٧ پدیده در جستجوى خوشبختى با برانکو

٧ پدیده در جستجوى خوشبختى با برانکو

تمرینات پرسپولیس این روزها شاهد بازیکنان جوانى است که از رده پایه به دنبال خوشبختى بزرگ خود در جمع ستاره ها هستند. تمرینات آماده سازى پرسپولیس در حالى آغاز شد... 5 out of 5 based on 15 ratings.

٧ پدیده در جستجوى خوشبختى با برانکو

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 8 اظهار نظر بازدید [ 24655 ] دوشنبه, 5 تیر 1396
:: خبر
٧ پدیده در جستجوى خوشبختى با برانکو

تمرینات پرسپولیس این روزها شاهد بازیکنان جوانى است که از رده پایه به دنبال خوشبختى بزرگ خود در جمع ستاره ها هستند. تمرینات آماده سازى پرسپولیس در حالى آغاز شد...

ارتش سرخ دات كام :

تمرینات پرسپولیس این روزها شاهد بازیکنان جوانى است که از رده پایه به دنبال خوشبختى بزرگ خود در جمع ستاره ها هستند.

تمرینات آماده سازى پرسپولیس در حالى آغاز شده است که طى روزهاى اخیر بازیکنان ناشناسى از رده پایه مجوز حضور در کنار ستاره هاى این تیم را به دست آورده اند تا امیدوار باشند نظر برانکو را براى حضور در ترکیب این تیم جلب کنند. براى مخاطبان و هواداران این تیم جالب توجه بود که طى روزهاى اخیر با تماشاى عکس هاى مربوط به تمرین با چهره هاى جدیدى مواجه شده و حس کنجکاوى شان تحریک شده است. در ادامه به معرفى پدیده هاى تاره این تیم خواهیم پرداخت که طى روزهاى اخیر به دنبال جلب رضایت برانکو هستند.

امیرحسین جعفری
جعفری مدت هاست در تیم های پایه پرسپولیس حضور دارد. این دروازه بان جوان از نونهالان تا امید در پرسپولیس بوده و فصل گذشته از دروازه تیم امید پرسپولیس حراست کرده است. وی متولد 9 اردیبهشت 1377 بوده و با شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس توسط برانکو به تمرینات فراخوانده شده است. جعفری در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 21 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

مهدی رستمی
دیگر عضو تیم امید پرسپولیس که این روزها زیرنظر پروفسور تمرین می کند مهدی رستمی است. وی در فصل گذشته عضو تیم امید پرسپولیس بوده و پیش از آن نیز در سایپا بازی کره است. این مدافع جوان در اواخر فصل گذشته نیز به تمرین پرسپولیس فراخوانده شده بود. رستمی متولد 11 مرداد 77 بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 21 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

احسان حسینی
با نام کامل سیدمحمداحسان حسینی یکی دیگر از بازیکنانی است که فصل گذشته در تیم امید پرسپولیس بازی کرده و اکنون به تمرین تیم بزرگسال راه یافته است. وی در دو پست دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می کند و در نیم فصل دوم فصل گذشته به تیم امید پرسپولیس پیوسته است و سابقه بازی در داماش و گهر تهران را دارد. حسینی متولد 11مهر 77 بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 21 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

محمدامین اسدی
مهاجم ترکه ای تیم امید پرسپولیس که از نظر ظاهری به عمر عبدالرحمان اماراتی ها شبیه است یکی دیگر از بازیکنانی است که در تمرین سرخ ها حضور یافته است. اسدی سابقه بازی در تیم امید پرسپولیس را داشته و قبل از پرسپولیس نیز برای جوانان استقلال بازی کرده و سابقه بازی در تیم جوانان شهرداری قدس را نیز داراست. این مهاجم جوان متولد سوم دی ماه 77 بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 21 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

سعید حسین پور
در کنار 4 بازیکن تیم امید پرسپولیس، نام سعید حسین پور نیز دیده می شود. این هافبک جوان فصل گذشته در تیم امید پیکان به میدان رفته است و پیش از آن نیز در تیم امید مقاومت تهران بازی کرده است. این هافبک جوان خصوصیات تدافعی بیشتری دارد و سابقه 14 بازی ملی در رده نونهالان و 4 بازی ملی در رده نوجوانان در کارنامه وی دیده می شود. حسین پور متولد 20 مهر 77 بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 21 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

میلاد شعبانلو
هافبک تهاجمی فصل گذشته صنعت نفت آبادان یکی دیگر از حاضرین در تمرینات پرسپولیس است. شعبانلو سابقه حضور در تیم امید و بزرگسالان استقلال را دارا بوده و محصول آکادمی ایرانجوان است. این هافبک بوشهری متولد 12 دی 73 بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 23 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

آدام همتی
این هافبک جوان در نیم فصل لیگ گذشته در تمرینات پرسپولیس حضور یافت و نظر برانکو را به خود جلب کرد. هرچند در آن زمان مشکل رضایت نامه این بازیکن موجب شد تا پروسه انتقال وی به تابستان امسال موکول شود. همتی که نوه سعید راد بازیگر پرسپولیسی سینما است در پست هافبک بازیساز و وینگر سابقه بازی دارد. وی متولد 73 بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر 23 سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  دوشنبه, 5 تیر 1396 - 12:25 بعد از ظهر

  اینجور باشه خیلی خوبه

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  دوشنبه, 5 تیر 1396 - 12:43 بعد از ظهر

  ببینیم امسال برانکو چی رو میکنه ان شاا... امسال سنت شکنی کنه ودو سه تا جوون معرفی کنه درضمن آقای طاهری هم باید در اولین فرصت وخیلی زود قرارداد محرمی واونایی که امسال قراردادشون تموم میشه از الان تمدید کنه تا مثل امسال از همون شروع تمرینات باقدرت وبانفرات کامل پیگیری بشه نه مثل سالهای قبل چون امسال قرارداد خیلیا تموم میشه ونباید بذارن آخر فصل تمدید کنند

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  دوشنبه, 5 تیر 1396 - 12:55 بعد از ظهر

  خدایی حتی اسمشون آدمو ب وجد میاره مطمئنم هرکدومشون ک انتخاب بشن برانکو ازشون ی پدیده ی دیگه مث صادق محرمی و مهندس میسازه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 5 تیر 1396 - 12:58 بعد از ظهر

  به اسدی وحسینی وهمتی خیلی امیدوارم مخصوصا اسدی که مهاجم نوک واستایلش عالیه!!بشاررسن هم بگیریم دیگه عالیه

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  دوشنبه, 5 تیر 1396 - 03:24 بعد از ظهر

  شناخت کافی نسبت به هیچکدومشون ندارم حتی شعبانلو . عمراً ایشون بوشهری نمیتونه باشه چون روی ۸۰درصد فامیلهای بوشهریها شناخت دارم و فامیلهای مشخصیه شعبانلو یا از عشایر استانه و یا اونجا بزرگ شده در هر صورت اگه این چند نفر خوب باشند که چه بهتر که جذب تیم شوند . این همتی هم پارسال همین بچه های سایت خوب ازش تعریف میدادند ایشالا که این یکی لااقل برانکو بپسنده . حتماً یه چیزی بارش هست که راد آوردتش . کللللاً با جذب جوونا موافقم . منظورم راضی هستم .

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  دوشنبه, 5 تیر 1396 - 03:39 بعد از ظهر

  این بازیکنان آینده تیم رو بیمه میکنن وخداکنه برانکو دراستفاده از آنهاخست بخرج نده یرفرصت به کارگیری آنها پیش بیاد تاپله های رشد و پیشرفت شان فراهم بشه

 • Mojtaba 24Mojtaba 24 :
  سه شنبه, 6 تیر 1396 - 03:37 قبل از ظهر

  میتونن ی پشتوانه عالی واسمون باشن

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 6 تیر 1396 - 10:02 قبل از ظهر

  با مشخصاتی که دادید به نظر سعید حسین پور میتونه ذخیره مناسبی برای هافبک دفاعی باشه و به نظر بازیکن باکیفیتی میاد که در چند رده عضو تیم ملی بوده.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب