجفاوبرعهدی ماهواداران رفت درحالی که لایق آن همه جفانبود.
  فوتبالش رامانابودکردیم .درحالی که می توانست اقلابه عنوان دروازه بان دوم توتیم بماند.حالازشته که رفتن ازپرسپولیس ونابودی فوتبالش رابه رخش بکشیم

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 12:38 بعد از ظهر

  آره واقعا . متن جالبی سروسامان دادید ممنون . منتها بعضیها به پول درشت فوتبالی نگاه میکنند و با یه پول بزرگ باعث میشه هم ریشه پولهای بعدی خشکیده بشه و هم اسم و رسمشان . خدا کنه چنین چیزهائی در انتظار سروش نباشه که این پول دُرشت آخرین پولش باشه .

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 12:52 بعد از ظهر

  رضا حقیقی کو پس؟؟؟
  از همه مهمتر رضا حقیقی بود که به خاطر حرص و طمع زیاد سر از نا کجا آباد در آورد.....

  درس عبرتی برای بازیکنای پول پرست بود.....

 • امیر علی خانیامیر علی خانی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 01:27 بعد از ظهر

  هربازیکنی که ازپرسپولیس رفت بعدش فهمیدچه جواهری راازدست داده وپشیمان شدبه قول دوستمون اقاصامت خیلی ازاین نامهابه خواست خودشون ازتیم نرفتن کاش وقتی که میان قدراین پیراهن باارزش رابدونن

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:49 بعد از ظهر

  رضا حقیقی رو هم باید میگفتین...اصلا غیب شده این بازیکن

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 03:09 بعد از ظهر

  بعضیاشون خودشون رفتن بعضیا هم واقعا پرسپولیس رو دوست داشتند من عاشق بازی رضا نوروزی بودم واقعا یه مهاجم تمام عیار بود حیف که مصدومیت های پی در پی ولش نکرد

 • Mojtaba 24Mojtaba 24 :
  چهارشنبه, 31 خرداد 1396 - 08:00 قبل از ظهر

  اینا اسم جدا شدگان بود ن کسانی ک ب تیم پشت کردن خب خیلی ها هم جدا شدن و موفق هم بودن مث دایی نکیسا مهدوی کیا در مقطعی باقری یا علی کریمی دلیل نمیشه هر کی رفت بدبخت شد ک ! بهتر بود جای این اسامی ک اکثرشون ناچار ب رفتن شدن از رضا حقیقی و نوری میگفتین ک پشت کردن ب تیم و ب هر دری زدن راه برگشتی نبوز یا از هاشمی نسب ک نابود کرد خودشو بخاطر پول

 • جهان پرسپولیسیجهان پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 31 خرداد 1396 - 12:32 بعد از ظهر

  درسته واقعا

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  چهارشنبه, 31 خرداد 1396 - 03:46 بعد از ظهر

  بالاترین سرمایه در پرسپولیس اینه که در قلب هواداران باشی و در بازیها به افتخارت از جا بلند بشن و برات کف بزنن و هورا بکشن،
  این سرمایه با هیچ پول و پاداش و ثروتی قابل قیاس نیست، ایکاش بازیکنانی که به این تیم پر ابهت و با عظمت میان قدر حضورشون رو بدونن و پوشیدن پیراهن پرسپولیس رو جزِو بالاترین افتخارات فوتبالی خودشون محسوب کنند

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب