پیش بینی بت 940
9 پرده از جدایی شماره 9 / طارمی رسما از پرسپولیس خواهدرفت؟

9 پرده از جدایی شماره 9 / طارمی رسما از پرسپولیس خواهدرفت؟

احتمالا خبر جدایی رسمی آقای گل لیگ از پرسپولیس در روزهای آینده، به تیتر اول رسانه های ورزشی ایران تبدیل خواهد شد. هواداران باشگاه پرسپولیس بدون تردید امیدوار ... 3 out of 5 based on 10 ratings.

9 پرده از جدایی شماره 9 / طارمی رسما از پرسپولیس خواهدرفت؟

نويسنده : فرزان ایزدشناس 19 اظهار نظر بازدید [ 14008 ] جمعه, 9 تیر 1396
:: خبر ویژه
9 پرده از جدایی شماره 9 / طارمی رسما از پرسپولیس خواهدرفت؟

احتمالا خبر جدایی رسمی آقای گل لیگ از پرسپولیس در روزهای آینده، به تیتر اول رسانه های ورزشی ایران تبدیل خواهد شد. هواداران باشگاه پرسپولیس بدون تردید امیدوار ...

ارتش سرخ دات كام :

احتمالا خبر جدایی رسمی آقای گل لیگ از پرسپولیس در روزهای آینده، به تیتر اول رسانه های ورزشی ایران تبدیل خواهد شد.

هواداران باشگاه پرسپولیس بدون تردید امیدوار هستند آقای گل فوتبال ایران برای یک فصل دیگر هم که شده در این تیم باقی بماند اما احتمالا خبر جدایی رسمی مهدی طارمی از پرسپولیس در روزهای آینده، به تیتر اول رسانه های ورزشی ایران تبدیل خواهد شد!

این اتفاق را در ۹ پرده باید مرور کرد.

اول: وقتی سوال ها درباره علت حضور نیافتن مهدی طارمی در تمرینات پرسپولیس شروع شد، سرمربی کروات این تیم از برنامه طارمی برای لژیونر شدن و مذاکره با پانیونیوس یونان با اجازه مدیران باشگاه و شخص خودش خبر داد. حالا همه می دانند که آقای گل لیگ برتر عزم خود را جزم کرده است تا هر طور که شده در سال منتهی به جام جهانی به آرزوی دیرینه خود و هدفی که سال گذشته هم تا یک قدمی تحقق آن پیش رفت، اما با شکست همراه شد برسد. داستان مذاکره طارمی جدا از اخبار و شایعات مختلفی که در رسانه ها وجود دارد ابعاد دیگری هم دارد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
 
دوم: مهدی طارمی فصل گذشته با آن جنجال ها و حاشیه های که همه به یاد دارند به یک باره به همراه رامین رضاییان به ترکیه رفت و با باشگاه ریزه اسپور یک تفاهم نامه داخلی برای حضور در این تیم امضا کرد. این مهاجم البته خیلی زود متوجه شد که ریزه اسپور آن تیمی نیست که او را به آرزوهای بزرگی که در سر دارد برساند. به همین ترتیب خیلی زود پشیمان شد و با رایزنی های صورت گرفته قرارداد جدید او با پرسپولیس به ترکیه برده شد و همان جا امضا شد. در آن مقطع طارمی در نقطه ضعف قرار داشت و برای نشان دادن حسن نیت اش مجبور شد قراردادی دو ساله با مدیران باشگاه پرسپولیس امضا کند. همان قراردادی که حالا تنها دلگرمی هواداران است و فکر می کنند در نهایت او را در تیم ماندگار می کند. با این وجود همه چیز همین قرارداد کتبی و رسمی نیست!

سوم:
در همان زمانی که طارمی قبول کرد قرارداد دو ساله با پرسپولیس امضا کند، یک قول شفاهی و اخلاقی از مدیران باشگاه پرسپولیس گرفت. تنها شرط این بود که بعد از پایان فصل اگر خواست راهی اروپا شود مسئولان باشگاه مقابل او مانع گذاری نکنند. علی اکبر طاهری و معاون اقتصادی او یکی از اهداف اصلی شان این بود که با این قرارداد دو ساله بتوانند از محل ترانسفر طارمی برای باشگاه درامدزایی کنند و به همین ترتیب همان زمان قول و قرار گذاشته شد. طارمی قبول کرد دو ساله امضا کند و در پایان فصل که خواست پرسپولیس را ترک کند مقدماتی فراهم شود که پول قابل توجهی به باشگاه برسد.

چهارم: آقای گل لیگ برتر طبق قول و قرار شفاهی و اخلاقی ابتدای فصل گذشته خود، حالا عزم خود را جزم کرده هر طور که شده راهی یونان شود. او پیش از آخرین بازی پرسپولیس مقابل لخویا در دوحه به صورت رسمی به برانکو ایوانکوویچ هم اعلام کرده بود در پایان فصل قطعا از پرسپولیس جدا می شود تا به یک تیم اروپایی بپیوندد. مدیران باشگاه پرسپولیس هم به خوبی از این تصمیم با خبر بودند و با علم به این موضوع که طارمی رفتنی است پیش از پایان فصل با گادوین منشا سومین گلزن فصل قبل لیگ برتر توافق کردند و بلافاصله بعد از پایان لیگ از قرارداد خود با این مهاجم نیجریه ای رو نمایی کردند.

پنجم: خرید های پرسپولیس هم به خوبی نشان می دهد که برانکو و مدیران باشگاه به خوبی آماده جدایی طارمی هستند. جدا از گادوین منشا که به قرارداد او اشاره شد، سیامک نعمتی جوان و آینده دار بازیکنی بود که جذب باشگاه پرسپولیس شد. او توانایی بازی در پست های مختلف را دارد، اما برانکو برای اینکه از او در پست هافبک چپ استفاده کند حساب ویژه ای باز کرده است. در واقع نعمتی پرسپولیسی شد تا وحید امیری عملا به مهاجم ثابت تیم تبدیل شود. علی علیپور هم که تصمیم گرفته بود از پرسپولیس جدا شود، به یکباره از تصمیم خود منصرف و در تیم ماندگار شد. از طرفی مدیران باشگاه با هماهنگی کادرفنی این آمادگی را دارند که در صورت قطعی شدن جدایی طارمی بلافاصله یک مهاجم جدید همچون آلویس نانگ، امیر ارسلان مطهری یا گزینه های دیگر جذب جذب کنند.

ششم: باشگاه پرسپولیس برای جدایی مهدی طارمی شرط پرداخت یک میلیون یورو پول رضایت نامه کرده است. طارمی به دنبال راهی است هر طور که شده این مبلغ بسیار سنگین را پرداخت کند و به راحتی راهی اروپا شود. او خیلی راحت می توانست با قرارداد با باشگاه های چینی یا قطری این پول را به پرسپولیس پرداخت کند، اما پیشنهاد تیم های این دو کشور را رد کرده تا به اروپا برود. بر اساس اخباری که در اختیار خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان قرار گرفته شنیده می شود طارمی به مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بخشی از مبلغ تعیین شده برای صدور رضایت نامه را در این مقطع پرداخت کند و بخش دیگر را در قرارداد بعدی که با تیم های اروپایی منعقد می کند پرداخت کند.

درست است که پرسپولیس هنوز جواب مثبتی به این پیشنهاد طارمی نداده است، اما آنها با تعیین این یک میلیون یورو به دنبال تامین پول پرونده شکایت مانوئل ژوزه هستند. باید دید نتیجه مذاکرات آنها با طارمی در روزهای آینده برای صدور رضایت نامه به کجا خواهد رسید.

هفتم: مهدی طارمی در نظر دارد هر طور که شده امسال را در پانیونیوس سپری کند. جایی که با حضور احسان حاج صفی و مسعود شجاعی کارش برای زندگی و فوتبال بازی کردن در آنجا راحت تر است. چرا که با کمک این دو بازیکن ملی پوش مشکل زبان طارمی در این یک سال هم حل خواهد شد و پس از تجربه کسب شده در فصل پیش رو و تقویت زبان، بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و تلاش برای درخشش در ترکیب تیم ملی برای دیده شدن، به یک باشگاه بزرگ تر اروپایی ملحق می شود.

هشتم: پرسپولیسی ها از همین حالا خودشان را آماده جدایی رسمی طارمی کرده اند چون می دانند این بازیکن تصمیم اش برای جدایی جدی است. البته اگر هم این اتفاق رخ نداد آنها ضرر نمی کنند و یک سال دیگر از این بازیکن در خط حمله خود استفاده خواهند کرد. نکته قابل تامل اینجاست که در شرایط کنونی جدایی طارمی در حال حاضر برای پرسپولیسی از نظر اقتصادی نسبت به سال بعد به صرفه تر است. چرا که اگر این بازیکن به هر دلیلی امسال در پرسپولیس ماندگار شود، در پایان فصل بعد بدون پرداخت یک ریال از قرارداد خود با تیم های خارجی به پرسپولیس می تواند از این تیم به خاطر بازیکن آزاد بودن جدا شود. پس با توجه به بدهی سنگین باشگاه به مانوئل ژوزه، احتمال جدایی طارمی در همین هفته پیش رو زیاد تر می شود.

نهم: شایعاتی شنیده می شود که طارمی در مذاکره با پانیونیوس با یک تیر دو نشان زده است. یکی از این اهداف حضور نداشتن در تمرینات بسیار سخت بدنسازی کادرفنی است. طارمی فصل قبل هم با داستان ریزه اسپور از تمرینات بدنسازی ابتدای فصل قسر در رفت و در حال حاضر هم تنها غایب تمرینات پرسپولیس است. این روز ها همه منتظر اتخاذ تصمیم نهایی از سوی آقای گل لیگ برتر و یکی از بهترین بازیکنان حال و حاضر فوتبال ایران هستند. این احتمال وجود دارد طارمی در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات خود یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند و با این تیم به سمت حضور در فینال لیگ قهرمانان و حضور در بین سه بازیکن برتر آسیا حرکت کند. همه چیز در روزهای آینده مشخص خواهد شد ولی تا به امروز تصمیم طارمی آنطور که نزدیکانش می گویند برای اعلام خبر جدایی در هفته پیش رو صد در صد قطعی است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • حسین پرسپوليسیحسین پرسپوليسی :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:13 بعد از ظهر

  پس با این شرایط زوج خط حمله پرسپولیس برای فصل جدید مشخص شده امیری و منشا، با این شرایط به غیر از علیپور که هستش نانگ رو هم جذب کنن خوب می شه

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:13 بعد از ظهر

  طارمی دیگه شورش و دراورده ،ارزوی خیلیها حضور در لیگ برتر واز اون بالاتر حضور در یکی از تیمهای پر طرفدار ونهایتا پوشیدن پیراهن پرسپولیس وتیم ملی و دست یابی به میلیاردها ریال پول است که طارمی به همه اینها رسیده است والان هوای اروپا ،نمی دونم هدف از رفتن به اروپا چی می تونه باشه ،الان که طارمی از شهری محروم وفوتبالیستی ناشناخته به همه چیز رسیده ،برای چی این کارها را می کند ایا این مصداق شکم سیری نیست ،طارمی فکر می کنه اروپا مثل اینجاست که دریک بازی سه چهار موقعیت خراب کند وبعد همه تشویقش کنند .

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:24 بعد از ظهر

  این بی خبری و گمانه زنی و احترام نگذاشتن به هوادارها از همه چیز بدتر و توهین آمیزتره
  یه کلام بیاد تو اینستاگرامش بگه چه برنامه ای داره تا همه تکلیفشون رو بدونن این آب زیر کاه بازی ها برای چیه؟میخواد اگه پیشنهاد دندون گیری نداشت بیاد بگه من نمیخواستم برم؟
  حداقل از سروش یاد بگیره که همون اول سریع گفت میخوام برم و تکلیف همه رو مشخص کرد

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:30 بعد از ظهر

  این دوتا بازیکن یعنی حاج صفی و شجاعی دارن تحریکش میکنن...اگر قراره بره باید اول قراردادش رو تمدید بکنن بعد جدا بشه...برانکو هم بعیده که بخاد به جای طارمی بازیکنی رو بیاره..چون برانکو زیاد به تغیر و تحول اعتقادی نداره..از دست دادن بهترین بازیکن تیم در 2فصل اخی ضربه روحی بدی میزنه....یعنی امیری قراره به جای طارمی توی خط حمله بازی بکنه و تعمتی به جای امیری هافبک بازی بکنه....خوب اگر توی 1بازریی نعمتی مصدوم شد و امیری محروم شد چه بازیکنی به جاشون بازی میکنه..نعمتی بازیکن خشنی هست و زیاد کارت میگیره و درگیرانه بازی میکنه...توی خط هافبک کمبود بازیکن داریم..بچاپ لطفا.............

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:34 بعد از ظهر

  الانم دلش رفته فقط تنش مونده همونم ورداره ببره فقط دیگه دور و ور پرسپولیس پیداش نشه که آدمش کردیم و این از وضعش...

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:42 بعد از ظهر

  درآمدزایی که به قیمت تضعیف پرسپولیس باشه هیچ فایده ایی نداره

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 04:47 بعد از ظهر

  رفتن مهدی ی شمشیر دولبه است واسه خودش وگرنه واسه پرسپولیس هیچ فرقی نیمکنه چون بازیکن جایگزینش داریم ...اگه مهدی بره دو تا اتفاق میتونه بیوفته یکی اینکه در خوشبینانه ترین حالتش اونجا موفقه نیمکت نشین نمیشه میدرخشه بعدشم میره ی تیم درجه یک اروپایی ک اصلا احتمالش ب 20درصدم نمیرسه دومیشم اینه ک میره اونجا فیکس نمیشه ک هیچی تو سالی هم ک منتهی ب جام جهانیه فیکس تیم ملی رم از دست میده اگه یکم عقل مبارکو ب کار بندازه خودش میفهمه ک با فیکس تیم ملی بودن اونم تو جام جهانی میتونه مشتریای خیلی خیلی بهتری پیدا کنه خدایی حیفه بره یونان و این تیمای درپیت مهدی خیلی بااستعداده تو این تیما حیف میشه مگه مهدی چی از سردار کم داره ک الان اینقدر سر زبوناست و همه هم دارن ازش تعریف میکنن هرسال هم ی مشتری توپ داره بعد مهدی ما دنبال یونان و کشورای چرت میگرده

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 05:03 بعد از ظهر

  تا وقت هست الویس نانگ روبگیرید

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 05:43 بعد از ظهر

  برداشتی که من از این مطلب داشتم این بود که
  هم باشگاه هم بازیکن تصممیمشونو گرفتن و از اون بدتر از قبل تعیین شده بوده و این وسط هوادار و شاید مربی کشک بودن
  و اینکه قرارداد دو ساله پارسال راحی بوده برای فرو بردن خشم هوادارا و بخشش توسط برانکو و درآمد زایی امسال
  از همه جالب تر اینه که سر تمرین نمیاد پستهای مختلف میزاره بعد که حاشیه درست شد هماهنگ با باشگاه جدایی روتکذیب میکنن

  من تو پست های قبل هم گفته بودم که پرسپولیس با درایت برانکو ضرر نمیکنه و این بازیکنه که اگه جدا بشه ضرر خواهد کرد
  (مخصوصا طارمی که تا اینجا عملکرد نسبتا خوبی داشته و تو کاندیدا های بهترین های آسیا هم هست تا اینجا)
  حالا طارمی هم اگه فکر کرده که بره یه تیمی مثل پانینیوس و فیکس باشه بنظرم سخت در اشتباهه چون کریم انصاری فرد با اون سابقه و حضور در روسیه و تیم های خارجی دیگه اوایلی که رفته بود یونان تو یه تیم دیگه نیمکت نشین بود

  توی این چند روز واقعا حوصلمون سر رفت انشالله هرچی خیره اتفاق بیفته
  اگه میخواد بره زودتر تکلیفشو مشخص کنید پولشو بگیرید بزارید بره و بازیکن جدید جذب کنید تا تو تمرینا باشه
  اگرم نمیخواید بره بگید زودتر بره سر تمرین تا مثل پارسال چند تا بازی اولش سوتی نده

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 06:24 بعد از ظهر

  خیلی جالبه بقیه تیمها تقویت می شن اونوقت تیم ما بهترین بازیکنانشو از دست میده. بقیه تیمها 4 میلیارد میدن به بازیکن تیم ما به خاطر بدهی سه میلیاردی ژوژه بازیکنشو میفروشه پس سال بعد باید قید سهمیه رو هم بزنیم با این وضعیت. از الان باید کورس قهرمانی رو بین استقلال و سپاهان دونست . اونوقت یه عده هوادار مثلا منطقی می گن ما بهترین خریدها رو داشتیم و نیازی نداریم به امثال طارمی ولی نمیدونن که به نیم فصل نرسیده از حرفشون پشیمون می شن .

 • مرتضی شاکرمیمرتضی شاکرمی :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 07:09 بعد از ظهر

  همه تیم های اسیایی بهترین و قدرتمندترین بازیکنان رو خریداری کردن
  با این اوصاف و عملکرد مسئولین پرسپولیس قید اسیا رو زدن
  فقط مونده لیگ امسال که اونم با ازدست دادن سروش و حالا هم طارمی در فکر مقام سوم و چهارم هستن
  ما رفتیم یه بازیکن از لیگ یک گرفتیم جهت دفاع چپ اونوقت تیمهایاسیا چه بازیکنانی گرفتن
  ما دلمون خوشه رفتیم منشا رو خریدیم که توی پیکان بوده و تیمها خیلی حساسیت زیادی روش نداشتن و اونم ۱۵ گل زده
  تازه ایا تو مرسپولیس بدرخشه یا نه
  اقای طاهری و ترکاشوند غیرفوتبالی دارید چکار میکنید؟
  با این وضعیت به جایی نمیرسید توی مسابقات امسال
  تیمها هم داخلی و هم اسیا خیلی خوب تجهیز شدن شما به فکر باشگاه هستید؟
  یا توی خواب قهرمانی امسال که بیشتر تیمها ضعیف بودن هستید؟
  تا دیر نشده اجازه ندید طارمی بره
  بعدشم یه هافبک دفاعی خوب باید بخرید شما که از قوانین خبر ندارید و منتظر نورالهی موندین

 • مرتضی شاکرمیمرتضی شاکرمی :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 07:10 بعد از ظهر

  امسال تیم به هیچ عنوان خرید خوب نداشته مثل بقیه تیم های اسیایی و داخلی
  در خصوص بازیکنان زیر ۲۳ سال که افتضاح بودیم

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 07:21 بعد از ظهر

  اونایی که میگن نانگ میدونن چندسالشه؟پارسال چندتا گل زده که جایگزین خوبی واسه آقای گل باشه؟بهترین بازیکنو بفروشن وبجاش نانگو بگیرن؟اونوقت این تقویت تیمه؟حتما قهرمان آسیا هم میخوایم بشیم؟حرفی نمیمونه

 • مرتضی شاکرمیمرتضی شاکرمی :
  جمعه, 9 تیر 1396 - 10:10 بعد از ظهر

  این طارمی هم دلش خوشه میره اروپا
  میخواد بره یونان

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 07:03 بعد از ظهر

  بازیکنی که دلش با تیم نباشه دیگه بازیکن نمیشه به زور نمیشه نگهش داشت بذارن بره تا قدر پرسپولیس رو بدونه

 • محمد تاجیکمحمد تاجیک :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 11:21 بعد از ظهر

  سلام رفقا : با این مطالبی هم که سر هم میکنن و از ما نظر میگیرن شاید شاید اماده کردن هواداراست.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب