پیش بینی بت 940
ما کجا هستیم؟

ما کجا هستیم؟

در جامعه زندگی می کنیم که وسایل ارتباط جمعی مدرن داریم، اما ارتباط صحیح را بلد نیستیم. اتوموبیل های مدرن سوار می شویم اما رانندگی ما در حتی ارابه رانی هم فرهن... 4 out of 5 based on 4 ratings.

ما کجا هستیم؟

نويسنده : تورج عاطف 3 اظهار نظر بازدید [ 2675 ] سه شنبه, 13 تیر 1396
:: مقالات
ما کجا هستیم؟

در جامعه زندگی می کنیم که وسایل ارتباط جمعی مدرن داریم، اما ارتباط صحیح را بلد نیستیم. اتوموبیل های مدرن سوار می شویم اما رانندگی ما در حتی ارابه رانی هم فرهن...

ارتش سرخ دات كام :

در جامعه زندگی می کنیم که وسایل ارتباط جمعی مدرن داریم، اما ارتباط صحیح را بلد نیستیم. اتوموبیل های مدرن سوار می شویم اما رانندگی ما در حتی ارابه رانی هم فرهنگ ندارد. خانه های مدرن را ساخته ایم اما همزیستی را نمی دانیم. ما در انتهای  سر درگمی های مدرنیته و سنت هستیم و ورزش ما نیز جدا از آن نمی تواند باشد. ورزش سنتی ما چه چیزهائی داشت؟ شرم و حیا. بزرگ تر و کوچک تر را دانستن ادب و متانت داشتن نجابت و بچه محلی و حرمت و زحمت و سبیل اعتبار گذاشتن و زن و بچه و خانواده را به پهلوان محل سپردن مردم را دوست داشتن و زورخانه و پوریای ولی و آقا تختی و انسانیت و تعهد و اعتبار و سر سفره پدر و مادر بزرگ شدن و .... ورزش مدرن چه دارد؟ ارتباط های قانونی و حقوقی که اگر مسی و مورینیو و رونالدو هم که باشی باید مالیات که حق مردم است پرداخت کنی وگرنه زندان است.

قراردادها و تعهد های مالی را احترام گذاشتن و فرقی نمی کند که اگر دخایا هم باشی اگر از زمان انتقال بگذرد نمی توانی از منچستر به رئال مادرید بروی و یا این که اگر وراتی باشی باید به سر تمرین روی و از بزرگان باشگاه پاری سن ژرمن برای انتقال اجازه بگیری. قانون آنقدر مهم است که اگر هوینس مدیرعامل بایرن مونیخ و بازیکن و مشهور  هم باشی به زندان می روی. اگر بی قانونی کنی قانون یعنی اگر بی اخلاقی کنی مارادونا و جرج بست و پل گاسگوین هم که باشی کنار گذاشته می شوی. اگر افن برگ هم باشی و به تماشاچی معلول توهین کنی باید بروی. اگر کانتونا باشی و آن رفتار را با تماشاچی بکنی محروم هستی و ...

ما کجای ورزش هستیم؟ آماتوریم؟ پس آن ادب و احترام به مردم و تعهد و اعتبار ورزش و ورزشکار در جامعه و زمین را به نشانه جای پای پوریای ولی که مظهر جوانمردی  بوسیدن و اعتبار تار سبیل و ... کجاست؟

حرفه ای؟ پس اعتبار و قانون چه می گوید؟ یک جوان مگر می تواند غیر قانونی عمل کند چون جوان است و آینده دارد؟ اگر در این  دیار یک دکتر جوان تعهد نداشت و موجب مرگ مریضی شد آیا بخشیده می شود؟ یک مهندس جوان می تواند زیر قرار داد ساختمانی را که در حال ساختش بوده می تواند که بزند؟ یک آموزگار جوان می تواند از کسوت آموزگاری خدای ناکرده سو استفاده کند ...

آقای مدیر! رحم نکنید با واژه ها بازی نکنید. کسی که پشت به تعهد و مردم و خلاق می کند نباید تشویق شود. که اگر بشود بدعت زشتی گذاشته خواهد شد .

آقای پیشکسوت! لطفا کت خدا منشی را کنار بگذارید. همین رفتارها باعث شد آن بلاها بر سر آن جوان پر از شرم شهر ری بیاید و امروز شاهدیم ناصر محمدخانی و همسرش و ... قربانی شود؟ همان بی توجه به جوان باعث شد بر سر محرمی آن بیاد؟ همان بی توجهی ها باعث شد شخصی مثل مایلی کهن که پدر بزرگ هم شده هنوز راهی زندان و بازداشتگاه و ... شود

ما نه آماتوریم و نه حرفه ای پس به کجا باید پناه ببریم؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  سه شنبه, 13 تیر 1396 - 09:51 بعد از ظهر

  باشگاه به هیچ وجه نباید در مورد طارمی کوتاه بیاد . اگه کوتاه بیاد ما هوادارا کوتاه نمیایم. فقط باید جریمه بشه و نهایتا" سکو نشین تا حالش جا بیاد . لوس تر و بی جنبه تر از طارمی و رضائیان توی تاریخ فوتبال ایران ندیدم .اون از پارسال و این هم از امسال که دو هفته است تیم رو برده تو حاشیه و باید تاوان این کارش رو با نیمکت نشینی یا سکو نشینی بده. اصلا" نمیخوام از مدیریت خوب طاهری طی این دو سال انتقاد کنم چون ایشون در مجموع عالی عمل کرده اما توی اینجور مواقع و در برخورد با اینجور بازیکنای تو دهنی نخورده و لوس مثل طارمی دوست داشتم یکی مثل عابدینی مدیر عامل بود تا چنان برخوردی باهاش بکنه که دیگه ندونه اروپا کدو م طرفه و اسمش رو هم نیاره و راه خونشون رو هم گم کنه. به نظر من در مورد طارمی و این برخوردش طاهری و برانکو بیش از حد کوتاه اومدن و طاهری بدونه ما هوادارا در مورد هر گونه برخورد انضباطی و جریمه طارمی پشت باشگاه هستیم و از تصمیمات باشگاه قطعا" دفاع میکنیم تا حساب کار دست طارمی و امثالهم بیاد.

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  سه شنبه, 13 تیر 1396 - 09:54 بعد از ظهر

  باعث و بانی این بدعتهای زشت خود "مردم" هم هستند . پیشکسوتها هم برای اینکه محبوبیت شون لکه دار نشه حرفهایی میزنن که "جو عمومی " بپسنده.

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:23 قبل از ظهر

  قانون؟؟ چه حرف خنده داری؟/ چه کلمه جوکی؟/ ما اگر قانونی داشتیم ( البته داریم ولی فقط مکتوب و نه عملی) که حالو روزمون این نبود..احترام؟؟ ادب؟؟ اعتبار؟/ جناب تورج خان..ظاهرا خواب نما شدین ویا با ماشین زمان به حداقل 20 سال قبل برگشتین!! چه کلمات زیبایی که دیگه بندرت در میان مردم وخانواده ها ومسئولین و..پیدا میشه..مرد آنزمانیکه مجتبی محرمیها با داشتن بهترین پیشنهادبرای خودشو خانواده اش فقط و فقط به حرمت هوادار از همه لذتهاش دست کشید..مرد وقتیکه تختی گونی دستش میگرفتو همه و همه داشته ونداشتشونو میریختن توی گونی بخاطر کمک به هوطنش..مرد زمانیکه پیشکسوت با همه درد ومصیبت وناملایماتیها دست از حمایت تیم برنمیداشت...و مرد زمانیکه بازیکن بخاطر پوشیدن تیمی چون پرسپولیس حتی جونشو میداد..الان پول..فقط پول..کسانیکه خودشونو جر میدادن تا مثلا بتونن وارد تیم پرسپولیس بشن با 10 میلیون بیشتر رو به رقیب آوردن..وووو...جناب عاطف..منو شما هنوز قدیمی فکر میکنیم وبه سنتها و بزرگ وکوچیک اهمیت میدیم...وجدانا چندتا بازیکن داریم که با شرایط نسبتا خوب ( نمیگم بد که دیگه بی انصافی نشه ) حاضره همچنان در تیم بمونه؟/ درسته که هم پیشرفت وهم درآمد بیشتر حق همشونه ولی چندتا حاضرن گاهی مشکلات مالی که پیش میاد را چند صباحی تحمل کنن؟/ چند میلیون از چهل میلیون هوادار کمک مالی ردن به درخواست باشگاه برای مشکل ژوزه؟/بخدا بیشتر منتقدانی که مدام هتاکی وفحاشی میکنن ریالی کمک نکردن ولی از همه بیشتر سهم خواهی میکنن...عزیزم..ما ملت 38 سال پیش نیستیم..ما ملت پیشرفته در هزار توی کلک و ریا و ...هستیم..شاید متن حذف بشه ولی وجدانا خودت بخون..ما ملتی شدیم که دیگه حتی نمیتونیم به عزیزترین کسانمون اعتماد کنیم..حالا دیگه ادب واعتتبار وحرمت و..پیش کش..

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب