line90
پیش بینی بت 940
اسپانسر به دنبال استادیوم بزرگ تر برای دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان

اسپانسر به دنبال استادیوم بزرگ تر برای دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان

احتمال برگزاری دربی پرسپولیس و استقلال در شهر بیله فلد به دلیل کوچک بودن استادیوم بسیار کم است و این در حالی است که مسئولان برگزاری این بازی به دنبال انجام در... 3 out of 5 based on 2 ratings.

اسپانسر به دنبال استادیوم بزرگ تر برای دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان

نويسنده : مسلم قدرتی بدون نظر بازدید [ 5219 ] پنجشنبه, 15 تیر 1396
:: خبر
اسپانسر به دنبال استادیوم بزرگ تر برای دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان

احتمال برگزاری دربی پرسپولیس و استقلال در شهر بیله فلد به دلیل کوچک بودن استادیوم بسیار کم است و این در حالی است که مسئولان برگزاری این بازی به دنبال انجام در...

ارتش سرخ دات كام :

احتمال برگزاری دربی پرسپولیس و استقلال در شهر بیله فلد به دلیل کوچک بودن استادیوم بسیار کم است و این در حالی است که مسئولان برگزاری این بازی به دنبال انجام دربی 85 در یک استادیوم بزرگ تر هستند.

 در حالی که صحبت از احتمال برگزار نشدن دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در شهر بیله فلد آلمان شنیده می شود اما مسئولان سامانه هواداری 3090 که حامی مالی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است در تلاش هستند این بازی را در کشور آلمان برگزار کنند اما بحث لغو این بازی در شهر بیله فلد موضوعی است که در روزهای گذشته هم به گوش می رسید چرا که به دلیل کوچک بودن ورزشگاه این شهر این استادیوم نتوانسته بود رضایت مسئولان برگزاری این بازی را جلب کند چرا که آنها خواهان حضور هواداران بیشتری برای این بازی هستند و قطعا هرچقدر استادیوم بزرگتر باشد بیشتر مورد رضایت برگزار کنندگان دربی تهران در آلمان خواهد بود. چرا که حضور بیشتر تماشاگران باعث می شود تا درآمد مالی بیشتری نصیب دو باشگاه پرسپولیس و استقلال شود.

مسئولان برگزار کننده این بازی برای انجام این دیدار مکاتباتی با فدراسیون فوتبال کشورمان و فدراسیون فوتبال آلمان انجام داده اند و طبق برنامه ریزی آنها این بازی در 25 تیر ماه در کشور آلمان برگزار خواهد شد اما رایزنی برای انتخاب استادیوم در این کشور کماکان ادامه دارد. مسئولان اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به دنبال این هستند تا بازی در بهترین شرایط برگزار شود. اما باید دید درنهایت طبق گفته مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تمهیدات لازم برای برگزاری این بازی درنهایت فراهم خواهد شد یا نه.

البته مکاتباتی هم با صدا و سیمای کشورمان انجام شده تا در صورت انجام این دیدار به صورت مستقیم برای مردم کشورمان این بازی پخش شود. همچنین برنامه های فرهنگی برای این بازی درنظر گرفته شده که در صورت انجام قطعی دربی 85 در آلمان شاهد آنها خواهیم بود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال خوزستان کدام بازیکن بود؟
  • 1 - سیامک نعمتی
  • 2 - بشار رسن
  • 3 - احمد نوراللهی
  • 4 - فرشاد احمدزاده
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 10 اسفند 1396 / ساعت : 15:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
شنبه, 5 اسفند 1396 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور17
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب