پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
انتقال مهدی آقای گل؛ ریسک یا فرصت؟

انتقال مهدی آقای گل؛ ریسک یا فرصت؟

مهدی طارمی در پیشانی خط حمله تیم برانکو همواره نقش مهمی ایفا کرده و این بازیکن تحت هر شرایطی گزینه اول برانکو برای خط حمله بوده است. سوال اینست که بدون این مه... 5 out of 5 based on 13 ratings.

انتقال مهدی آقای گل؛ ریسک یا فرصت؟

نويسنده : ابوذر مهری 18 اظهار نظر بازدید [ 7669 ] شنبه, 10 تیر 1396
:: خبر ویژه
انتقال مهدی آقای گل؛ ریسک یا فرصت؟

مهدی طارمی در پیشانی خط حمله تیم برانکو همواره نقش مهمی ایفا کرده و این بازیکن تحت هر شرایطی گزینه اول برانکو برای خط حمله بوده است. سوال اینست که بدون این مه...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی طارمی در پیشانی خط حمله تیم برانکو همواره نقش مهمی ایفا کرده و این بازیکن تحت هر شرایطی گزینه اول برانکو برای خط حمله بوده است. سوال اینست که بدون این مهاجم پرسپولیس چه وضعیتی پیدا خواهد کرد؟

کم نیستند آن دسته از هواداران پرسپولیس که اعتقاد دارند هر مهاجم دیگری جز طارمی هم در خط حمله این تیم بازی می کرد، می توانست به اندازه طارمی و چه بسا بیشتر برای پرسپولیس گلزنی کند. این دسته از هواداران البته استعداد طارمی در موقعیت سازی را نادیده گرفته اند. همچنین توانایی او در جا گذاشتن بازیکنان حریف، سرعتی که به یمن گام های بلندش از آن برخوردار است، جنگندگی و هماهنگی اش با خط میانی پرسپولیس نیز چندان به چشم آنها نیامده است. طارمی هرچند برخی موقعیت های ساده را از دست داده اما در برخی بازی ها یک تنه با نبوغ و توانایی خود پرسپولیس را برنده کرده است. از دیدگاه این دسته از هواداران، رفتن طارمی خللی در کیفیت بازی پرسپولیس ایجاد نخواهد کرد. اما آیا پرسپولیس بدون طارمی قادر به خلق آن تعداد موقعیت گلی که با طارمی ایجاد می کند، خواهد بود؟ پاسخ به این سوال میزان کارایی و تاثیرگذاری طارمی در ترکیب پرسپولیس را مشخص خواهد کرد.

طارمی بدون شک ستاره اول پرسپولیس در دو سال گذشته بوده است. بازیکنی که در پرسپولیس ستاره شد و امروز می تواند سود زیادی را از انتقالش نصیب پرسپولیس کند. برای بازیکنی که دو فصل متوالی آقای گل لیگ شده و پیراهن تیم ملی را نیز به عنوان یک بازیکن ثابت به دست آورده، بازی در لیگ برتر نمی تواند چندان انگیزه ی مضاعف و جدیدی در او ایجاد کند. شاید بتوان مشکل اصلی برانکو در فصل بعد را میزان انگیزه بازیکنانی دانست که طی دو فصل اخیر از نظر کسب قهرمانی و موفقیت به نزدیکی مرز اشباع رسیده اند. تنها قهرمانی و موفقیت در آسیا می تواند انگیزه جدیدی را به این بازیکنان تزریق کند. اما بازی های باقیمانده لیگ قهرمانان نیز تا مهرماه به پایان می رسد و پس از آن صرف نظر از هر نتیجه ای که قرمزهای پایتخت در آسیا کسب کنند، تعریف هدف جدید برای بازیکنان این تیم که همان موفقیت در لیگ است و ایجاد انگیزه در بین آنها سختی های خاص خود را دارد. به خصوص اینکه برانکو ترکیب اصلی تیمش را برای فصل بعد نیز حفظ کرده و بنایی بر ایجاد تغییرات زیاد در تیمش ندارد. در چنین شرایطی اجازه دادن به طارمی برای رفتن به لیگی دیگر برای تجربه کردن شرایط جدید می تواند انگیزه مجددی هم برای این بازیکن باشد و هم برای سایر مهاجمان پرسپولیس. ضمن اینکه باشگاه نیز از حق ترانسفر این بازیکن بهره ی مالی لازم را خواهد برد.

با رفتن طارمی مشخص خواهد شد که آیا هر مهاجمی در ترکیب پرسپولیس با پشتوانه خط میانی خلاقش می تواند تبدیل به آقای گل شود یا خیر. با این حال جدایی طارمی از پرسپولیس اجتناب ناپذیر است و طی یک فصل آینده این جدایی رقم خواهد خورد. پرسپولیس باید خود را برای روزهای پساطارمی مهیا سازد. روزهایی بدون داشتن بهترین گلزن لیگ. روزهای بدون طارمی فرا می رسد و برانکو باید به فکر رو کردن گلزنی دیگر برای تیم خود باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSIOMID PERSI :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:30 بعد از ظهر

  پانیونیوس سیصد پله از پرسپولیس تو رده بندی پایینتره
  یونان 10 پله از تیم ملی ایران پایینتره
  بابا از پانیونیوس باید بیان پرسپولیس و پیشرفت کنن اینا فکر میکنن تیم درجه دهم اروپا رفتن یعنی بازیکن شاخ و حرفه ای شده
  راهو عوضی میری آقا طارمی

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:32 بعد از ظهر

  تو همه تیم اقای نخواهی شد اقای طارمی پس الکی پرسپولیس رو از دست نده

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:35 بعد از ظهر

  کاش کرمعلاچعبو نگه میداشتن
  برای جایگزینی طارمی با پولی که به دست میارن با هفتصد هشتصد میلیونش خیلی راحت میشه رضایت نامه ساسان انصاری یا عباس زاده رو گرفت که اگه این دوتارو ندادن میشه آقاخانو آورد

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:37 بعد از ظهر

  کمر به نابودی پرسپولیس بستن انگار که در این کار ارتش سرخ هم همراهی شان میکند

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:47 بعد از ظهر

  من از یه چیزی خیلی متعجب و البته عصبانی ام . اینکه طارمی بعنوان یه بازیکن حرفه ای تحت قرار داد باشگاهه و یک سال از قراردادش باقی مونده اونوقت سر تمرینات نمیاد و به جای اینکه باشگاه با مشتریاش مذاکره کنه با کمال تعجب خودش داره با مشتریاش مذاکره میکنه. تعجب بیشتر من از برانکو هست که بعنوان یه مربی کاملا" حرفه ای چنین اجازه ای رو به طارمی داده.

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:50 بعد از ظهر

  ای باباماموندیم بخدامهدی بازیاش واقعاعالیه بمن باشه دوس دارم هیچدقت نره ولی خب اونم بایدتجربه کسب کنه امیدوارم این فصل هم بمونه چون معلوم نیست تیم فصل بعدچی به سرش بیادچون اکثرامیرن ولی خداکنه همشون باشن وتیم تغییرنکنه

 • amir abedyanamir abedyan :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 01:50 بعد از ظهر

  آلویس نانگ جانشین خوبیه..یک مهاج دیگه هم بگیریم بد نیست جای احمد تا نیم فصل.مث برزای

 • red heartred heart :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 02:49 بعد از ظهر

  در اينکه طارمي فوق العاده است حرفي نيست و همه ي هوادارا دوست دارن بمونه ولي اگه رفت فرياد وامصيبتا سر ندين.اسير بازي هاي رسانه اي هم نشين چون همونجور که ديديم رسانه ها اصلاً به جدايي کاوه رضايي نپرداختن ولي پارسال اگه يادتون باشه تو مورد مشابه چقدر قضيه طارمي و رضاييان و کش دادن که تمرکز تيم،مديريت و سرمربي گرفته شد.ما پرسپوليسيم هميشه ستاره ساختيم وقتي برانکو نگران نيست يعني به تيمش اعتماد داره.شما هم به برانکو اعتماد کنين.

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 03:00 بعد از ظهر

  بیشتر از هرچیزی از رفتار برانکو ناراحت هستم...چرا اجازه میاده بازیکنی که قرار داد داره سر امرین نیاد..اقای طارمی تکلیف رو معلوم کن..اگ میخای بری زودتر برو تا بشه به جات بازیکن گرفت...برانکو انگار اصلا براش مهم نیست..انگار اصلا نمیخاد به جای طارمی جانشین بیاره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 03:19 بعد از ظهر

  براچی بازیکنی که قرارداد داره خودش باید بره مذاکره کنه؟؟باشگاه باید مذاکره کنه!!بعدشم اقای طارمی شما که میخواستی بری زودترمیگفتی تا زهیوی یا ساسان انصاری روبگیریم!!!اگه خدای نکرده گادوین منشا مصدوم یا محروم بشه علیپورنمیتونه مهاجم اول باشه!ایا باشگاه به این موضوع فکرکرده؟؟؟

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 05:03 بعد از ظهر

  بازیکن بی جنبه به علاوه ی هوادار فراموشکار=بدبختی...همینو بس برادر من...

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  شنبه, 10 تیر 1396 - 09:33 بعد از ظهر

  من مطمئنم پرسپولیس دیر یا زود به نبود طارمی عادت میکنه و یک حربه جدید و یا یک بازیکن جدید برای پر کردن جاش پیدا میکنه. ولی روی حرفم با طارمی: جناب طارمی واقعا فکر می کنی توی تیمهای دیگه کادر فنی و هوادارانشون اینقدر صبور هستند که جنابعالی از ۱۰ موقعیت گل ۷ تاشو هدر بدی و بعد بگن عیب نداره موقعیت سازیش خوبه؟
  خیال برت داشته. توی پرسپولیس به اینجا رسیدی

 • سرباز ارتش سرخسرباز ارتش سرخ :
  یکشنبه, 11 تیر 1396 - 01:50 بعد از ظهر

  با رفتنش بیشتر از پرسپولیس خودش ضرر می کنه
  یه طرف میتونه براش حضور توی یک چهارم و نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا ، انتخاب بعنوان بازیکن سال آسیا ، آقای گلی برای بار سوم توی لیگ و حتی توی آسیا باشه
  یه طرف هم میتونه نیمکت نشینی توی یه تیم درجه سومی اروپا باشه
  واقعا اگه کسی گزینه دوم رو انتخاب کنه باید به عقلش شک کرد

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب