پیش بینی بت 940
وقتی طارمی، خودش را بزرگتر از پرسپولیس می بیند/ دستی که نمک خورد و نمکدان شکست

وقتی طارمی، خودش را بزرگتر از پرسپولیس می بیند/ دستی که نمک خورد و نمکدان شکست

مهاجم جوان پرسپولیس که نتوانست درخواست این باشگاه را برای پرداخت مبلغ رضایتنامه اجرا کند، بر خلاف تعهدش در تمرین ها شرکت نکرد و همراه تیم هم به اردو نرفت. ابت... 4 out of 5 based on 25 ratings.

وقتی طارمی، خودش را بزرگتر از پرسپولیس می بیند/ دستی که نمک خورد و نمکدان شکست

نويسنده : فرزان ایزدشناس 22 اظهار نظر بازدید [ 8949 ] چهارشنبه, 14 تیر 1396
:: خبر ویژه
وقتی طارمی، خودش را بزرگتر از پرسپولیس می بیند/ دستی که نمک خورد و نمکدان شکست

مهاجم جوان پرسپولیس که نتوانست درخواست این باشگاه را برای پرداخت مبلغ رضایتنامه اجرا کند، بر خلاف تعهدش در تمرین ها شرکت نکرد و همراه تیم هم به اردو نرفت. ابت...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جوان پرسپولیس که نتوانست درخواست این باشگاه را برای پرداخت مبلغ رضایتنامه اجرا کند، بر خلاف تعهدش در تمرین ها شرکت نکرد و همراه تیم هم به اردو نرفت.

ابتدای سه فصل قبل، زمانی که علی دایی سرمربی پرسپولیس بود، نام مهدی طارمی را برای انعقاد قرارداد در اختیار مدیران باشگاه قرار داد. در آن مقطع وقتی این بازیکن جوان و بی نام و نشان پا در باشگاه پرسپولیس گذاشت، شاید باورش نمی شد که همه چیز مهیا شده تا پیراهن باشگاه بزرگی چون پرسپولیس را بر تن کند. پیراهنی که خیلی ها آرزوی پوشیدنش را دارند تا محبوب هواداران میلیونی شوند.

طارمی به همراه وکیلش مقابل رحیمی که در آن مقطع مدیریت باشگاه را بر عهده داشت، نشست. رحیمی در اظهار نظری جالب خطاب به وکیل این بازیکن گفت، بازیکنی که آقای دایی برای انعقاد قرارداد معرفی کرده بودند کجاست؟ چرا با خودتان نیاوردید؟ وکیل طارمی هم در پاسخ گفت، همین جا کنار من است. مهدی طارمی فوتبالیستی که علی دایی خواهان انعقاد قرارداد با او بوده کنار من نشسته است.

دلیل این اتفاق این بود که در آن زمان طارمی نامی شناخته شده برای فوتبال ایران نبود. کسی این بازیکن را نمی شناخت که بداند چهره اش چگونه است اما باشگاه پرسپولیس با او قرارداد امضا کرد و این فرصت را در اختیار این مهاجم جوان قرار داد تا بتواند استعدادهای خود را به فوتبال ایران نشان دهد. در همان مقطع علی دایی کمتر از این بازیکن در ترکیبش استفاده می کرد اما پس از کنار رفتن او و آمدن حمید درخشان، به طارمی بازی رسید و در ادامه هم، دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا سکوی پرتاب طارمی شد.

پس از آن دیگر این بازیکن خودش را هم در میان هواداران نمی شناخت. بازیکنی که تا یک سال قبل آرزوی پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشت، حالا محبوب هواداران میلیونی شده و معروفیت زیادی به دست آورده است.

با آمدن برانکو طارمی رسما به مهاجم فیکس پرسپولیس تبدیل شد. او که گل های زیادی در لیگ پانزدهم برای قرمزپوشان تهرانی به ثمر رساند، در نهایت نتوانست در این فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرد اما با کسب عنوان آقای گلی به افتخارات خود اضافه کرد. افتخاراتی که باید بپذیریم همه به واسطه نام پرسپولیس برای این بازیکن به ثبت رسید.

اما پایان فصل و با اتمام قرارداد این مهاجم با باشگاه پرسپولیس، حرف و حدیث های زیادی پیرامون جدایی اش از این باشگاه مطرح شد. او در یک اقدام عجیب و غیر منتظره همراه با رامین رضاییان به ترکیه رفت و با یکی از باشگاه های این کشور قرارداد همکاری امضا کرد تا برای این تیم بازی کند. طارمی که با این کارش هواداران پرسپولیس را از خود رنجیده خاطر کرده بود، خیلی زود متوجه اشتباه خود شد و با وساطت برخی پیشکسوتان باشگاه از جمله علی پروین، به ایران بازگشت تا دوباره قرارداد جدیدی با باشگاه پرسپولیس به امضا برساند. در همان مقطع هواداران خشمگین پرسپولیس به خاطر پشیمانی این بازیکن، او را بخشیدند و حتی در نخستین تمرین تیم که طارمی حضور یافته بود، او را با شعارهای جالبی تشویق کردند تا نشان دهند که دلخوری خود را از مهاجم تیم شان فراموش کرده اند اما این هواداران نمی دانستند مهاجم بوشهری شان باز هم خودش را بزرگتر از تیم می بیند و باز هم همه را سرکار خواهد گذاشت.

در آن زمان که طارمی از باشگاه ترکیه ای به تهران آمد، اگر مدیران پرسپولیس و همین طور شخص برانکو ایوانکوویچ عذرخواهی این بازیکن را نمی پذیرفتند و قبول نمی کردند که به پرسپولیس برگردد شاید مجبور می شد فوتبالش را در همان باشگاه ریزه اسپور ترکیه ادامه دهد؛ باشگاهی که شرایط مناسبی نداشت و به احتمال زیاد طارمی باید در آنجا نیمکت نشینی را به تجربیات خود اضافه می کرد. اگر هم این اتفاق رخ می داد باید بپذیریم که شاید طارمی در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی، جایی هم در تیم ملی نداشت.

باشگاه پرسپولیس لطف بزرگی در حق این بازیکن کرد و پذیرفت که دوباره به پرسپولیس بازگردد اما با شرایط خاص؛ طارمی در همان مقطع قبول کرد که با پرسپولیس قرارداد دو ساله - بدون هیچ گونه قید و شرط و بند خاصی - امضا کند تا به تیم برگردد اما همین قرارداد، اکنون گریبانگیر او شده و اجازه نداد طارمی به راحتی از پرسپولیس جدا شود. طارمی که با پایان فصل، پیشنهاد یکی از باشگاه های یونانی را دریافت کرده بود به باشگاه پرسپولیس آمد و از مدیران باشگاه خواست رضایت نامه اش را بدهند اما در یک اقدام حرفه ای، علی اکبر طاهری اعلام کرد که اگر قرار است او زودتر از موعد با پرسپولیس قطع همکاری کند، باید مبلغی به عنوان حق ترانسفر به این باشگاه بدهد. بر اساس قوانین، باشگاه پرسپولیس همان مقطع هم می توانست قبول نکند که طارمی ۱۴ روز در تمرین ها شرکت نکند و به مذاکره بپردازد اما به خاطر پیشرفت بیش تر این فوتبالیست، علی اکبر طاهری با هماهنگی برانکو به طارمی اجازه داد که به مدت ۱۴ روز در تمرین ها شرکت نکند و با باشگاه های مد نظر خود به مذاکره بپردازد. با اتمام این مهلت، طارمی باز هم نتوانست مبلغ درخواستی باشگاه را برای صدور رضایتنامه فراهم کند و بنابراین  باید در تمرین ها حاضر می شد اما این کار را نکرد.

حالا شنیده شده مهدی طارمی بر درخواست خود پافشاری کرده و عنوان می کند که نمی خواهد در تمرین های پرسپولیس شرکت کند. او در پیغامی که به مدیران باشگاه فرستاده اعلام کرده می خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد اما نکته حائز اهمیت و قابل تامل این است که این بازیکن که با نام پرسپولیس به بزرگی رسید چرا این روزها خودش را بزرگتر از باشگاه می داند و برای همه مجموعه این باشگاه به ویژه هواداران این تیم ناز می کند و به تمرین نمی رود. آیا طارمی نمی داند که چقدر این باشگاه در حق او و برای بزرگ شدنش تاثیر داشته است؟ آیا نمی داند که هواداران، چقدر او را روی سکوها تشویق کردند تا بیشتر روحیه بگیرد؟ این هواداران درست زمانی که در دیدار برابر الریان پنالتی را با ضربه ای چیپ به هدر داد، تشویقش کردند اما او به خاطر عصبانیت تعداد معدودی از هواداران، به آن ها علامت "هیس" نشان داد. الان هم برای همه هواداران پرسپولیس، روزه سکوت گرفته تا بلکه مقدمات رفتنش فراهم شود.

در فوتبالی که بازیکنان بزرگی مثل علی دایی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا و ... که افتخارات زیادی کسب کردند و در دنیا شناخته شده اند، به باشگاه و تعهد خود احترام می گذاشتند و خود را با تمام شهرت و محبوبیت شان بزرگتر از باشگاه پرسپولیس نمی دانستند، آیا درست است که بازیکنی مانند مهدی طارمی که هنوز در کسب افتخار و تجربه به درجه بزرگان پرسپولیس نرسیده است، نمک بخشش باشگاه و هواداران را بخورد و نمکدان بشکند؟ این کار با هر متر و معیاری که حساب شود، از حرفه ای گری به دور است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:01 بعد از ظهر

  حالم دیگه داره به هم میخوره ازاسم این پسره

 • perspolis aloneperspolis alone :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:04 بعد از ظهر

  من فقط از این میترسم دوباره مثل پارسال نتونه بره برگرده و با احساس هوادارا بازی کنه
  دیروز طارمی نبود شش تا بازیکن مختلف گلزنی کردن چون همه پاسا به یه نفر ختم نمیشد

 • نیما فارغ بالنیما فارغ بال :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:13 بعد از ظهر

  فقط سکو. باید بیاد بره رو سکو بشینه آهنگ گوش کنه. تمام.

 • مصطفی صصمصطفی صص :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:42 بعد از ظهر

  به نظر من خبر گذاشتن زیاد از حد از طارمی و اینکه هوادارا زیادی پیگیر این قضیه شدن باعث شده که طارمی خود بزرگ بین شه....

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:43 بعد از ظهر

  طارمی استعداد عجیبی در گند زدن داره
  حالا میخواد گند زدن به تیم باشه مثل پنالتی چیپی که بازی با الریان از دست داد و یا موقعیت سوزی های مکرر یا گند زدن به اعصاب و روح و روان هواداران باشه با این کارهایی که توی این فصل و فصل قبل کرد

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:45 بعد از ظهر

  برانکو به نیمکت پیچش میکنه. حالاطارمی نابودشده چه بره چه بمونه اونابودشده ست

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:49 بعد از ظهر

  تقصیر طارمی نیست تقصیر مدیریت باشگاه هست. نه اینکه طارمی بی عقل و شعور تقصیری نداشته باشد ولی مشکل اصلی از مدیریت است که ایشون را لوس و ننر تربیت کرده

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:53 بعد از ظهر

  چرا بازیکن شناخته شده برای فوتبال ایران نبود ؟؟؟ واقعاً چرااا؟؟ چون خوب بلدیم تخلیه کنیم . فقط همینو بگم چند بازی مانده به پایان لیگ لیک وقتی ایرانجوان با مس کرمان در بوشهر بازی داشت تماااام شهر ماتم گرفته بودند و همه از اینکه طارمی محروم بود نگران بودند . و یا همین برنامه بازیهای لیگ یک که از تلوزیون هنوز پخش میشه نصف صحبتهاشون در باره محرومیت طارمی بود که در غیابش ایرانجوان باید چه کند . نکنه فکر کردید دائی با نیت خوابیده و طارمی در خواب دیده بوده؟؟ یا اینکه طارمی سرشناسترین و معروفترین بازیکن لیگ یک و ایران بود که دائی مجاب به جذبش شده . یجوری نگید که انگار طارمی در محلات بازی میکرده و بعد به پرسپولیس اومده . طارمی قبل از پرسپولیس هم بازیکن بزرگی بود اما با این تفاوت که اونجا ۹۰درصد موقعیتهاش گل میشد و اینجا بخاطر فشار ماها کمتر گل میکرد . حالا من یه سئوال دارم مگه مصلح بازیکن بی نام و نشانی بوده که الان به پرسپولیس پیوسته ؟؟ یا غییر از اینه و مصلح در لیگ یک و فوتبال ایران شناخته شده و با بازیهای خوب اون کادر فنی مجاب کرده که جذبش کنند پس طارمی هم به این شکل . خواهش دارم نمک نشناس نباشیم و حرمتها و ارزشها را نگه داریم تا بازیکن از کار ناشایست خود پشیمان و از کار خوب خود خُرسند . و در آخر سعی کنید خودتان جای طارمی بگذارید که آرزوی پیشرفت داره پس براش دعا کنیم موفق باشه نه اینکه تخلیش کنیم و بگوئیم هییییچی نبودی و انگیزه اش ناااااابود شود و ما را دوستداران خودش نداند . صبور باشید خداوند اونچه که مصلحته فراهم خواهد کرد . دوستون دارم و بهتون عشششق میورزم . یا حق

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:35 بعد از ظهر

  ببخشید تورو خدا جلوی پیشرفت طارمی رو گرفتیم همین فردا میگیم طاهری رضایتنامشو مفت بده تا بره لیگ معتبر یونان وتیم قدرتمند پانیونیوس تا پیشرفت کنه

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 12:21 قبل از ظهر

  سلام دوست عزیز
  اگه متوجه شده باشید اکثر هواداران بخاطر نوع رفتار آماتور واحمقانه مهدی ازش ناراحتن نه کیفیت فنیش
  مطمینا اگه مهدی شابسته نبود نمیتونست خودش نشون بده
  قبول کنیم که پرسپولیس 3سال خسارت داد تامهدی به این درجه ازکیفیت برسه
  سالی که دایی اخراج شدبخاطر میدون دا دن به همین جوانها بود سالی که بدترین ستل پرسپولیس بود چرا که تیم جوون شده بود تا امثال مهدی واحمد وعایپور امید و......بازی بکنن
  شک نکنید اگه مهدب بجز پرسپولیس بهر تیمی رفته بود حداکثر باریکنی در حد برهانی میشد
  اما پرسپولیسوبرانکو وهواداران عاشق و......هافبکهای عالی ونوع بازی مالکانه وتمرینات عالی برانکو باعث پیشرفت شگرف طارمی شد
  دوساله مهدی با رفتار احمقانه وبچه گانه هیچ تعهدی به قرارداد وعشق هوادار نشون نمیده ....
  اونمهمه رفتار زشت طی یکسال وموقعیتهای صدردصدی که نابود کرد حتی تا حذف پرسپولیس هم میشرفت
  اما هوا ار عاشق بخشیدش..تیم بخشیدش
  ولی بعد از سالهای سال پرسپولیس امید قهرمانی تو آسیا رو داره شاید تا دهسال دیگه چنین موقعیتی نداشته باشه
  خود طارمی امید ا ل آقای گلی وبهترین شدن تو آسیاست
  ضمن اینکه میتونه با هتریک در آقای گلی لیگ جاودانه بشه
  اما باز هم با رفتاری بچه گانه.....وشاید اخمقانه میخواد بره یونان
  اونم تیمیدر حد لیگ خود ما شاید پایینتر
  لیگ یونان همیشه قبرستان بازیکنان تمام شده وفراموش شده اروپاست
  کجا دیدی طی 10 سال اخیر بهزیکنی ازیونان به لیگهای معتبر اروپا ترانسفر بشه
  حتی خود یونانیها میذن سوئیس واتریش وترکیه تا دیده بشن
  شجاعی که حتی قطر هم نمیخوادش میره همین تیم مبشه بهترین تبمش
  ببین چقدر درپیته که انصاری فر میشه مهاحم اول المپیاکوس تیم برتر 40 سال اخیر یونان
  بخدا خضور درپرسپولیس وقهرمانی در آسیا مهمتر از لیگهای پنج گانه معتبر اروپاست. چه برسه تیم درپیت وداغون پانانیوس
  جالبه که همین تیم درپیت ارزشی برای مهدی قائل نیست وحاضر به مذاکره باپرسپولیس نیست
  به مهدی گفته خودت باید رضایت پرسپولیسو جلب کنی!!
  میدونی یعنی چی؟
  یعنی مهدی هیچ ارزشی براشون نداره
  در صورتیکه مهدی از تمام بازیکنان لیگ یونان مهمتر وارز شمندتره ولی بخاطر رفتار بچهگانه باشگاه یونانی داره ازش سواستفهده میکنه
  ودقیقا مسعود شجاعی داره به باشگاه یونانی یاد میده که چطور از مهدی سو استفاده بکنه
  مهدی روزی نیفهمه بازق خورده که دیگه دیر شده
  هرچند همه میدونیم که دستور کیروشه که مهدی بره یونان تا پرسپولیس برانکو نتونه قهرمان بشه ...
  چرا که میدونه اگه برانکو قهرمان آسیا بشه. محبوبیتش صدها برابر کیروش خواهد بود
  در هر حال مهدی در بدترین زمان ممکنه داره زشت ترین رفتارو با پرسپولیس انجام میده
  فکر نکنم جای هیچ دفاهی از مهدی مونده باشه......

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 04:58 بعد از ظهر

  طارمی بازیکن خوبیه ولی حیف که اخلاق بچگانه داره،
  باید بهش گفت پسرجان، اولین چیزی که باید در سرلوحه کارت قرار بدی، پایبندی به قرارداد و قولی میباشه در هنگام بستن قرارداد متعهد میشی و اگر در این شرط اول ریپ بزنی و نامیزان باشی، دیگه باید فاتحه عشق به پرسپولیس و عشق به هوادار و رعایت دستورات سرمربی و ....خواند و بمعنای واقعی دیگه برای این تیم و هواداراش بازیکن نمیشی

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 05:07 بعد از ظهر

  بزرگترین ضرر رو خود طارمی به خودش میزنه! بیرانوند از تیم اول ترکیه پیشنهاد داشت ولی میدونست بره اونجا و نیمکت نشین بشه تیم ملیو از دست میده یا از ترکیب فیکس تیم ملی میره بیرون و عاقلانه تصمیم گرفت، حالا اگه بره جام جهانی یه پولی از فیفا به پرسپولیس میرسه که هیچ میتونه به یته تیم خوبم ترانسفر بشه و پول رضایت نامه خوبی به تیم برسه و معامله برد برده.
  اما حالا طارمی فکر کرده بره پانیونیوس هم اقای گله! فکر کرده اونجا هم بعد هر ناکامی در گلزنی و پنالتی خراب کردن تشویقش میکنن!
  بهترین تنبیه طارمی اینه که پول رضایت نامشو بگیرن ازش باهاشم یه تفاهم نامه تهش ببندن و از قرارداد با تیمی دیگر تو ایران منعش کنن در آینده! و در آینده هم راهش ندیم، تا بره تا آخر عمرش مفت بازی بکنه تو کشور های بحران زده اروپایی

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 05:07 بعد از ظهر

  اگر باشگاه مشکل مالی نداشته باشه بهترین راه میخکوب کردنش به سکو و گاهی نیمکته..حتی اجازه ورود به زمین هم نباید بهش بدن..البته اگر یک میلیون یورو را میتونه بده که چه بهتر.حداقل گوشه ای از برندی که استفاده کرده را جبران بکنه..و این تاریخ را بخاطر بسپارید که این بچه دیگه فوتبالش تموم شد..یعنی حتی اگر به رئال و یا بارسا هم بره ( البته بعنوان توپ جمع کن..وگرنه اونو چه به بازی در این تیمها ) باید اسمشو عوض کنه تا کسی نشناسدش..فکر میکنه حتی همون باشگاههای درجه 2 و 3 یونانی هم که میخوانش ( مثلا ) با رزومه اخلاق و رفتارش باید نیمکت نشین بشه..

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 05:48 بعد از ظهر

  مقصر اول هواداران هستند. خطای سال قبل این و رامین اصلا قابل بخشش نبود و وقتی باشگاه در را برویشان بست( بعد از اعلام پشیمانی) همین هوادارانی که الان به طارمی فحش میدن همون موقع به برانکو و طاهری فحش میدادن که " شما کینه ای هستین " و تا جایی پیش رفتن که میگفتن" پرسپولیس به طارمی و رامین بدهکاره".
  این صحنه ها و این کامنتها برای من آشناست و طرف با یک پست اینستاگرامی از قبل هم محبوبتر میشه!!! و اینا هم این دلرحمی مردم را دیدن و پیش خودشون میگن " هر کاری دلمون میخواد میکنیم بعد دل این مردم دلرخم را طوری بدست میاریم که به باشگاه طوری فشار بیارن که از گناهمون بگذرن. تازه از قبل هم محبوبتر میشیم".
  هوادار لطفا کمی هوشیار باش و بازیچه نشو....

 • Navid Ghasemi khah pargamNavid Ghasemi khah pargam :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 07:03 بعد از ظهر

  خداروشکر.یکی پیداشد حرف دل مارو بزنه.درود بر تو اقا رضا.کاش همه دیدگاه شمارو داشتن

 • حسام الدین حسامحسام الدین حسام :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 06:27 بعد از ظهر

  خدا کنه اینجا پول بده بره اونجا ریزه اسپور محکومش کنه بیچاره شه

 • Navid Ghasemi khah pargamNavid Ghasemi khah pargam :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 07:10 بعد از ظهر

  به نظر من باشگاه نباید تحت هیچ شرایطی حتی با ۱۰میلیارد رضایت نامشو بده.این اقا باید تو تیم باشه و جزو ۱۸ بازیکن هم نباشه.فقط با تیم تمرین کنه.فقط همین.مث رامین رضاییان.بخدا قسم درگیری رامین رضاییانم ساختگی بود چون نمیخواست مث الان مهدی بشه.چون میدونستن طاهری با بقیه مدیر عاملای بیخاصیت پرسپولیس فرق داره.ما الان فقط باید به ابهت باشگاه فکر کنیم.هیچ کس حق نداره ابهت مارو زیر سوال ببره.هیچ کس حتی مهدی طارمی.این دونفر هیچی نبودن بخدا ولی از این پرسپولیس به همه جا رسیدن.دکتر طاهری عزیز خواهشا خواهشا از ابهت باشگاه در مقابل طارمی دفاع کن.بزرگی باشگاه رو به رخش بکش فقط همین

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:08 بعد از ظهر

  بابا بخدا خستمون شد ولش کنید بره ولی دیگه هیچوقت حرف از بازگشت به پرسپولیس و این اینجور حرفا نزنه دهن هواداران سرویس شد استقلال پرونده نقل و انتقالات رو بسته تیمشو داره تقویت میکنه ما هنوز داریم التماس طارمی میکنیم مطما باشید پرسپولیس بزرگ با یه بازیکن گیر نیست بخدا بزارید بره داره باهامون بازی میکنه ................ .

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب