پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
مصلح: پسرخاله ام مرا به تمرین پرسپولیس می رساند/ احتمال دارد از ابتدای فصل فیکس باشم

مصلح: پسرخاله ام مرا به تمرین پرسپولیس می رساند/ احتمال دارد از ابتدای فصل فیکس باشم

بالاخره و پس از رقابتی که بر سر جذب شایان مصلح مدافع فصل گذشته سپیدرود رشت بین استقلال و پرسپولیس به وجود آمده بود. این بازیکن قرمزپوش شد. بالاخره و پس از رقا... 5 out of 5 based on 11 ratings.

مصلح: پسرخاله ام مرا به تمرین پرسپولیس می رساند/ احتمال دارد از ابتدای فصل فیکس باشم

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 10664 ] دوشنبه, 12 تیر 1396
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • مصلح: پسرخاله ام مرا به تمرین پرسپولیس می رساند/ احتمال دارد از ابتدای فصل فیکس باشم

مصلح: پسرخاله ام مرا به تمرین پرسپولیس می رساند/ احتمال دارد از ابتدای فصل فیکس باشم

بالاخره و پس از رقابتی که بر سر جذب شایان مصلح مدافع فصل گذشته سپیدرود رشت بین استقلال و پرسپولیس به وجود آمده بود. این بازیکن قرمزپوش شد. بالاخره و پس از رقا...

ارتش سرخ دات كام :

بالاخره و پس از رقابتی که بر سر جذب شایان مصلح مدافع فصل گذشته سپیدرود رشت بین استقلال و پرسپولیس به وجود آمده بود. این بازیکن قرمزپوش شد.

بالاخره و پس از رقابتی که بر سر جذب شایان مصلح مدافع فصل گذشته سپیدرود رشت بین استقلال و پرسپولیس به وجود آمده بود، این بازیکن رودباری که در نیم فصل دوم لیگ گذشته هم در آستانه سرخپوش شدن قرار گرفته بود، به عضویت پرسپولیس درآمد تا لیگ هفدهم را در جمع سرخپوشان پایتخت سپری کند. پسر محجوبی که توانست با روحیات شاعرانه اي که دارد، خود را از سایر اسلافش متمایز کند. حالا پس از گذشت 10، 12 روز از حضور علی مصلح تکلیمی نژاد که او را شایان مصلح صدا مي کنند، به سراغ این مدافع جوان رفتیم تا با وی صحبت کنیم.

این بازیکن گیلانی در گفت و گویی که داشت، ابراز امیدواری کرد که شاید از همان بازی اول در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار بگیرد، هر چند که به این موضوع نیز واقف است که برای رسیدن به این هدف کار سختی در پیش دارد.

چند وقتی از حضورت در تمرینات پرسپولیس مي گذرد. اوضاع چطور است؟

فعلا که تمرینات پرفشار بدنسازی را سپری مي کنیم. البته فشار این تمرینات بالاست و طبیعی هم هست و قطعا جواب آن را در طول فصل مي گیریم.

از جو تیم راضی هستی؟
بله، خیلی خوب است. معمولا بازیکنان وقتی به تیم جدیدی مي روند، احساس غربت مي کنند اما من در پرسپولیس این حس را نداشتم و بزرگ ترهای تیم هوایم را داشتند و همه چیز اوکی است.

هواداران از تو استقبال کردند؟
هواداران در این مدتی که من آمده ام، یک روز بیشتر سر تمرین نبوده اند ولی باز همان یک روز هم کلی من را تحویل گرفتند و بیرون از تمرین هم که من را مي بینند، خیلی احترام مي گذارند که از همه آن ها تشکر مي کنم.

حضور رفیق ات محمد انصاری در تیم، چقدر به آشنا شدن تو با جو پرسپولیس کمک کرده است؟
روز اول که محمد همراهم بود اما بعد با بیشتر بچه ها خیلی زود آشنا شدم. البته الان هم که محمد مصدوم شده است که امیدوارم هر چه سریع تر بهتر شود.

پرسپولیس با تیمی مثل سپیدرود چقدر تفاوت دارد؟

از چه نظر؟

از همه نظر.
از لحاظ امکانات که پرسپولیس خیلی بهتر است و بزرگ ترین باشگاه ایران به شمار مي رود. بیشترین پتانسیل هواداری را دارد اما سپیدرود تیمی در سطح استان است و شرایط متفاوتی دارد. تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس در کل کشور طرفدار دارند و یک لول بالاتر هستند اما سپیدرود هم تیمی قدیمی است که هواداران زیادی در استان گیلان دارد.

فکر مي کنی سپیدرود در لیگ برتر بماند؟

اگر شرایط مالی اوکی باشد بله. برنامه تیم که برای ماندن و کسب یک رتبه خوب است و امیدوارم که مشکلات مالی را برطرف کنند تا بازیکنان و کادرفنی هم دغدغه اي نداشته باشند.

آن جا هم که تو را در روز آخر حسابی تشویق کردند.

بله خیلی جو فوق العاده اي بود. هواداران سپیدرود در مدتی که من در تیم شان بازی مي کردم، خیلی به من لطف داشتند. سپیدرود مانند خانه من است و فضای آن هم مانند تیم نفت آبادان است که هواداران زیادی دارد و در گیلان بسیار پرطرفدار است.

تو در حالی به پرسپولیس آمده اي که این تیم ملی پوشان زیادی دارد. در خط دفاع هم بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی و محمد انصاری حضور دارند. فکر مي کنی با حضور این بازیکنان شانسی برای بازی در ترکیب اصلی داشته باشی؟!

به نکته خوبی اشاره کردید. واقعا کار سخت است. به نظر من هر بازیکنی در پرسپولیس فیکس بازی کند، توانایی بازی در تیم ملی را هم دارد. همان طور که مي بینید سیدجلال، محمد و ماهینی در تیم ملی هستند و پرسپولیس هم در کل بیشترین بازیکن را در تیم ملی دارد. من هم همه تلاشم را مي کنم تا خود را به ترکیب برسانم.

فکر مي کنی چقدر زمان ببرد تا بازی کنی؟
شاید اگر خدا خواست از همان بازی اول در ترکیب اصلی هم بازی کردم! شاید هم زمان بیشتری ببرد. به هر حال، من بازیکنی هستم که از لیگ یک آمده ام و زمان مي برد تا با شرایط تیم آشناتر شوم.

مشخص شده در دفاع چپ بازی مي کنی یا دفاع وسط؟

من دفاع چپ هستم اما در دفاع وسط هم مي توانم بازی کنم. البته هنوز فصل بدنسازی است و مشخص نشده که در چه پستی از من استفاده مي کنند.

نظر برانکو درباره تو چیست؟

آقای برانکو صحبت خاصی نکرده چون فشار تمرینات بدنسازی بالاست و فعلا باید این دوره را بگذرانیم تا برای لیگ آماده باشیم.

تو که از دوره بدنسازی مثل بعضی از بازیکنان در فوتبال فرار نمي کنی؟

(مي خندد) نمي دانم منظورتان چیست اما من که چنین بازیکنانی را نمي شناسم. ما هم که نمي توانیم از تمرینات در برویم. واقعا هم حضور در فصل بدنسازی برای همه بازیکنان نیاز است. آقای مارکو هم که فوق العاده تیم را تمرین مي دهد.

فکر مي کنی پرسپولیس امسال هم بتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند؟
راستش را بخواهید من اهل پیش بینی نیستنم اما در هر صورت همه ما تلاش مان را مي کنیم تا پرسپولیس را به موفقیت برسانیم.

بازی با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا را چطور مي بینی؟

من فکر مي کنم در آسیا جدال نابرابر است. همه مي دانند که تیم هاي عربی و آسیایی از لحاظ امکانات و پول به ما قابل مقایسه نیستند و خیلی برای تیم هاي خود هزینه مي کنند. با این حال، فوتبال ایران سرشار از استعداد است و ما هم همه تلاش مان را مي کنیم تا در بازی با الاهلی به موفقیت برسیم و به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

از شعر و شاعری چه خبر؟!
(مي خندد) فعلا که بسیار درگیر تمرین در پرسپولیس هستم و آخرین شعرم را دو ماه پیش گفته ام.

نمی خواهی برای پرسپولیس شعر بگویی؟

(می خندد) اتفاقا این سوال را یک جای دیگر هم از من پرسیده بودند. فضای شعر گفتن این طور نیست که هر موقع بخواهی، برای هر چیزی شعر بگویی. باید شاعر یک حال و هوای خاص داشته باشد تا به قول معروف یک شعر خودش بیاید و به شاعر الهام شود. البته شاید هم شد و زمانی پیش بیاید که برای پرسپولیس هم شعر بگویم!

اوضاع خانه و زندگی ات در تهران فراهم شده است؟

نه هنوز جایی ندارم و منتظرم تا باشگاه پول بدهد تا خانه اي برای اسکان بگیرم.

ماشین چطور؟
ماشین هم ندارم و با پسرخاله ام به تمرین مي روم!

چه جالب! مي دانی که محمد انصاری هم اوایل با مترو به تمرین پرسپولیس مي رفت!
آن موقع که محمد تازه به پرسپولیس آمده بود، کسی زیاد چهره او را نمي شناخت و انتقالش به پرسپولیس، سر وصدا نکرد اما زمانی که من آمدم، اکثرا من را مي شناختند و برای همین فعلا با ماشین پسرخاله ام در شهر تردد مي کنم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب