پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
بیانیه آتشین کی روش علیه دبيركل فدراسيون فوتبال

بیانیه آتشین کی روش علیه دبيركل فدراسيون فوتبال

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه ای آتیش اسدی دبیر فدراسیون فوتبال را مورد انتقاد قرار داد. سرمربی پرتغالی تیم ملی در صفحه شخصی اش در یکی از صفحات مجازی ... 3 out of 5 based on 9 ratings.

بیانیه آتشین کی روش علیه دبيركل فدراسيون فوتبال

نويسنده : ابوذر مهری 8 اظهار نظر بازدید [ 9409 ] جمعه, 16 تیر 1396
:: خبر
بیانیه آتشین کی روش علیه دبيركل فدراسيون فوتبال

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه ای آتیش اسدی دبیر فدراسیون فوتبال را مورد انتقاد قرار داد. سرمربی پرتغالی تیم ملی در صفحه شخصی اش در یکی از صفحات مجازی ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه ای آتیش اسدی دبیر فدراسیون فوتبال را مورد انتقاد قرار داد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در صفحه شخصی اش در یکی از صفحات مجازی بیانیه ای علیه اسدی منتشر کرد ، در این بیانیه آمده است:"

دوستان عزیز

- آخرین رده بندی تیم های ملی که امروز توسط فیفا منتشر شد، بار دیگر نشان داد که ایران بهترین تیم آسیا است و با ۷ پله صعود به رتبه تاریخی ۲۳ رسیده است، که با توجه به سیستم محاسباتی جدید رده بندی، بهترین آمار است.

- بعد از جام جهانی برزیل و صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، این دستاورد، بهترین لحظه در تاریخ فوتبال ایران است و نتیجه تعهد، کار مداوم و کیفیت بازیکنان و کادر فنی ما در طول ۶ سال گذشته است.

- همانطور که همه به خوبی در ایران می دانند، این دستاورد برخلاف میل همه کسانی است که دائماً سعی کرده اند تا علیه منافع تیم ملی اقدام کنند و حتی کسانی مثل اسدی (دبیرکل فدراسیون) از داخل فدراسیون هم بوده اند. یک جادوگر مشهور و یک حریف دائمی برابر اهداف و رؤیا های تیم ملی.

- این جادوگر (اسدی)، مدیر و سرپرستی ناتوان و بی مصرف است که هیچ کاری برای بهبود فدراسیون فوتبال ایران انجام نداده است و کسی است که با هدف به آتش کشیدن سرمربی تیم ملی و از بین بردن زحمات و کار های او، در پست خود باقی مانده است. او کسی است که سعی کرد تمام اصحاب رسانه و هواداران فوتبال ایران را احمق جلوه کند و گفت که دلیلی برای حمایت از سرمربی تیم ملی، پروژه او و کادر فنی اش وجود ندارد. او کسی است که جایگاه خود را با استفاده از جادو و ارتباط با وزیر ورزش سابق به دست آورده است. این جادوگر، که خدمه خود را دارد (بعضی از آنها خارج از فدراسیون)، در فوتبال ایران بسیار شناخته شده است و با طرح او بود که آقای کفاشیان، جناب نبی را اخراج و به او خیانت کرد، کسی که یک مرد بزرگ و حرفه ای بود.

- با علم بر این سناریو، و حالا که یک بحث متعادل و مناسب در مورد آماده سازی تیم برای جام جهانی مهم تر از هر زمانی است، اجازه دهید به این سؤالات پاسخ دهم:

۱) آقای اسدی، چون شما دوباره با نتایج و واقعیات شکست خورده اید، و از آنجایی که جادوگر بزرگی هستید، آیا نوبت شما نیست که شجاعت و مردانگی نشان داده یا بهترین حقه خود را رو کنید، و یک گام دیگر از جادوی خود را به فوتبال ایران نشان دهید و غیب شوید؟

۲) با تمام احترام، آیا زمانش نرسیده که رئیس فدراسیون، آقای تاج بالاخره به وعده ای که یک سال و نیم پیش داده بود عمل کند، و صلح و آرامش و هماهنگی را به داخل فدراسیون فوتبال بازگرداند و تمام کسانی که به طور سیستماتیک به منافع تیم ملی آسیب می رسانند را اخراج کند؟ فدراسیون فوتبال ایران نمی تواند بدون انجام تکالیف ابتدایی خود، احترام و حمایت خارجی را به دست آورد. در این لحظه منحصر به فرد، هواداران فوتبال ایران خواستار موضعی قوی و منسجم در مورد منافع تیم ملی هستند. آیا وقت عمل کردن به قول ها و تصمیم گیری برای تحقق و ساخت آینده ای موفق برای فوتبال ایران نرسیده است که داری هارمونی، احترام و آرامش باشد؟

۳) در نهایت، باید به چه دستاورد های بیشتری برسیم تا این گام های جادویی به واقعیت تبدیل شوند؟

به سوی آینده، کارلوس کیروش!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مرتضی شاکرمیمرتضی شاکرمی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 01:07 قبل از ظهر

  باورش سخت نیست
  یه اجنبی مفت خور اومده پول بیت المال این کشور رو میخوره
  بعدش به هم وطن امون اینجوری توهین میکنه
  غیرت ایرانی ها کجاست؟
  ایا مردم ایران اینقدر بی غیرت شدن که یه اجنبی پول پرست بیاد و اینجوری به هم وطن اشون توهین بشه؟
  بزرگ های فوتبال این مملکت کجا هستن که جلوی این اجنبی حروم زاده را بگیرن
  مردی مثل مایلی کهن کجاست که بیاد جواب دندون شکنی به این اجنبی بده؟
  علی کریمی کجاست؟
  این اجنبی دشمن برانکو و پرسپولیس پشت اش به کی گرمه که هروقت دوست داره به همه حمله میکنه
  درسته اون فردوسی پور کیرووشی ازش حمایت میکنه در رسانه ملی ولی ایا یه اجنبی حق داره به یه ایرانی توهین کنه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 01:07 قبل از ظهر

  اصلا کاری به اسدی نداریم ولی اصلا جالب نیست سرمربی تیم ملی اونم یه خارجی بایه همچی لحن بدی راجع به یه مسئول توفدراسیون حرف بزنه!!!ابعدشم مستر موزامبیکی ایران بابرانکو 15جهان بود!نگو بهترین تیم تاریخ ایران

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 01:49 قبل از ظهر

  گفتی جادو شاید خیلی ها نمی دونند که تو با جادوگرها ارتباط داری جناب. اصلا از کجا میدونی اسدی جادوگره؟؟؟؟؟؟ و یا با جادوگرا ارتباط داره؟؟؟؟ جز اینکه خودت جادوگری و با جادوگرها ارتباط داری؟؟؟؟ چطور تیمهایی مثل کره و چین اینقدر در مقابل تیم ملی ضعیف بازی میکنند؟؟؟ فوتبال یادشون رفته؟ یعنی ما اینقدر قوی هستیم که نمیزاریم اونا یک پاس بغل پای ساده به هم بدن؟ یا اونا جادو میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اصلا یک آدمی که از اروپا اومده چه دلیلی داره که حرف از جادو بزنه؟
  شاید شما یک فراماسون هستی؟؟؟ چون کاملا مثل اونا رفتار میکنی. و چون خوب نفوذ کردی. چون این شما هستی که همه را جادو میکنی. آره شما یک فراماسون هستی.
  یک شیطان پرست !!!!!!!!!

 • amir abedyanamir abedyan :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 01:56 قبل از ظهر

  چرا یکی نمیپرسه شماگفتیدباتوجه به لغواردوهای ملی دراثراعتراض برخی که منظورتون برانکوبود من قول صعود نمیدم و ایران راحت صعودنمیکنه چون اردوی صدروزه و دویست روزه رو نذاشتن اجرا کنم.اما تیم ملی به راحتی صعودکرد راستی چرا؟الانم میخوای لیگ جدید رو به گندبکشی با اردوهای طولانی که فصل پیش استقلال رو نجات داد و وقت براشون خریده شد.چرا تیم ملی بدون ادوهای طولانی و تنهابافیفادی ها صعودکرد؟جواب این رو بده..اونم با درخشش بازیکنی که تو لیگ آماده شد و برانکو آمادش کرد یعنی طارمی و خارجی نشین هاهمه نیمکت نشینش شدن..

 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:27 قبل از ظهر

  این دوباره حالش بد شد
  البته شکر خدا این دفعه کاری با برانکو نداره

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 04:13 قبل از ظهر

  گفته بودم این دیوانه به همه توهین می کنه وقبلا که به اسدی وعابدینی توهین کرد کسی جلوشو نگرفت الان به طور تلویحی وزیر ورزش مملکت رو به تبانی متهم کرده ،صبر کنید کم کم با همه مسولین توهین خواهد کرد.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب