ناز رونالدو هم خریدار ندارد استاد / طارمی و تاوان التماس

ناز رونالدو هم خریدار ندارد استاد / طارمی و تاوان التماس

اصطکاک بین پرسپولیس و مهدی طارمی همچنان ادامه دارد. از یک طرف باشگاه مصر است او را به حکم یک سال باقی مانده از قراردادش در تیم نگه دارد، از سوی دیگر اما مهاجم... 5 out of 5 based on 15 ratings.

ناز رونالدو هم خریدار ندارد استاد / طارمی و تاوان التماس

نويسنده : رسول بهروش 7 اظهار نظر بازدید [ 3851 ] دوشنبه, 12 تیر 1396
:: مقالات
ناز رونالدو هم خریدار ندارد استاد / طارمی و تاوان التماس

اصطکاک بین پرسپولیس و مهدی طارمی همچنان ادامه دارد. از یک طرف باشگاه مصر است او را به حکم یک سال باقی مانده از قراردادش در تیم نگه دارد، از سوی دیگر اما مهاجم...

ارتش سرخ دات كام :

اصطکاک بین پرسپولیس و مهدی طارمی همچنان ادامه دارد. از یک طرف باشگاه مصر است او را به حکم یک سال باقی مانده از قراردادش در تیم نگه دارد، از سوی دیگر اما مهاجم بوشهری به سبک دو تابستان گذشته هوس جدایی از تیم به سرش زده است. از زمانی که طارمی به شهرت رسیده، تقریبا هیچ وقت نبوده که او نخواهد از پرسپولیس جدا شود! یک روز از القادسیه کویت و دستمزد پنج میلیاردی اش به طارمی سخن گفته شده، یک روز سر از ریزه اسپور ترکیه درآورده و یک روز هم مثل حالا دنبال تیم های درجه چهار اروپایی مثل پانیونیوس یونان و آپوئل نکوزیای قبرس می دویده است. تنها حضور مشتاقانه طارمی در ساختمان باشگاه پرسپولیس مربوط به همان تابستان93 بود که او به عنوان بازیکن دسته اولی به جمع سرخپوشان پیوست. آن روزها خبرنگاران در خیابان شیخ بهایی منتظر ستاره های شناخته شده بودند، بنابراین کسی به حضور این جوان سبزه رو با موهای بلند توجه نکرد. طارمی اما آنقدر خوشحال بود که دلش می خواست با انگشت جوهری، همه رهگذران را در آغوش بکشد و از آنها پیام تبریک بگیرد! آن روز تنها قاب های شوق و ذوق طارمی از حضور در پرسپولیس ثبت شد. پس از آن هر چه بود، ناسپاسی توام با منت بود و البته جستجوی راهی برای جدایی؛ انگار که او از بارسلونا به پرسپولیس آمده و اینجا زندانی شده است!

دست و پا زدن طارمی برای جدایی از پرسپولیس به شدت غیرقابل فهم است. اگر بقیه فوتبالیست های ایرانی دنبال انتقال به اروپا هستند تا در میدان دید کارلوس کی روش قرار بگیرند، مربی پرتغالی طارمی را در همین پرسپولیس دید و عاشقش شد. او از رهگذر بازی برای همین تیم به جمع ملی پوشان رسید و حتی در زمره معدود بازیکنان ثابت و همیشگی کی روش قرار گرفت؛ پس چرا حالا این همه برای جدایی عجله دارد؟ آن هم در حالی که پرسپولیس مهم ترین فصل یک دهه اخیرش را پیش رو دارد و به زودی باید برای رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بجنگد؟ اصلا چه تضمینی است که طارمی در تیم جدیدش هم وضعیت فنی و تاکتیکی مطلوبی به دست بیاورد و ادامه حضورش در تیم ملی را بیمه کند؟ او با رها کردن شرایط مساعد و باثباتش در پرسپولیس دست به قماری بزرگ می زند که نتیجه اش روشن نیست؛ قماری که شاید یک سال دیگر درست در چنین روزهایی، همه چیز را از کف او ربوده باشد. پس آیا منطقی تر و البته محترمانه تر نیست که استاد به ادامه قراردادش با پرسپولیس متعهد باشد؟

طارمی دو سال پیاپی آقای گل لیگ شده و بیشتر از 50گل برای پرسپولیس زده، اما حتی همین حضور درخشان او هم قابل مقایسه با عملکرد حیرت انگیز کریس رونالدو در رئال مادرید نیست. با این حال وقتی جناب CR7 هم درست در چنین ایامی ساز جدایی از رئال را کوک می کند، هیچکس در مادرید ناز او را نمی کشد و در همه نظرسنجی ها مردم درهای خروج را نشانش می دهند. همیشه باشگاه بزرگتر از ستاره است؛ حتی اگر پای رونالدویی در میان باشد که قبل از حضور در جمع کهکشانی ها برای خودش در یونایتد یلی بود؛ راستی طارمی قبل از پرسپولیس کجا بود و چه می کرد؟

و اما سخن آخر با آقای سوپراستار؛ اینکه طارمی امروز برای جدایی از پرسپولیس نیاز به دریافت رضایتنامه دارد، به خاطر گافی است که پارسال همین موقع داد. اگر او سال گذشته به توافق شفاهی اولش با پرسپولیس پایبند می ماند و ناگهان سر از ترکیه در نمی آورد، نهایتا قراردادی یک ساله با او بسته می‎ شد که امروز هم تاریخش به پایان می رسید. با این حال وقتی طارمی به یک ملت پشت کرد، به ترکیه رفت، پشیمان شد و با «التماس» برگشت، باشگاه به جبران این رفتار نابخردانه او را مجبور به امضای قرارداد دوساله کرد. خلاصه اینکه پا در هوایی امسال، نتیجه شاهکار پارسال است؛ نکند امسال هم شاهکار دیگری بزنی که سال بعد وضعت هزار برابر از این بدتر شود... خود دانی!


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 12:17 قبل از ظهر

  باشگاه به هیچ وجه نباید در مورد طارمی کوتاه بیاد . اگه کوتاه بیاد ما هوادارا کوتاه نمیایم. فقط باید جریمه بشه و نهایتا" سکو نشین تا حالش جا بیاد . لوس تر و بی جنبه تر از طارمی و رضائیان توی تاریخ فوتبال ایران ندیدم .اون از پارسال و این هم از امسال که دو هفته است تیم رو برده تو حاشیه و باید تاوان این کارش رو با نیمکت نشینی یا سکو نشینی بده. اصلا" نمیخوام از مدیریت خوب طاهری طی این دو سال انتقاد کنم چون ایشون در مجموع عالی عمل کرده اما توی اینجور مواقع و در برخورد با اینجور بازیکنای تو دهنی نخورده و لوس مثل طارمی دوست داشتم یکی مثل عابدینی مدیر عامل بود تا چنان برخوردی باهاش بکنه که دیگه ندونه اروپا کدو م طرفه و اسمش رو هم نیاره و راه خونشون رو هم گم کنه. به نظر من در مورد طارمی و این برخوردش طاهری و برانکو بیش از حد کوتاه اومدن و طاهری بدونه ما هوادارا در مورد هر گونه برخورد انضباطی و جریمه طارمی پشت باشگاه هستیم و از تصمیمات باشگاه قطعا" دفاع میکنیم تا حساب کار دست طارمی و امثالهم بیاد.

 • omid 110omid 110 :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 09:57 قبل از ظهر

  فقط این رو میدونم که طاهری نباید کوتاه بیاد..نباید جلوی این بچه بازیهای طارمی کوتاه بیاد..اگر کوتاه بیاد و بهش رضایتنامه بده از فردا همه بازیکنها میخان اینجوری از تیم جدا بشن

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:37 قبل از ظهر

  از ماست که برماست..عزیزم..وقتیکه چنین کسیرا دوباره با هلهله وقربونی و تونل بازکردن برمیگردنیم نتیجه ای بهتر از این نداره..اگر پارسال که فقط یخاطر کودتا و دیدن تانکها خودشو خراب کرده بود و نمیزاشتیم برگرده..اگر نوجوون و جوون هوادار وچهارتا دختر دیگه که هوادر تیمن وقربون صدقه اش نمیرفتن..اگر بازکنان تونل باز نمیکردنو در بازیها بجای ختم پاسها به اون به همه توجه میکردن مسلم بدونید الان مثل بچه آدم سرجاش بود..بهترین کار اول اینه که 1 میلیون یورو را بگیرنو پرتش کنن بیرون وگرنه باید نه تنها جریمه ای سنگین بشه بلکه به سکو ونیمکت میخ بشه..حتی اگر ماندنی شد هیچ کسی نباید حداقل تا نیم فصل کوچکترین تشویقی بکنه واسمشو ببره..اینجا پرسپولیسه ونه تیم استانش ویا دوم پایتخت..

 • ali farahaniali farahani :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 03:02 بعد از ظهر

  مسخره کردی ملت رو تو که میخواستی بری برای چی برگشتی ملت چی فرض کردی چهار میلیارد میدی بعد برو هر قبرستونی که راهت میدن برو به درک حق نداری دیگه اسم پرسپولیس بیاری دهاتی نو کیسه دمش گرم برانکو امروز گفت تیم من بدون طارمی بسته شده است هری گمشو برو بیرون پرتش کنید بیرون اینم لیاقتش مثل رضا حقیقی پیام صادقیانه اونا هم هی برم برم میگفتند الان مثل سگ به گه خوردن افتادن اما دیگه فایده نداره هری طارمی هیچکس نمیتونه واسه پرسپولیس و هوادارش کلاس بذاره و ناز کنه گمشووووووووو

 • سعید سعیدیسعید سعیدی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 05:25 بعد از ظهر

  من برای تنبیه طارمی و مقابله با رفتار زشت بعضی بازیکنای ایرانی یه پیشنهاد مشخص مطرح میکنم لطفا اگه قبولش دارید به طور جدی در شبکه های اجتماعی مطرح کنید و انتشار بدید. پیشنهادم اینه که باشگاه یه حساب جدید معرفی کنه و اگه فقط 4 میلیون از هوادارای پرسپولیس نفری فقط هزار تومن بدیم مبلغ رضایت نامه طارمی جور میشه و اختیارش میفته دست هوادار. در مقابل ما هم از باشگاه میخوایم که طارمی رو طبق قرارداد مجبور به ماندن و البته سکونشینی کنه. با این کار چندتا هدف محقق میشه. اولاً طارمی افت میکنه مثل روزی میشه که از بوشهر اومد و بی حساب میشیم. دوماً بازیکنا میفهمن که پرسپولیس مثل پانینیوس ناشناخته و بی طرفدار نیست و اینجا هوادار قدرت داره. سوماً برای خرید جایگزین طارمی درآمدزایی میشه که وقتی از محل کمک خشمگینانه هوادار باشه معنای متفاوتی خواهد داشت. این از پیشنهادم. اما یک راه حل هم برای بخشش طارمی وجود داره اینکه بیاد و یک سال دیگه هم تمدید کنه تا قبول کنیم که بمونه و سکو نشین نباشه. لطفا اینا رو انتشار بدین تا هوادارا و مسئولین باشگاه پیگیری کنن.

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 06:44 بعد از ظهر

  پیشنهاد آقای سعیدی خوبه ولی عملی نیست.
  این بدترین عکس العمل طرفدارا به یک بازیکن خودخواه پرحاشیه بچه ندیدبدید لوس ننر است. یعنی اولا هوادار چنان منتی سرش میزاره که تا عمر داره فراموش نکنه. ثانیا این کار یعنی اینکه هوادار دوس داره از شرش راحت بشه و زودتر بره و سوما توی دنیا انگشت نما میشه و توی تیم جدیدش دیگه روش حساب نمیکنن. بازیکنی که هواداران پول دادن که از تیم " گمشه "

 • دینا سرخپوشدینا سرخپوش :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 01:14 بعد از ظهر

  مهدی باتعصب

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب