پیش بینی بت 940
کامیابی نیا: پرسپولیس 3 جام از 5 جام پیش رو را کسب می کند/استقلال را در آلمان شکست می دهیم

کامیابی نیا: پرسپولیس 3 جام از 5 جام پیش رو را کسب می کند/استقلال را در آلمان شکست می دهیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امسال پرسپولیس پتانسیل بالایی دارد و پیش بینی می کنم از 5 جامی که در پیش داریم بتوانیم 3 جام را کسب کنیم. کمال کامیابی نیا در گ... 5 out of 5 based on 7 ratings.

کامیابی نیا: پرسپولیس 3 جام از 5 جام پیش رو را کسب می کند/استقلال را در آلمان شکست می دهیم

نويسنده : محمدحسین منذری بدون نظر بازدید [ 4072 ] دوشنبه, 12 تیر 1396
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • کامیابی نیا: پرسپولیس 3 جام از 5 جام پیش رو را کسب می کند/استقلال را در آلمان شکست می دهیم

کامیابی نیا: پرسپولیس 3 جام از 5 جام پیش رو را کسب می کند/استقلال را در آلمان شکست می دهیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امسال پرسپولیس پتانسیل بالایی دارد و پیش بینی می کنم از 5 جامی که در پیش داریم بتوانیم 3 جام را کسب کنیم. کمال کامیابی نیا در گ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امسال پرسپولیس پتانسیل بالایی دارد و پیش بینی می کنم از 5 جامی که در پیش داریم بتوانیم 3 جام را کسب کنیم.

کمال کامیابی نیا در گفت وگویی در خصوص تمدید قراردادش با باشگاه پرسپولیس، شروع تمریناتش با این تیم، برگزاری دربی تهران در آلمان، موضوع جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانیم:

چند روزی است که تمریناتت را آغاز کرده ای. وضعیت بدنی ات در حال حاضر چگونه است؟

خدا را شکر می کنم بعد از یک ماه سختی که داشتم الان وضعیتم بهتر شده است. البته جا دارد از اعضای محترم کادر پزشکی تیم ملی دکتر خانلری، دکتر شهاب و میکائیل فیزیوتراپ تیم ملی تشکر کنم که در این مدت لطف بسیار زیادی به من داشتند. همچنین باید از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی تشکر زیادی کنم که هیچ گاه بازیکنان مصدوم را به حال خود رها نمی کند و آنها را زیر نظر دارد.امیدوارم با بازی های خوبی که انجام می دهم لطف او را جبران کنم. از طرفی کادر پزشکی پرسپولیس هم برایم زحمت کشیدند و قدردان آنها هم هستم. بعد از حدود 5 هفته ای که زمان درمانی ام طی شد خوشبختانه الان وضعیت خوبی دارم.

در تمرینات گروهی آیا مشکلی نداری و بدون درد تمرین می کنی؟

خوشبختانه در تمرینات گروهی هستم اما فکر می کنم حدود 2 هفته دیگر دستم هنوز کار دارد. چرا که باید شعاع حرکتی دستم را مثل سابق کنم. با هماهنگی مربیان برخی از حرکات تمرینی را انجام نمی دهم اما مارکو مربی بدنساز تیم برای من برنامه های ویژه ای دارد و امیدوارم هر چه سریع تر شرایطم فراهم شود.

چند روز پیش هم قراردادت را یکساله تمدید کردی. در این خصوص هم صحبت کن؟

خدا را شکر می کنم در 2 سالی که در پرسپولیس بازی کردم یک مقام دوم و یک مقام قهرمانی به دست آوردیم که البته مقام دوم هم به دلیل تفاضل گل بود نه تنها من بلکه اکثر بازیکنان پرسپولیس به دلیل عملکرد خوبی که داشتیم پیشنهادهایی هم دریافت کردیم و این طبیعی است اما من تصمیم داشتم در پرسپولیس بمانم و حتی با مدیران باشگاه هم جلساتی در این خصوص برگزار کردیم.ما مشکلی روی مبلغ قرارداد نداشتیم چرا که توافق در این خصوص انجام شده بود اما بحث مدت زمان قرارداد بود که آن هم یک سوءتفاهم بود که حل شد.

 به هر حال همین مسائل باعث شده بود تا مطالبی در خصوص تو نوشته شود و برخی از هواداران هم موضع هایی گرفته بودند. 

ابتدا جا دارد که روز جهانی ورزشی نویسان را به همه خبرنگاران تبریک بگویم. چرا که خبرنگاران ورزشی زحمت زیادی می کشند اما در این بین برخی از رسانه ها متاسفانه بدون اطلاع از اصل داستان مطالبی نوشتند که درست نبود. من هم در صفحه شخصی خودم نسبت به این مسائل واکنش نشان دادم. من می دانم که خبرنگاران زحمت زیادی می کشند اما امیدوارم همواره به انعکاس واقعیت ها بپردازند. مسائلی که مطرح شده بود باعث شد تا ذهنیت هایی درباره من درست شود. من هم در آن مدت هیچ مصاحبه ای انجام ندادم تا جو آرام شود اما واقعا چند پیشنهاد داشتم که هیچ گاه آنها را به زبان نیاوردم. الان هم خدا را شکر می کنم در پرسپولیس ماندنی شدم و می توانم باز هم پیراهن تیم محبوبم را بپوشم. امیدوارم همراه سایر بازیکنان و مربیان سال خوبی داشته باشیم. 

پرسپولیس امسال شرایط ویژه ای دارد چرا که به دلیل عملکرد مناسب فصل گذشته انتظار هواداران از تیم بیشتر شده است. از طرفی اسکلت اصلی پرسپولیس حفظ شده و می خواهیم نظر تو را در خصوص وضعیت امسال تیم بدانیم.

خوشبختانه مدیران و مربیان تیم به خوبی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را پیدا کردند و از طرفی اسکلت اصلی تیم هم حفظ شده است. بازیکنانی هم که به ما اضافه شدند همگی از خوب های تیم شان هستند و قطعا می توانند در ادامه راه به ما کمک زیادی کنند. ما این فصل کار سختی داریم و باید در 5 جام شرکت کنیم. قطعا وضعیت بازی ها فشرده خواهد بود و حضور بازیکنان خوب که در تیم ما زیاد هستند می توانند در این خصوص به ما کمک زیادی کنند. مطمئنا همه ما دست در دست هم خواهیم داد تا فصل خوبی را برای پرسپولیس و هواداران بسازیم. 

این روزها صحبت از احتمال جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس به گوش می رسد و به نظر می آید او عزمش برای لژیونر شدن زیاد است. به عنوان یک دوست و هم بازی چه توصیه ای به طارمی در این باره داری؟

باید بگویم مهدی یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما باید دید در نهایت با ما خواهد بود یا نه. مهدی بازیکن بسیار خوبی است و نمونه اش در فوتبال ایران واقعا کم است. امیدوارم طارمی در پرسپولیس باقی بماند تا بتواند باز هم به ما کمک کند. امسال سال جام جهانی است و مطمئنا طارمی می تواند بعد از جام جهانی به یک تیم خوب اروپایی ترانسفر شود. 

چقدر امیدوار هستی پرسپولیس بتواند قهرمان آسیا شود؟ 

از نظر من هیچ کاری نشد ندارد. از مدیریت گرفته تا هواداران و بازیکنان باید همگی دست در دست هم بدهیم و فکر می کنم با این شرایط بتوانیم سال خوبی را رقم بزنیم. تیم ما پتانسیل خوبی دارد و خوشبختانه کادر فنی با دانشی هم بالای سر ماست. به نظرم ما می توانیم نسل طلایی پرسپولیس باشیم.

همه بازیکنان می گویند کمال کامیابی نیا پیشگوی خیلی خوبی است. اگر بخواهی پیشگویی کنی پرسپولیس از 5 جامی که در پیش دارد چند جام را کسب خواهد کرد؟

سال گذشته حرف هایی زدم که خوشبختانه به واقعیت پیوست. امسال هم می گویم پتانسیل تیم ما بالاست اما از الان زود است که بخواهم درباره کسب جام صحبت کنم هر چند که پیش بین من این است که از 5 جام می توانیم 3 جام را کسب کنیم.

علی کریمی هم سرمربی نفت تهران شد و در اولین تجربه باید در فینال سوپر جام به مصاف پرسپولیس برود. 

به آقای کریمی تبریک می گویم و خوشحالم که این بار به عنوان مربی به فوتبال بازگشت. امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که آقای کریمی بتواند به خوبی کار کند. این موضوع باعث می شود که باز هم شاهد حضور مربیان جوان در فوتبال باشیم. نتیجه گرفتن آقای کریمی همه را خوشحال خواهد کرد اما باید قبول کرد کار کردن در نفت سخت است. نفت شرایط سختی دارد و باید حدود 20 روز دیگر مقابل پرسپولیس به میدان برود. هر چند که تیم نفت همواره نتایج عجیب و غریبی گرفته حتی کسی فکر نمی کرد این تیم قهرمان جام حذفی شود. امیدوارم از بعد از بازی نفت و پرسپولیس آقای کریمی با این تیم بتواند نتایج خیلی خوبی بگیرد.

 این روزها می شنویم که تیم الاهلی عربستان حریف پرسپولیس در آسیا مشغول تقویت تیم خود است اما از طرفی سروش رفیعی از پرسپولیس جدا شد و شاید طارمی هم از پرسپولیس برود. به  نظرت با این شرایط تقابل این دو تیم در آسیا چطور خواهد بود؟

در تکمیل صحبت های شما باید بگویم الاهلی عربستان یک مربی اوکراینی شناخته شده هم جذب کرده و در حالی که تیم شان در بحران بود توانستند این بحران را کنترل کنند. حریف عربستانی آنقدر پولدار است که خیلی زود نقاط ضعفش را پوشش داد اما ما هم پرسپولیس ایران هستیم و بازیکنان مان با تعصب و غیرت خاصی بازی می کنند. قطعا می توانیم مقابل این حریف قدرتمند عربستانی نتایج خوبی بگیریم. البته این را باید اشاره کنم که هر 8 تیمی که به این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا رسیده قطعا تیم های خوب و قدرتمندی هستند و تیم ضعیف در این مرحله نداریم. ما حریفان مان را به بهترین شکل آنالیز خواهیم کرد و با شناخت به مصاف آنها می رویم. من می توانم بگویم می توانیم مقابل این تیم عربستانی نتیجه بگیریم.

از 2 روز دیگر اردوی پرسپولیس در اوکراین آغاز خواهد شد. نظرت در خصوص این اردو محل برگزاری آن چیست؟ 

ما سال گذشته هم اردوی خوبی در اوکراین داشتیم و شرایط تمرینی بسیار مناسب بود. امسال هم مسئولان باشگاه برنامه ریزی کردند تا بتوانیم از اردو در اوکراین نهایت استفاده را ببریم. قطعا شرایط خوب اردویی در طول فصل به ما کمک زیادی خواهد کرد. در اردو استراحت، تمرین و تغذیه ما تحت کنترل مربیان است و به نظرم در این اردو بدن بازیکنان خیلی خوب شلاق خواهد خورد. 

قرار است پرسپولیس و استقلال در کشور آلمان یک دربی برگزار کنند که به هر حال برای اولین بار است این اتفاق رخ می دهد. به نظرت این دربی می تواند جذابیت های یک بازی حساس را داشته باشد؟

باید از مسئولانی که زحمت کشیدند تا این بازی برگزار شود و برنامه ریزی آن را انجام دادند، تشکر کرد. به نظرم کار خیلی خوبی است چرا که تمام تیم های مطرح دنیا از این کارها انجام می دهند و شاهد هستیم تیم های بزرگ در چین، امارات، قطر و برخی کشورهای دیگر بازی های اینچنین انجام می دهند. الان هم وظیفه ما و استقلالی ها این است که پرچم کشورمان را در آلمان بالا نگه داریم. باید بگونه ای بازی کنیم که همه با فوتبال ایران آشنا شوند و شاید حتی برگزاری این بازی باعث شود تا برخی بازیکنان به تیم های خوب اروپایی ترانسفر شوند. البته هم ما و هم استقلالی ها در دوران بدنسازی هستیم و پیش بینی نتیجه این بازی سخت است اما مطمئن هستم بازی قشنگی از آب درخواهد آمد و ان شاالله استقلال را 2 یک می بریم.

 برد و باخت در این بازی تاثیری در عملکرد تیم ها در طول لیگ ندارد؟ 

به نظرم تاثیری ندارد. هواداران پرسپولیس و استقلال همواره برای هم کری های جذاب می خوانند. دربی همیشه دربی است و مطمئنا این بازی آنقدر جذاب خواهد بود که همه از آن لذت ببرند. 


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
  • 1 - صادق محرمی
  • 2 - محمد انصاری
  • 3 - کمال کامیابی نیا
  • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب