پیوس: پرسپولیس جانشینی برای طارمی ندارد

پیوس: پرسپولیس جانشینی برای طارمی ندارد

فرشاد پیوس، بهترین گلزن تاریخ 50 ساله پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر پرسپولیس در نقل وانتقالات، رفتن احتمالی طارمی را ضایعه غیر قابل جبرانی برای پرسپولیس می دان... 4 out of 5 based on 14 ratings.

پیوس: پرسپولیس جانشینی برای طارمی ندارد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 13596 ] شنبه, 3 تیر 1396
:: خبر
پیوس: پرسپولیس جانشینی برای طارمی ندارد

فرشاد پیوس، بهترین گلزن تاریخ 50 ساله پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر پرسپولیس در نقل وانتقالات، رفتن احتمالی طارمی را ضایعه غیر قابل جبرانی برای پرسپولیس می دان...

ارتش سرخ دات كام :

فرشاد پیوس، بهترین گلزن تاریخ 50 ساله پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر پرسپولیس در نقل وانتقالات، رفتن احتمالی طارمی را ضایعه غیر قابل جبرانی برای پرسپولیس می داند.
او درباره رفتن سروش رفیعی، احتمال جدایی طارمی وبیرانوند ودرخواست هواداران پرسپولیس از برانکو برای برگشت رامین رضائیان چنین گفت:

*رفتن طارمی زیان بخش پرسپولیس است
پرسپولیس بزرگتر از همه بازیکنان است و همه به این تیم می آیند ومی روند اما روح پرسپولیس است که محبوب می ماند با این حال رفتن مهدی طارمی را به این جهت مضر می دانم که در ایران مثل او نداریم، او وتاکتیک پرسپولیس به هم آمیخته شده اند ورفتن او به پرسپولیس در این مقطع حساس لطمه می زند.

*طارمی سال دیگر قوی تر می رود
اگر می بینید بعضی از بازیکنان برای رفتن به اروپا تمام انرژی وتلاش خود را میگذارند به این دلیل است که تصور میکنند همین که وارد اروپا شوند در تیم ملی فیکس میشوند در حالی که امروز میبینید بازیکنانی چون قوچان نژاد وکریم انصاری فرد واشکان دژآگه در تیم ملی ذخیره هستند ودر پست این نفرات بازیکنانی چون مهدی طارمی ووحید امیری در تیم ملی بیشتر وموفق تر کار میکنند.اما یادتان باشد که مهدی طارمی در چنین فضایی به تیم ملی رسیده وچه بسا رفتنش از پرسپولیس اگر توام با درخشش نباشد او را از تیم ملی به دور کند .به هر حال کی روش 18 گل او در لیگ ایران را به 19 گل قوچان نژاد در لیگ هلند ترجیح داده است پس طارمی اگر یک سال دیگر در تیم پرسپولیس بماند وبعد از جام جهانی برود هم میتواند در مسابقات امسال با پرسپولیس در آسیا و سوپر جام ولیگ برتر وجام حذفی 4 قهرمانی بگیرد وهم با قیمتی بالاتر به اروپا برود او میتواند اولین بازیکن تاریخ فوتبال ما باشد که 3 بار متوالی آقای گل شده است!

*اشکال ندارد بیرانوند برود
درباره بیرانوند باید بگویم اگر نفرات شایسته ای مثل رشید مظاهری در پرسپولیس جایگزینش شود رفتنش اشکالی ایجاد نمیکند به خصوص این که بابت انتقالش پول خوبی به باشگاه خواهد رسید وبعد از سالها، پرسپولیس یک کار به درد بخورد در نقل وانتقالات کرده ویک درآمد زایی قابل توجه کرده باشد .

*اشکال ندارد رامین را برگردانند
در مراسم جشن 5 شنبه پرسپولیس مریم حیدرزاده به نمایندگی از هواداران پرسپولیس از برانکو درخواست کرد که رامین رضائیان را به تیم برگرداند به نظر من هیچ اشکالی ندارد که برانکو در این باره بخشش از خود نشان دهد ، اگر او به رقبای پرسپولیس برود مثل این است که بخشی از قدرت پرسپولیس یک تیم دیگر را قوی میکند !

*نباید 7 را به سروش میدادند
سروش رفیعی بد جایی پرسپولیس را تنها گذاشت برایش آرزوی موفقیت دارم اما ای کاش پرسپولیس چنان قدر ومحکم باشد که نیاز به بازیکن نیم فصلی نداشته باشد آن هم بازیکنی که برای 6 ماه بیاید ولباس علی پروین که به نوعی در تاریخ پرسپولیس قداست دارد را بر تن کند .

*پرسپولیس قویتر از پارسال است
پرسپولیس واستقلال هر 2 خوب یارگیری کرده اند اما تصور من این است که پرسپولیس حرفه ای تر بازیکن گرفته ونواقص خود را برطرف کرده است وبه همین دلیل در صورت ماندن کمال وطارمی  وآمدن نور اللهی تیم از پارسال قویتر خواهد شد .


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  شنبه, 3 تیر 1396 - 06:21 بعد از ظهر

  چرابازیکنان جوانان جذب نمیشن سهمیه زیر۲۳سال چطورنقل انتقالات ماخاموش شده جای سروش رسن جذب بشه مشکل حل میشه برانکوتاکیدداره برجذب چندبازیکن جوان وانگیزه دارکاش فدراسیون نشین های ما یه ذره عرق ملی وتعصب داشتندتاپرسپولیس یاحتی همون استقلال اگه بالامیومدرامجهزمیکردندتاتوزمین فوتبال هم نشونشوبدیم کاش مجوز۲بازیکن بزرگسال دیگه میدادند

 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانیعبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  شنبه, 3 تیر 1396 - 06:28 بعد از ظهر

  اقعا وقتی هواداری 3090 پرسپولیس سه برابر استقلال است....پس استقلال پول میلیاردی خرید شچاعیان و منتظری و شهباززاده و احتمالا رامین را از کجا می اورند.....چرا پرسپولیس پول خرید شجاعیان یا تمدید سروش را نداشت......دارند حق پرسپولیس را میخورند...باید رفت جلو وزارت اجتماع کرد....باید از حق پرسپولیس دفاع کرد....پول ما را به استقلال دادند................

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  شنبه, 3 تیر 1396 - 06:48 بعد از ظهر

  ماشالا فرشاد...جواهر سیاه و طارمی خظ آتشین پرسپولیس...آمدن رامینم با برانکوس...واقعا قویتر شدیم با سیامک،شجاع،گادوین و شایان..یه حسی نسبت به بختیار دارم..اگه برانکو تشخیص داد بیاد...ولی احمد جرارد اگه میاد نمیخاد...گادوین پسرنازه پرسپولیس..من عاشقشم...بسیار باانگیزه و قوی..امروزم برانکو از شجاع خیلی تعریف کرده..آفرین بچه هاااااااا

 • اسلان خلیلیاسلان خلیلی :
  شنبه, 3 تیر 1396 - 09:41 بعد از ظهر

  شما که اسطورههای باشگاهید, نه در حرف بلکه در عمل زمینه بازگشت رامین رضاییان را فراهم کنید,
  ماهینی و مصلح چپ,,,رامین ومحرمی راست,,,,ویک رقابت سالم

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب