پیش بینی بت 940
انصاری با جواب ام آر آی در تمرین، منشا در باشگاه

انصاری با جواب ام آر آی در تمرین، منشا در باشگاه

تمرین بعد از ظهر امروز شنبه  در حالی انجام شد که محمد انصاری با جواب ام آر آی در آن حاضر شد و مهاجم خارجی سرخپوشان نیز با هماهنگی قبلی حضور نداشت. سرخپوش... 5 out of 5 based on 4 ratings.

انصاری با جواب ام آر آی در تمرین، منشا در باشگاه

نويسنده : مسلم قدرتی 1 اظهار نظر بازدید [ 6090 ] شنبه, 10 تیر 1396
:: خبر
انصاری با جواب ام آر آی در تمرین، منشا در باشگاه

تمرین بعد از ظهر امروز شنبه  در حالی انجام شد که محمد انصاری با جواب ام آر آی در آن حاضر شد و مهاجم خارجی سرخپوشان نیز با هماهنگی قبلی حضور نداشت. سرخپوش...

ارتش سرخ دات كام :

تمرین بعد از ظهر امروز شنبه  در حالی انجام شد که محمد انصاری با جواب ام آر آی در آن حاضر شد و مهاجم خارجی سرخپوشان نیز با هماهنگی قبلی حضور نداشت.

سرخپوشان بعداز ظهر امروز شنبه، تمرین خود را در حالی انجام داد که گادوین منشا در هماهنگی صورت گرفته با سرمربی به منظور پیگیری و انجام امور اداری مربوط به قرارداد خود و مسایل مربوط به خروجی راهی باشگاه شده بود.

محمد انصاری هم که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا از تمرینات معاف است با اخذ جواب تصویربرداری ام آر آی خود با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد و با سرمربی و کادر پزشکی صحبت کرد. این تمرین از ساعت 17:30 دقیقه با صحبت ایوانکوویچ آغاز شد. پس از آن مارکو بازیکنان را گرم کرد. در مرحله بعدی بازیکنان 4 گروه شدند. دروازه بان ها زیر نظر ایگور پانادیچ کار کردندو سه گروه دیگر به فوتبال گل کوچک، روپایی زدن و دویدن دور زمین پرداختند که به نوبت جابه جا می شدند،این مرحله از تمرین برای 30 دقیقه به طول انجامید.

در مرحله بعدی بازیکنان دو گروه شدند. یک گروه طبق برنامه مارکو می دویدند و گروه دیگر باید پا به توپ میان آدمک ها حرکت می کردند، توپ را به کریم باقری پاس می دادند و دوباره آن را پشت محوطه جریمه دریافت می کردند تا به سمت دروازه شوت بزنند . دروازه بان ها نیز باید مانع آن ها می شدند. مرحله آخر تمرین فوتبال درون تیمی بود که در دو وقت ۱۵ دقیقه برگزار شد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپیدرود به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
  • 1 - برد
  • 2 - تساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب