پیش بینی بت 940
خمارلو: تمامی گزینه ها را برسی کردیم / چاره ای جز انتخاب مسقط نداشتیم

خمارلو: تمامی گزینه ها را برسی کردیم / چاره ای جز انتخاب مسقط نداشتیم

 پندار خمارلو مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی اظهار داشت: در وهله اول باید بگویم بسیار متاسف هستیم که ما وهوادارانمان نمی توانیم از حق قان... 1 out of 5 based on 17 ratings.

خمارلو: تمامی گزینه ها را برسی کردیم / چاره ای جز انتخاب مسقط نداشتیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 26 اظهار نظر بازدید [ 7986 ] سه شنبه, 30 خرداد 1396
:: خبر
خمارلو: تمامی گزینه ها را برسی کردیم / چاره ای جز انتخاب مسقط نداشتیم

 پندار خمارلو مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی اظهار داشت: در وهله اول باید بگویم بسیار متاسف هستیم که ما وهوادارانمان نمی توانیم از حق قان...

ارتش سرخ دات كام :

 پندار خمارلو مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی اظهار داشت: در وهله اول باید بگویم بسیار متاسف هستیم که ما وهوادارانمان نمی توانیم از حق قانونی و طبیعی خودمان استفاده کنیم و مراتب اعتراض خود را باز هم به کنفدراسیون منتقل خواهیم کرد. بازی های بسیار بین المللی که در ایران برگزار می شود بیانگر امنیت بسیار بالا و مثال زدنی کشورمان است که از این منظر در سطح بالاتری از بسیاری کشورهای پیشرفته جهان در اروپا و آمریکا قرار می گیرد ولی متاسفانه با وجود تاکید بر جدایی سیاست از ورزش از سوی نهاد های بین المللی فوتبال شاهد هستیم کنفدراسیون تحت تاثیر ونفوذ سعودی ها چنین رویه ای را ایجاد کرده است که امیدواریم در آینده نزدیک برچیده شده وبتوانیم بازی های خانگی را با حضور تماشاگران خودمان برگزار کنیم.
وی ادامه داد: در این مدت تلاش ها ی زیادی برای میزبانی بازی مرحله یک چهارم پایانی انجام شد که همین جا از همکاری فدراسیون فوتبال به ویژه آقایان جمالی ، رییس کمیته روابط بین الملل فدراسیون و حامد مومنی قدردانی می کنیم .آن ها نامه نگاری های متعددی را به مقصد کشورهای مورد نظر انجام دادند. ما در شروع این پروژه عمان را در برنامه قرار نداده بودیم. کشورهایی چون گرجستان، آذربایجان، اوکراین و ارمنستان هم با عضویت در یوفا نمی توانستند در گزینه های ما باشند چون بازی باید در کشوری انجام شود که عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا باشد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: بر همین اساس سراغ گزینه های دیگری در آسیای میانه رفتیم. با توجه به برآورد های اولیه چند گزینه انتخاب شدند. نامه نگاری ورایزنی با اقدام بخش بین الملل فدراسیون صورت گرفت. چند فدراسیون مثل ازبکستان وترکمنستان به چند مرحله نامه نگاری اصلا پاسخ ندادند. در این میان البته باید یادآوری کنم که ازبک ها پیش از این مقابل درخواستی مشابه برای بازی تیم های استقلال تهران وخوزستان پاسخ منفی داده بودند. کشور قرقیزستان تنها گزینه ای بود که نسبت به این امر پاسخ مثبت داد. به این ترتیب من و آقای ترکاشوند برای بررسی امکانات ومذاکرات راه بیشکک شدیم ودر آنجا شاهد استقبال از این امر بودیم. در جریان بازدید شرایط امنیتی وهتل ها خوب بود اما زمین مسابقه اصلا شرایط مناسب نداشت که فیلم آن نیز موجود است. زمین در بعضی نقاط چمن نداشت و بد تر اینکه ناهمواری ها وچاله های زیادی داشت.

خمارلو تصریح کرد: زمین برای بازی، باید به شکل جدی ترمیم می شد. در جلسه ای که با نایب رییس ودبیر کل فدراسیون فوتبال قرقیزستان داشتیم، موضوع را مطرح کردیم وحتی اعلام آمادگی کردیم که کمک کنیم ولی واقعیت این بود که از سوی مقابل تضمین وگارانتی وجود نداشت. ما هم زمان نداشتیم که مثلا یک ماه دیگر بازدید داشته باشیم و تا در صورت نیاز بتوانیم تصمیم جدیدی بگیریم چون باید جواب قطعی را امروز ، سه شنبه، به کنفدراسیون می دادیم. ما روی گزینه هایی مثل قطر و لبنان هم فکر کردیم. در قطر ورزشگاه السد که دارای سیستم تهویه است مد نظر بود که عربستانی ها با آنها هم به مشکل سیاسی خوردند و گفتند به قطر نمی روند. در مورد لبنان هم قبل از این ها گفته بودن نمی روند و این مسایل را با لابی ها و رایزنی هایی که داشته اند به ای.اف.سی قبولانده اند. ما حتی روی گزینه امارات نیز فکر کردیم چون حداقل ایرانیان بسیاری در آن جا بودند ولی آن ها هم زمین ندادند که در جریان بازی دوستانه تیم ملی هم شاهد مسایل پیش آمده بودیم.

وی اضافه کرد: به این ترتیب سراغ گزینه مالزی رفتیم ولی اختلاف ساعت زیاد و پرواز طولانی که تاثیر منفی زیادی روی تیم داشت باعث شد کادر فنی موافق آن نباشد که البته نظر درستی است وما هم بر حسب وظیفه وروی میز بودن پیشنهاد های گوناگون آن را مطرح کرده بودیم. به این ترتیب ما به گزینه عمان برگشتیم .در مورد عمان به این فکر افتادیم که بازی را در منطقه خوش آب وهوا وخنک صلاله انجام بدهیم که حداقل از این جهت به سود ماهم بود ولی کنفدراسیون با این مساله مخالفت کرد و اعلام شد ورزشگاه این منطقه که مسابقات ای.اف.سی کاپ در آن برگزار شده استاندارد لازم برای لیگ قهرمانان آسیا را به دست نیاورده است. اینگونه شد که ما در نهایت ورزشگاه سلطان قابوس مسقط را برای این منظور معرفی کردیم. آن ها بار قبل میزبانی خیلی خوبی انجام دادند وکمال همکاری را داشتند. ساعت بازی که 31 مرداد انجام می شود را هم 22 ،درخواست کردیم که گرمای هوا کمی فروکش کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:31 بعد از ظهر

  جا قحط بود یدفعه می رفتیم عریستان بازی می کردیم دیگه!

 • amir abedyanamir abedyan :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:41 بعد از ظهر

  ستاره بعدی تیم پرسپولیس سیامک نعمتی است انرژیک که نود دقیقه دوندگی داره بعد منشا بهترین خرید همین نعمتی است.اولا جای سروش روپر میکنه دوما از لحاطظ فیزیکی از سروش بهتره ودر دفاع هم تیم رو کمک میکنه برعکس بعضی هافبک ها فقط در حمله بدرد میخوره در کل پرسپولیس بالانس میشه فقط تا وقتی تو دفتر لیگثبت نکنن من خودم استرس دارم خدا نخئاسته یکدفعه حکم ژوزه نیاد محروم شیم اونوقت فقط از اون تاریخ به بعد حق ثبت نداریم و فقط قبلش قانونی محسوب میشه.نمیدانم چرا پرسپولیس به هیات نمیره ثبت کنه این چندتای جدید رو..هیچکس هم جواب نمیده ؟

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:41 بعد از ظهر

  بازی توی عمان فرقی با بازی توی عربستان نداره..........واقعا خسته نباشین اقایون

 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:50 بعد از ظهر

  فدراسیون چه غلطی میکرد این وسط؟ انصافا اگه استقلال بود هم اینطور منفعلانه عمل میکرد؟ عمریه فوتبال وطنی رو میبینیم استقلال مثه سوگولیه اقایانه! قول می دم برعکس بود فدراسیون تمام تلاششو میکرد و وزارت هم پول هواپیما و زمین و ... رو می داد برای کیسه!
  تو مرداد و دمای بالای 40 درجه جنوب میخوان چطوری اخه بازی کنن؟ عربستانی ها که به این هوا عادت دارن! ورزشگاه رو هم که عرب ها براشون پر میکنن!!! 8 بازی و 6 بازی میهمان! این جا اسیاس!

 • امیر علی خانیامیر علی خانی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:51 بعد از ظهر

  فقط میشه گفت متاسفم برات اقای خمارلو.......

 • علی خیرآبادیعلی خیرآبادی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:58 بعد از ظهر

  لابی که هست
  وتأسف بیشتر واسه این مسئولینه که نتونستن کاری بکنن.

  وقتی عربستانی ها دوباره اعلام کردن که این بازی
  رایگانه و به زور اومدن داخل ورزشگاه
  بدون اینکه پول بلیط که حق میزبانه رو بدن
  اونوقت میفهمین کاش کم کاری نکرده بودید.

  ای خدا! حقمون رو فقط مگه خودت بگیری

 • کاوه احمدیانکاوه احمدیان :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 02:59 بعد از ظهر

  به اینصورت سعودی ها دو بازی رو میزبان هستن و فکر کنم با این شرایط جوی عمان کار خیلی سخت خواهد بود بدترین تصمیم رو گرفتن البته این بزرگ ترین عیب ایران هست که همیشه در کارها و روابط بین الملل شکست خورده محض هستیم

 • کامیاب کریمیکامیاب کریمی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 03:00 بعد از ظهر

  حداقل امارات یا قطر رو انتخاب میکردید که ایرانیا بیشترن و ورزشگاهاشون خنک کننده دارن بابا

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 03:10 بعد از ظهر

  از همون اولم معلوم بود که آخرشم بازی تو عمانه فقط یه حرکات الکی انجام دادین که بگین آره ما هم به فکریم ! خیلی جالبه اونا هرجا انتخاب کنن شما فقط بلدین بگین چشم حالا شما هرجایی که انتخاب کنین اونا باید تایید کنن خب میرفتین عربستان باهاشون جلسه میزاشتین میگفتین کجا بازیمونو بذاریم خوبه اونا هم براتون انتخاب میکردن یعنی خاک عالم بر سر بی عرضتون کنن !!!!!!!!!!!!!

 • علیرضا مزرعه ملاییعلیرضا مزرعه ملایی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 03:22 بعد از ظهر

  پس این ترکاشوند و خمارلو چکار کردین تا حالا برای پرسپولیس؟؟! فقط بلدین با پول بیت المال بگردین !!
  خوب دقیقا بیا اینجا توضیح بده بگو چرا نشد... این همه کشور چرا نتونستین یه کشور پیدا کنین که بتونیم راحت اینجا میزبان باشیم
  آون از قرار داد بستنتون که بازیکن یه دقیقه هم بازی نکرده و باید یک میلیارد و دویست میلیون خسارت بدیم
  پارسال بهترین دفاع چپ که تازه تو پرسپولیس جا افتاده بود و رد کردین که هم دفاع چپ نداشته باشیم هم امثال شکایت کنه و سیصد هزار دلار بگیره (لوکا ماریچ)
  نیلسون هم شکایت کرده دوتا اوکراینی ها هم که شکایت کردن بنگستون هم که شکایت کرده؟!! پس کو آون همه صحبت که در زمان شما هیچ بازیکنی به فیفا شکایت نمیکنه
  واقعا برای پرسپولیس چکار کردین!!! عرضه نداشتنین تو یه کشور درست و حسابی میزبان الاهلی بشین
  عمان با خود عربستان هیچ فرقی از نظر میزبانی نداره.. در حقیقت بخاطر بی کفایتی امثال تو باید دوباره میهمان الاهلی باشیم
  متاسفانه واسه پرسپولیس کبیر که بخاطر بی کفایتی امثال شما سالهاست نتوانسته کاری تو آسیا کاری انجام بده

 • Arad HasanzadehArad Hasanzadeh :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 03:51 بعد از ظهر

  اتفاقا مسقط خوبه برایه درآمد زایی اگه مدیران باهوش باشن بلیت بازی رو گرون در حد پانصدهزارتومان بفروش تا یه پول درستی از عربها بگیریم در ضمن ما اونجا از الهلال نباختیم چه برسه به این تیم مثال الهلال و الاهلی و الهلال پرسپولیسه الاهلی اف سی کسیه اگه خدا بخاد مدیران باد بفکر بازی با الهلال باشن تا مشکل پیش نیاد درضمن بازی الهلال رو باید بندازن استرالیا بهر قیمتی شده چون استرالیا هم ایرانی زیاده هم حماسه ملبورن دوبارهٔ تکرار میشه

 • اسماعیل بحرانیاسماعیل بحرانی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 04:44 بعد از ظهر

  هر جا ما گفتیم اونا قبول نکردن ولی اونا اگه دیرالزور رو هم انتخاب کرده بودن هم ما قبول می کردیم هم کنفدراسیون فوتبال آسیا!!!

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 04:50 بعد از ظهر

  عرضه می خواد که کلاشوند نداره .
  الان هم مهم نیست ،ما درعمان الهلال رو که خیلی قویتراز ازالاهلی هستش رو زمین گیر کردیم
  لخویا رو تو زمین خودش شکست دادیم
  الاهلی که ازاونا قویتر نیست ،
  ما اگه خودمان باشیم حتی در عربستان هم اونا رو شکست میدیم
  لذا دوستان مثبت فکر کنن.

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 05:16 بعد از ظهر

  انتخاب عمان امتحان پس داده چندین برابر بدتر از خبر عدم تمدید سروش رفیعی هست نمیدونم با چه فکر و منطقی عمان رو انتخاب کردند عمانی که هم هواش گرمه و هم تماشاگر نداریم اونجا خود عربستان بازی می کردیم بهتر از عمان بود برامون آدم بعضی وقتها به عقل اینا شک میکنه

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 05:31 بعد از ظهر

  توی شرجی مسقط من رفتم خیلی وحشت ناکه اون عربا عادت کردن به گرماشون خدا خودش کمکمون کنه

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 05:54 بعد از ظهر

  قرقزستان و تاجیکستان و اینا سر کاری بود معلوم نیست رو چه حسابی دست از کشورهای عربی برنمیدارید ، یعنی در این همه کشور شمالی مانند ازبکستان و.... ورزشگاه نبود که یک بازی توش انجام بشه ، آخر کدام انسان عاقل مرداد ماه برای میزبانی از یک تیم عربی یه کشور گرم عربی اتخاب میکنه میرفتید کره یا ژاپن از مسقط بهتر بود، این جور تو ذوق هوادار زدن براتون گرون تمام میشه حتی در کمک مالی هواداران به باشگاه تاثی منفی داره ، تو این قاره پهناور یک ورزشگاه نبود یک بازی توش انجام بشود ، تو بخش آسیایی ترکیه انجام میدادید فکر کنم فیفا و ای اف سی میپذیرفتن

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 05:55 بعد از ظهر

  جالبه کشورهای عربی حتی خود عربستانیا نمیان بلیط بخرن بازی تیم خودشونه ببینند ، میگن پول بدیم بره تو جیب شیعه و ایرانیا

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 06:08 بعد از ظهر

  خیلی ضعیف هستین ضعیف

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 06:10 بعد از ظهر

  همچین آدمایی رو آوردن تو باشگاه بزرگ پرسپولیس برا آقای تاجم باید تاسف خورد که ادعای کشور اول آسیا رو داره نمیتونه یه میزبانی برا تیمای کشورش بگیره

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 06:19 بعد از ظهر

  اردن چه مشکلی داشت!؟ لطفاً بگید. اردن چه مشکلی داشت!؟ بعد با ازبکستان باید از طریق وزارت خارجه رایزنی می کردید که نکردید. خجالت آوره واقعاً. بی عرضگی محض و سرکار گذاشتن هوادار

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 06:23 بعد از ظهر

  عربستانی ها میگن ایران نمیاییم لبنان نمیاییم قطر نمیاییم و AFC هم میگه چشم خب شما هم بگید امارات نمیاییم

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 06:42 بعد از ظهر

  بی عرضه تر از شما تا حالا ندیدم عربستان دقیقا خودش مشخص میکنه که ما کجا ازشون میزبانی کنیم یعنی عرضه نداشتین یه کشور که باب میل تماشاگرا باشه رو بقوبالینین به فدراسیون

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 06:51 بعد از ظهر

  متاسفم برات...توفقط پولارو پارو کن....بی لیاقتا

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  سه شنبه, 30 خرداد 1396 - 08:35 بعد از ظهر

  پرسپولیس در آسیا همیشه مظلوم. مقایسه کنید: استقلال ۴ بار میزبانی نیمه نهایی و فینال آسیا پرسپولیس هیچی!!!!!!!!!!!!!!!!! همیشه مظلوم چه در اون دوران طاغوت و چه در این دوران

 • کیا کسریکیا کسری :
  چهارشنبه, 31 خرداد 1396 - 09:13 قبل از ظهر

  با انتخاب مسقط شروع بازی یک صفر به نفع الاهلی .... یعنی بهتر از این ممکن نبود برای عرب ها ....

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 31 خرداد 1396 - 06:18 بعد از ظهر

  روز اول که الاهلی حریفمون شد همینجا گفتم این سیاستمدارها هستن که دوباره میزبان رو مشخص میکنن و بازم...

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب