پیش بینی بت 940
مهدی طارمی: برگشتم، قهرمان شدیم، می خواهم بروم

مهدی طارمی: برگشتم، قهرمان شدیم، می خواهم بروم

سوژه اول نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در این روزها بالاخره سکوتش را شکست و در خصوص آینده اش در فصل بعد توضیح داد. مهدی طارمی که در پایان فصل هفدهم و با قهرمان... 2 out of 5 based on 33 ratings.

مهدی طارمی: برگشتم، قهرمان شدیم، می خواهم بروم

نويسنده : ابوذر مهری 32 اظهار نظر بازدید [ 16901 ] چهارشنبه, 14 تیر 1396
:: خبر
مهدی طارمی: برگشتم، قهرمان شدیم، می خواهم بروم

سوژه اول نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در این روزها بالاخره سکوتش را شکست و در خصوص آینده اش در فصل بعد توضیح داد. مهدی طارمی که در پایان فصل هفدهم و با قهرمان...

ارتش سرخ دات كام :

سوژه اول نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در این روزها بالاخره سکوتش را شکست و در خصوص آینده اش در فصل بعد توضیح داد.

مهدی طارمی که در پایان فصل هفدهم و با قهرمانی به همراه این تیم در لیگ برتر و صعود به جمع هشت تیم به پایان رسید و توانست در هر دو تورنمنت عنوان آقای گلی را کسب کند، این روزها به دنبال حضوری موفق در فوتبال خارج از ایران است. او در این گفتگو بعد از مدت ها سکوتش را شکست و عنوان کرد قرار بود فصل قبل برگردد و طبق وعده اش عنوان قهرمانی را جشن بگیرند و اکنون در فاصله یک سال مانده به جام جهانی می خواهد فضای بین المللی و فوتبال اروپا را تجربه کند و در این راه اگر به دنبال برآورده کردن خواسته مالی باشگاه بود به پیشنهادات عجیب تیم های آسیایی که البته حریف پرسپولیس هم بودند پاسخ می داد اما هدف او موفقیت و تجربه اروپاست. آخرین صحبت های مهدی طارمی را در این زمینه می توانید در ادامه بخوانید.

قطعا می دانی که این روزها مهدی طارمی خبر اول رسانه هاست. این همه خبرسازی به کجا خواهد رسید؟
من ترجیح داده بودم سکوت کنم و شاید همین سکوت باعث شده تا هر کس هر حرفی را می شنود باور کند.

الان وضعیت طارمی چگونه است؟
من قبل از اینکه به ترکیه بروم قرار بود قراردادی یکساله با باشگاه ببندم .آقای طاهری اصرار به قرارداد دو ساله داشت و معتقد بود برای رفتن به خارج از کشور بندی در قرارداد قرار می دهیم که بر اساس آن با پرداخت مبلغی آزاد شوم. روی مبلغ بحث شد و به هر حال آن قرارداد امضا نشد و من هم که به ترکیه رفتم. زمانی که از ترکیه برگشتم با آقای طاهری صحبت کردم . قرارداد دو ساله ای تنظیم شد و بندهای متعددی در قرارداد من بود که امضا کردم. حتی پذیرفتم که اگر تیم قهرمان لیگ برتر و جام حذفی نشد بابت هر کدام جریمه شوم و این شرط ها را پذیرفتم و امضا کردم. در مورد رفتن به خارج بندی نوشته نشده بود و من در این باره پیگیری کردم. گفتم بابت خارج رفتن من، حق باشگاه پرسپولیس است که پولی دریافت کند اما این را در قرارداد مشخص کنیم که آقای طاهری گفت اگر بحث رفتن تو بود من کمکت می کنم.

الان هم بر اساس همان قول روی ماندن تو اصرار نکرد؟
بله. ما با هم صحبت کرده بودیم و بعد از پایان بازی ها هم با هم صحبت کردیم و گفتم که تصمیم من برای رفتن به خاج از کشور است. خوشبختانه مهاجم خوبی هم جذب شده. قرار شد هیات مدیره مبلغ ترانسفر را مشخص کند. یعنی می خواهم بگویم بحث تازه ای نبوده .

و اینکه باید از سه شنبه سر تمرین حاضر می شدی و نشدی.
من هنوز پیگیرم که بتوانم خواسته مالی باشگاه را انجام بدهم و بتوانم بروم. دوست دارم سال قبل از جام جهانی طبق برنامه ای که دارم در اروپا باشم. سال گذشته بعد از جلسه با باشگاه، به ترکیه رفتم و بعضی گفتند و نوشتند که اگر تصمیم به رفتن داشتم چرا به باشگاه رفتم و آنها را امیدوار کردم. الان هم نمی خواهم همان اتفاقات تکرار شود. مطمئن باشید امسال پرسپولیس تیم به مراتب بهتری نسبت به فصل قبل دارد و بود و نبود من تاثیر چندانی ندارد.

هواداران خیلی پیگیر وضعیت تو هستند. بالاخره تکلیف چیست؟
هوادار دلسوز تیم است و دوست دارد تیمش همیشه در بهترین موقعیت باشد. من آنها را درک می کنم. واکنش های شان را می بینم. می دانم که مهدی طارمی اگر امروز مهدی طارمی شده به خاطر بزرگی نام پرسپولیس و همین هوادارها بوده. من هیچ وقت روزهای حضورم را در کنار آنها فراموش نمی کنم. هرگاه روز خوب من نبود هم حمایت کردند. پرسپولیس آنقدر بزرگ هست و بزرگان زیادی در این تیم آمده و رفته اند که با رفتن یک بازیکن به مشکل نمی خورد. من سال قبل که آزاد بودم و بعد برگشتم هواداران می گفتند برگرد یکسال بمان و جام قهرمانی را بگیریم و برو. مصاحبه من روز بازگشتم جلوی باشگاه هم یادم هست که گفتم هر اتفاقی بیافتد امسال پرسپولیس قهرمان است. خوشحالم که قولی که دادم را توانستم عملی کنم و شرمنده نشدم. از حمایت همه جانبه عزیزان هم تشکر می کنم. پرسپولیس تیم بزرگی است و با کادرفنی و مدیریت و بازیکنان خوبی که دارد قطعا سال موفقی خواهد داشت.

پیشنهادات مختلفی در رسانه ها مطرح می شود. این تیم هایی که از آنها حرف می زنند صحت دارد؟
من هدف گذاری کرده ام و باشگاه هم در جریان هست. من مثلا به تیم هایی آسیایی فکر نمی کنم. پیشنهادات مالی خوبی از این تیم ها دارم ولی هدفم این تیم ها نیست. تیمی به من پیشنهادی نجومی داد که در جمع هشت تیم لیگ قهرمانان آسیا هم هست اما گفتم اولا یک درصد فکر کنید قرار باشد من در این تیم مقابل پرسپولیس قرار بگیرم و به هیچ عنوان حاضر به این کار نیستم دوما تیم آسیایی است و اگر بخواهم در آسیا بازی کنم بزرگترین تیم آسیا پرسپولیس است و چرا باید از آن جدا شوم؟ من به تنها چیزی که فکر نمی کنم و شاید الان اولویت دهم من هم نباشد پول است.

آخرین سئوال. با دربی در آلمان موافقی؟
من که نباید موافق یا مخالف باشم. حتما تصمیم دو تیم و کادرفنی آنهاست.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سرخپوش 24سرخپوش 24 :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:17 بعد از ظهر

  تو کاره ای نیستی نظر بدی تو اصلا پرسپولیسی نیستی برو همون جا ک بودی دوستان تو خدا بازیکن رو الکی بزرگ نکنید ارتش لطفا درمورد این بچه مطلب نذار متشکرم

 • دنی پرسپولیسدنی پرسپولیس :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:20 بعد از ظهر

  همچین میگی انگار تو پرسپولیسو قهرمان کردی اقای طارمی فوتبال 11 نفرس اگه امسال مسلمان امیری سید جلال انصاری بیرانوند احمذزاده و بقیه بچه ها نبودن تو اقای گل نمیشدی و قهرمانی در کار نبود همون تیم الکی یونانم بهت پیشنهاد نمیداد امیدوارم هرچه زودتر پول رضایت نامتو جور کنی بسلامت

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:23 بعد از ظهر

  تو که میخواستی بری چرا زودتر نگفتی؟؟؟ چرا خیانت کردی و موقعی که تیم بسته شده بود ساز جدایی میزنی؟ تا چند سال پیش به قول دوستان تو شهرتم کسی نمیشناختت اسمتو سرچ میکردی عکس برنج می اومد! کاش پرونده ژوزه نبود و اینو یکسال مینشوندیم رو سکو تا حالش جا بیاد

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:26 بعد از ظهر

  هه حتما میخوای تو لیگ درجه 3یونان وتیم درجه 2همین لیگ پانیونیوس پیشرفت کنی مرسی که معنی پیشرفت رو تو وسروش به ما یاد دادین اخه ما بی سوادا فکر میکردیم پیشرفت یعنی رفتن به تیم بهتر وبزرگتر ولی شماها یاد دادین این غلطه وپیشرفت یعنی رفتن از تیم بزرگ به تیم کوچک همون کاری که رضا حقیقی کرد از پرسپولیس رفت پدیده تا پیشرفت کنه والان ازبس پیشرفتش زیاد بوده کسی نمیدونه کجا هست توهم برو به پیشرفتت برس ولی دیگه هوس برگشتن نکن چون اینجا زندانه واینجا حیف میشی چرا همه دوست داشتنا وتعصب شده حرف وقلب قرمز تو اینستاگرام ولی تو عمل هیچی نیست طارمی جان مادرت فقط زودتر برو

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:28 بعد از ظهر

  برو چهارمیلیارد بده وبرو

 • omid 110omid 110 :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:32 بعد از ظهر

  کسی نمیگه بمون...هروقت 4میلیارد نقد دادی رضایتنامه بگیر و برو...قطعا از رقابت با منشا ترس داری که اینجوری داری میری...میدونی برانکو با کسی اعارف نداره و چون میترسی نیمکت نشین بشی داری این کارها رو میکنی

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:34 بعد از ظهر

  یادت رفته پارسال با التماس و گریه زاری و به لطف هوادارا و باشگاه برگشتی وگرنه همه قیدت رو زده بودن ۰ حالا هم ۴ میلیارد بده برو دیگه پشت سرت هم نگاه نکن ما هم قول میدیم که دیگه برا همیشه فراموشت کنیم و اگه دوباره خواستی برگردی قلم پاتو خرد کنیم.

 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:38 بعد از ظهر

  هیچکس با رفتن بازیکنا و پیشرفت اونا مشکلی نداره
  مشکل اینه که تو جدا شدنت هم مثل موقعیت خراب کردنات، به آدمیزاد نمیخوره
  الان و نزدیک به شروع لیگ، وقت این کاراست سوهان اعصاب؟

 • بهنام حاتمیبهنام حاتمی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:39 بعد از ظهر

  فقط میتونم بگم خیلی خیلی متاسفم برات که انقدر هوادار به پات ایستادو ازت حمایت کرد فقط لطفا سریعتر پولو جور کن و برو چون مهاجم میخوایم بگیریم با این حرفاتم کل محبوبیتت تزد هوادار از بین رفت من که کلا نمیدونم بازیکنی که تو تیم ملی فیکسه چرا انقدر دوس داره بره اگه واقعا عقل داشتی مینوندی بعد جام جهانی با پیشنهادای خیلی بهتر میرفتی

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:39 بعد از ظهر

  دستت درد نکنه پرسپولیس را قهرمان کردی .می موندی قهرمان اسیا می کردی و بعد جام باشگاههای جهان هم قهرمانمونم می کردی .بابا تو چرا اینقدر مغرور شدی .بخدا برانکو تو را بازیکن کرد .داری باتمام سرعت خودت را از چشم هواداران می اندازی جوری رفتار کن که اگه خواستی بمونی بتونی تو چشم های هواداران و مربیت نگاه کنی .

 • مهدی مهدیمهدی مهدی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:50 بعد از ظهر

  مثه بچه آدم پایان لیگ میگفتی میخوام برم که ما یا زهیویو میگرفتیم یا ترابیو یا ساسانو الان همه رفتن قرارداد بستن یهو یادت افتاده بری!

 • هادی واعظهادی واعظ :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:54 بعد از ظهر

  به سلامت.البته1میلیون یورو باید بدی و بری...

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:55 بعد از ظهر

  گمشو لطفا

 • سعید سعیدیسعید سعیدی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 10:57 بعد از ظهر

  آقای طارمی شما یا واقعاً خیلی بی اطلاع و بی سوادی یا هوادار رو مثل خودت فرض کردی اگه اطلاع نداری بهت یادآوری میکنم که شما در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس بازی کردی و تا لیگ فصل بعد اجازه نداری برای تیم دیگه ای بازی کنی! منت اینو نذار که به خاطر جلوی پرسپولیس بازی نکردن نرفتم آسیا! اون تیمم که میگی پیشنهاد داده و جزء 8 تیمه نمیتونی تو بازیهای 8 تیم نهایی براش بازی کنی. ضمناً برای ما اصلاً مهم نیست کجا میری برو آسیا یا حتی لیگ محلات بوشهر! اما پول باشگاه رو بده تا این روزای آخر که بازیکنی نمونده برای جایگزینی بتونه خرید کنه. نکته آخر هم اینکه رفتن به یونان اصلاً فضای بین المللی نیست. اتفاقاً همون تیمای شناخته شده آسیایی بین المللی تر بازی میکنن.

 • حامد پاکزادحامد پاکزاد :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:09 بعد از ظهر

  آقا لطف کردی منت گذاشتی بودی حالا. ممنون قهرمانمون کردی بازم ازین کارا بکن.

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:18 بعد از ظهر

  موفق باشی پسر باغیرت و پرسپولیسی متعصب . هر کجا باشی دوست داریم و بهت افتخااااار میکنیم . بخاطر زحماتت هم از تهههههه دل تشکر میکنم . شاد و سربلند باشی مهدی آقای گلللللل.

 • omid 110omid 110 :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 02:35 قبل از ظهر

  واقعا از نظر شما طارمی باغیرته..چرا همیشه توی همه مباحث حرفهای طنز و خنده دا بی ارتباط با موضوع مطرح میکنین...این موضوع برای طرفداران جدی هست...ارتش خواهش میکنم تایید کن

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 11:07 قبل از ظهر

  خوبی داداش؟؟عزیزم لطف کن حرمت تعصب رو نگه دار بخاطر مجتبی محرمی حرمت این کلمه رو نگه دار همین شماها هستید که باعث شدید این بچه کارش به اینجا برسه وبگه فقط میخوام برم تعصبشو از کجات آوردی وقتی نمیره سر تمرین وپرسپولیسو هیچ حساب میکنه کلا فازت چی بوده؟

 • سینا پرسپولیسیسینا پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:32 بعد از ظهر

  به سلامت

 • سینا پرسپولیسیسینا پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:32 بعد از ظهر

  کسی جلوی شمارو نگرفته

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:39 بعد از ظهر

  داره تخت گازراهی رامیره که پیشتررضاحقیقی رفته بود
  یک جاده به دومقصدختم نمی شود
  حقیقی به نابودی فوتبالش رسید .امکان نداردمهدی به مقصددیگری برسد.فوتبال اوهم مثل حقیقی نابودخواهدشد
  مگراینکه درلحظه آخرپابه ترمز بکوبد وبرگردد
  ازنیم راه خطابرگشتن هم پیروزی یه .هرچندکه تاحالاخیلی چیزاازدست داده
  وتاخیرداره
  امابهتازراهی ست که قبلاهاخیلی هارفتندوفوتبالشون نابودشد
  دلم به حالش میسوزه
  خیلی دوستش داشتم

 • amin aminiamin amini :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:47 بعد از ظهر

  طارمي جان برو سريع تر هم برو، اما پول رضايت نامه ات را تا ريال آخر پرداخت كن، اگر شما اروپا نديده اي ما ارتش سرخي ها ديده ايم اما از جنس بايرن مونيخ و هامبورگ نه پانينيوس يونان .. ظاهرن شما از بارسلونا اومدي و پرسپوليس برات كوچيكه... به سلامت آقاي بي منطق

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:49 بعد از ظهر

  بادرود
  عادت ندارم توهین کنم......
  ولی هرچی فکر میکنم هیچ کلمه وجمله محترمانه که این پسر بچه لوس وبی جنبه لایقش باشه بفکرم نمیرسه
  روزی رو میبینم که سیدجلال. جام قهرمانی آسیا رو بالای سرش میبره وطارمی بیعرضه لیاقت حضور تو این جشنو نداره ...
  وروزی که دوباره قهرمان لیگ میشیم جام حذفی رو میبریم ومنشا اقای گل میشه.....
  اگه بره اروپا که رو نیمکت تیم ضعیف برای سقوط نکردن میجنگه....
  اگه ایران بمونه برانکو کاری باهاش. میکنه که دمش بذاره. رو کولش التماس بکنه که بره مثلدوست عزیزش.....
  باید بفهمه که بزرگترین بازیکنان دنیا هم حق ندارن به باشگاهشون توهین بکنن.....وبا داشتن قرارداد تو تمرین شرکت نکنن...و..و...و...

 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 12:13 قبل از ظهر

  ولی تابلوست که ازجذب منشادلخوره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 12:27 قبل از ظهر

  چی بگم والا!!!!پول بگیرید بذارید بره!درضمن یه مهاجمم بگیرید

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 01:29 قبل از ظهر

  فقط میتونم بگم هواداراحق مهدی این نیست درسته ازرفتنش ناراحتم ولی شماهاهم بی انصافیخداروشکربه فوتبالم ادامه ندادم

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 01:49 قبل از ظهر

  ماها کجایه کاریم واقعا . فکر کردید همینجور که ما الان نگرانیم مسئولین باشگاه هم اینجوریند؟؟ نه والا نه بلا . شک نکنید طارمی با باشگاه همنوا و هماهنگ بوده و با هم توافقاتی کردند . یجور میگید ۴ملیاردو بده و بعد برو ووووو انگاری دست ماهاس یا ما کاره ای هستیم . خودشون مبُرند و میدوزند ما هم به معنیه کلمه تماشاگریم . اصلاً اونها کامنتها و نظرات ماها میبینند؟ هرگز . ما اینجا فقط واسه هم شلوغ میکنم و یا موافق یکدیگریم یا مخالف و بعضی مواقع هم کلکل میکنیم با خودمون . پس بهتره صبور باشیم و با تند رفتن بجائی نخواهیم رسید اگر رعایت مسیر نکنیم . باید منتظر باشیم چ پیش آید و هرچی پیش آید با دل و جون بپذیریم چون پرسپولیس ماندگار و این افراد و اصلا هررررر انسانی چراغ توی باده . قبول میکنم که ب بهانه پیشرفت معرفت فراموش شد و دعا میکنیم تُف سربالا نیانداخته باشه واسه خودش . یقیناً اونچه مصلحت خداونده اول برای ما بعد برای ایشون پیش خواهد آمد و به بزرگی خداوند امید داشته باشیم که انسانها هرگز بزرگ نخواهند بود حتی نادر جولان چه رسد به طارمیها . اگر صحبتهام استنباط نصیحت داشته من کوچک هممممه شما هستم و بلکه حرف دلم زدم . ایشالا جوری رفتار نکنیم که رقیبان فکر کنند بزرگترین ضربه خوردیم و دیگه خلاصیم . اگه متحد باشیم امسال هم پرسپولیس قهرمان خواهیم ماند .

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 09:27 قبل از ظهر

  منت سر پرسپولیس میزاری؟ عشق اروپایی وگرنه به پیشنهاد آسیاییها جواب رد نمیدادی بعد هم مگر میتونی توی یک فصل باشگاههای آسیا برای دو تیم بازی کنی؟
  واقعا فکر میکنی با برگشتن تو پرسپولیس قهرمان شد؟ مگر توی چند هفته اول که تو و رامین نبودید تیم اول نبود؟ مگر داشت میباخت؟ توی آسیا تیم از همه تیمهای همگروه بهتر بازی کرد ولی با خودخواهیها و کله شقی جنابعالی کارش به اما و اگر کشید و نزدیک بود در عین شایستگی حذف بشیم. کلا ۳ تا گل مهم زدی ولی ۲۰ بار ما رو خون به جگر کردی. آقا نمیخوایم
  واقعا فکر میکنی خودت آقای گل شدی؟
  حالا که ۱۶ تا گل زدی اگر ۳۰ تا گل هم میزدی توی یک فصل جوابگوی اون موقعیت هدر دادنها اون پنالتی چیپ اون خودخواهیها و اون حاشیه سازیها اون باندبازیها و رفاقتهای بچه گونه که هر تیمی رو میتونه بترکونه ، نبود.
  با رفتن تو و رامین پرسپولیس برای مدتی از حاشیه ها رها میشه.

 • ali farahaniali farahani :
  پنجشنبه, 15 تیر 1396 - 05:45 بعد از ظهر

  پولو زودتر بیار برو بدرک طارمی لوس ننر تو که میخواستی بری زودتر میرفتی هر روزش داری هوادارای پرسپولیس بیشتر آزار میدی و بیشتر منفور میشی زودتر میرفتی دهاتی بی همه چیز که ما بتونیم ساسان انصاری زهیوی ترابی یا مهاجم خوب دیگر رو جذب کنیم هوادارای پرسپولیس از تو برای رفتنت بیشتر عجله دارند تقصیر ما بود پارسال گذاشتیم برگردی حالا زودتر گمشووووووووو برو بیرون فقط گمشو پول بیار برو زودتر

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب